BUR
Burnley
Premier League
14.09.2025
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1256

Raul: To nie tak jak myślicie


Raul Meireles zadeklarował, że nie jest Judaszem i nie przeniósł się do Chelsea w ostatni dzień okienka transferowego ze względu na czynniki finansowe. Reprezentant Portugalii po jednym sezonie na Anfield zdecydował o swej przeprowadzce na Stamford Bridge.

Raul stał się szybko jednym z ulubieńców Kopites, dlatego większość była zawiedziona odejściem Portugalczyka 'kuchennymi drzwiami'.

Pomocnik powiedział, że jeszcze musi upłynąć trochę czasu, zanim zdradzi konkretne powody odejścia, ale już teraz jasno zadeklarował, że nie finanse zadecydowały o zmianie przynależności klubowej.

- Takie rzeczy zdarzają się w futbolu. Mogę mówić same dobre rzeczy na temat Liverpoolu. To był dla mnie fantastyczny sezon.

- Ludzie myślą, że jestem Judaszem, który odszedł z powodu zarobków. To nieprawda, ale wyjaśnię to w późniejszym terminie, gdyż teraz sprawy są za bardzo świeże.

- To wszystko zdarzyło się bardzo szybko. Nie jestem jedynym winnym mego odejścia z Liverpoolu. Nie przestanę kochać tego klubu, mam tam ciągle mnóstwo przyjaciół.

Raul dodał, że osoba Andre Villasa-Boasa odegrała kluczową rolę w transferze i liczy na zdobywanie trofeów na Stamford Bridge.

- Byłem bardzo zadowolony, że tak bardzo zabiegał o mój podpis na kontrakcie. Chcę dać z siebie wszystko i pomóc Chelsea w zwyciężaniu - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rozmowy Liverpoolu z kadrą Szwecji o Isaku (0)
03.09.2025 22:13, Wiktoria18, thisisanfield.com
Gyökeres solidaryzuje się z Isakiem (1)
03.09.2025 19:10, Mdk66, thisisanfield.com
Salah staje w obronie Díaza i Núñeza (4)
03.09.2025 18:42, Bartolino, Sky Sports
Luiz Fernando Iubel dołącza do klubu (1)
03.09.2025 17:37, Matt_ityahu1892, liverpoolfc.com
Szoboszlai wybrany 'piłkarzem kolejki' (1)
03.09.2025 17:13, AirCanada, liverpoolfc.com
Ngumoha zadebiutował w kadrze Anglii U-19 (0)
03.09.2025 17:07, AirCanada, liverpoolfc.com