BUR
Burnley
Premier League
14.09.2025
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1268

Hansen chwali nowe transfery


Alan Hansen ma nadzieję, że nowi piłkarze Liverpoolu będą mieć w dalszej części sezonu taki sam świetny wpływ na grę The Reds jak w początkowej fazie trwającej kampanii.

Legenda Czerwonych nie ukrywa wielkiej radości, z tego, co dotychczas widział na boisku w wykonaniu zwłaszcza ściągniętych latem zawodników, którzy wg niego dodali dużo jakości do gry ekipy Dalglisha.

- W meczu z Boltonem widzieliśmy falę ataków jeden za drugim, a pomogły w tym umiejętności naszych piłkarzy. Graliśmy szybko, podaniami z pierwszej piłki, co otworzyło drużynie wiele ciekawych rozwiązań.

- Charlie Adam to naturalny playmaker środka pola, ale pozostała grupa wzmocnień ma także wiele do zaoferowania.

- Stewart Downing zaskoczył mnie. Wiedziałem, że to dobry skrzydłowy, ale nie spodziewałem się, że tak komfortowo czuje się z piłką przy nodze. Jego gra wygląda świetnie i jest absolutnie topowym piłkarzem. Zmienia swoje pozycje na boisku, może zarówno bronić jak i atakować.

- Przykład Downinga udowadnia, że kiedy nie oglądasz niemal na co dzień u siebie zawodnika, nie możesz do końca wiedzieć, jaki może być dobry.

- Z Jose Enrique jest tak samo. Pomyślałbyś, że gra w Liverpoolu już od wielu lat. Popatrzmy jeszcze na Hendersona. Ten gol był dla niego wspaniałą sprawą. Rzadko decyduje się na uderzenia z dystansu, ale ta bramka doda mu pewności siebie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rozmowy Liverpoolu z kadrą Szwecji o Isaku (0)
03.09.2025 22:13, Wiktoria18, thisisanfield.com
Gyökeres solidaryzuje się z Isakiem (1)
03.09.2025 19:10, Mdk66, thisisanfield.com
Salah staje w obronie Díaza i Núñeza (4)
03.09.2025 18:42, Bartolino, Sky Sports
Luiz Fernando Iubel dołącza do klubu (1)
03.09.2025 17:37, Matt_ityahu1892, liverpoolfc.com
Szoboszlai wybrany 'piłkarzem kolejki' (1)
03.09.2025 17:13, AirCanada, liverpoolfc.com
Ngumoha zadebiutował w kadrze Anglii U-19 (0)
03.09.2025 17:07, AirCanada, liverpoolfc.com