21:00

Osób online 1211

Wykorzystajmy słabość Arsenalu

Liverpool ma wielką szansę powetować sobie rozczarowujący rezultat z Sunderlandem w dzisiejszym spotkaniu z Arsenalem. Jeśli można by wybrać jeden z czołowych klubów do gry na tym etapie sezonu byłby to właśnie Arsenal.

Inne kluby dokonały wzmocnień kupując lepszych zawodników w lato, podczas gdy the Gunners w tej kwestii cofnęli się.

Z pewnością odczują brak Cesca Fabregasa. Ten pomocnik był dla nich wielkim zawodnikiem. Był bardzo dobry w kiwaniu piłkarzy grających obok niego.

W ostatnich latach Arsene Wegner wspaniale wprowadził młodych zawodników, nie mieli oni jednak wystarczająco dużo doświadczenia, żeby kontrolować grę.

Arsenal nie jest obecnie drużyną jaką był, a z tymi wszystkimi kontuzjami, zawieszeniami z pewnością wyglądają na taki zespół, z którym można wygrać.

Jeżeli jednak Liverpool zamierza zdobyć maksymalną ilość punktów, będzie musiał rozegrać pełne 90 minut, a nie tylko 45.

Uważam, że radziliśmy sobie bardzo dobrze w pierwszej połowie z Sunderlandem.

Schodząc na przerwę powinniśmy wygrywać 3-0, ale nie wykorzystaliśmy naszych szans.

W drugiej połowie naprawdę walczyliśmy. Po tym, jak Sunderland wyrównał oczekiwałem, że powróci silny Liverpool, niestety to się nie wydarzyło. Na koniec meczu remis był słusznym wynikiem.

Byłem zaskoczony, że menadżer pominął Dirka Kuyta.

W poprzednim sezonie to on był naszym najlepszym strzelcem. Poziom jego gry jest zawsze wysoki.

Kuyt powinien zacząć na prawym skrzydle, gdyż nie uważam, że Jordan Henderson zrobił wystarczająco dużo podczas przed sezonowych przygotowań, żeby zasłużyć na bezpośrednią grę w wyjściowej jedenastce.

Henderson walczył, żeby się przystosować do gry, ale Jose Enrique wpasował się bardzo dobrze na lewej obronie.

Charlie Adam także zaprezentował się całkiem przyzwoicie, ale myślę, że może dać z siebie dużo więcej. Moim wyborem spośród nowych twarzy był Stewart Downing, który schodził do linii i wykonał kilka przyzwoitych przerzutów.