05.05.2024
17:30

Osób online 925

Suarez zadowolony z Carrolla

Luis Suarez opowiedział o swojej radości w związku z tym, że on oraz jego partner z linii ataku - Andy Carroll zdobyli bramki, które dały Liverpoolowi zwycięstwo w 216. derbach Merseyside.

Carroll otworzył wynik meczu w drugiej połowie, zanim Suarez zapewnił zwycięstwo 2-0 po błędzie obronnym gospodarzy.

Wszystko to wydarzyło się w pierwszej połowie spotkania po czerwonej kartce dla Jacka Rodwella wskutek ataku Anglika na Suareza.

Następnie nasz numer 7 oddał hołd koledze, który również przybył do klubu w styczniu - Carrollowi oraz kibicom The Reds, którzy wybrali się na Goodison.

- Staraliśmy się wykorzystać przewagę jednego zawodnika. Jako napastnik, zawsze starasz się zdobyć bramkę, ale jestem również szczęśliwy z tego, że Andy także strzelił gola - powiedział Suarez.

- Dla mnie to niewiarygodne, ponieważ jestem tutaj już dziewięć miesięcy i za każdym razem fani udzielali mi wsparcia. Oni są po prostu niewiarygodni.