13.05.2024
21:00

Osób online 1273

Rezerwy remisują z Brentford

Rezerwy Liverpoolu zaliczyły emocjonujący start pod rządami nowego trenera - Rodolfo Borrella, jako iż zremisowały 4-4 z Brentford we wtorkowe popołudnie.

Wszystko szło po myśli The Reds, podczas gdy Suso zdobył bramkę z rzutu karnego w pierwszych dziesięciu minutach spotkania.

Jednak 'Pszczoły' wyrównały stan meczu już minutę później, gdy na listę strzelców wpisał się Emmanuel Oyekele.

Następnie Maison Mcgeekhan wysunął gości na prowadzenie, zanim Nabil El Zhar ładnym strzałem prawą nogą doprowadził do wyniku remisowego.

Chaotyczny charakter spotkania nadal zapewniał obserwatorom ciekawe widowisko i nie było żadną niespodzianką to, iż bramka zdobyta głową przez Nathana Ecclestona otrzymała odpowiedź w postaci kolejnego trafienia ze strony Mcgeekhana.

Obie drużyny po przerwie zaostrzyły szyki defensywne, a gdy Luke Hacker dał gościom prowadzenie 4-3 z rzutu karnego, wyglądało na to, że druga drużyna Liverpoolu była na skraju niefortunnej porażki.

Jednak The Reds kontynuowali zagrożenie pod bramką rywala i zasłużenie zremisowali spotkanie po bramce rezerwowego Michaela Ngoo.

Tymczasem, drużyna U-18 prowadzona przez Mike'a Marsha wygrała towarzyskie spotkanie z Tranmere aż 6-1, które jednocześnie rozgrywało się w Kirkby.

Sam Gainford oraz Josh Sumner znaleźli się wśród strzelców, co jest nie lada sztuką, gdyż obaj znajdują się w klubie na testach.

Rezerwy Liverpoolu: Stephens, Mendy, Hajdu, Sama, McGiveron, Adorjan (Ngoo), Amoo (Silva), Roberts, El Zhar (Roddan), Eccleston (Emilsson), Suso.