05.05.2024
17:30

Osób online 901

Kontuzja Kelly’ego

Martin Kelly opuścił zgrupowanie reprezentacji Anglii U-21 z powodu kontuzji. Obrońca Liverpoolu rozegrał 90. minut we wczorajszym meczu z Islandią, w którym podopieczni Stuarta Pearce’a pokonali rywali w Rejkjawiku 3:0.

21-latek uskarżał się na bóle w pachwinie, dlatego też dostał zgodę na powrót do Liverpoolu. Od czasu dołączenia do pierwszej drużyny the Reds w 2009 roku, Kelly’ego prześladują kontuzje.

Występy w końcowym etapie zeszłego sezonu zostały wykluczone z powodu urazu ścięgna podkolanowego, ale wrócił do gry w tym sezonie i spisuje się bardzo dobrze na prawej obronie.

Sztab medyczny Liverpoolu oceni jego stan przed meczem z Manchesterem United, który odbędzie się w następny weekend na Anfield Road.

Komentarze (14)

Boyka 07.10.2011 15:40 #
Z Flanaganem na Manchester! :D
Tomek9 07.10.2011 15:42 #
Oj. Ciężko widzę obronę na MU bez Aggera, Johnsona i Kellego. Mam nadzieję żę ranga meczu podziała pozytywnie na Flano
macios89 07.10.2011 15:44 #
Już się ku** zaczyna... Z jednej strony fajnie jak nasi grają w reprezentacjach, ale z drugiej za każdym razem drżę o ich zdrowie... Wracaj Kelly do zdrowia jak najszybciej!!
kokosso 07.10.2011 15:44 #
NO ZESZ W MORDĘ , JAKIŚ PECH NAS PRZEŚLADUJE. NIBY DOSTATEK BO AŻ 3 PRAWYCH OBROŃCÓW ALE ZAWSZE 2 KONTUZJOWANYCH !!!
Pipi 07.10.2011 15:51 #
Spokojnie Johnson i Agger już wracają :P
BarLiv 07.10.2011 15:54 #
Pipi@ - ostatnio Johnson również wrócił szybko i tak samo szybko kontuzja się mu odnowiła.
maciejunio 07.10.2011 15:57 #
Flanagan debiutował od pierwszych minut z City więc z MU też sobie poradzi jak Glen nie da rady grać!!!
Swiader92 07.10.2011 16:18 #
co chwile te kontuzje ;/ miejmy nadzieje ze to nic powaznego. Gdyby nie mogł grac z MU tez bym dał zagrać Flanaganowi
Lfc-FreaK 07.10.2011 16:38 #
ej nie wiem jak wy, ale mi się wydaję, że nasz niby genialny dr Brukner jest po prostu przereklamowany :/

Głowa 07.10.2011 17:06 #
Biednemu zawsze wiatr w oczy:/ Za szybko pochwaliłem naszą silną defensywę...Johnson wraca, ale mecze z UTD to nie będzie spacer i nie wiem czy warto go wystawiać od pierwszej minuty, żeby kontuzja mu się odnowiła... Flanaganowi brakuje jeszcze trochę obycia, ale to świetny zawodnik! Przy wsparciu Carry może dać radę nawet w spotkaniu z United. Pozostaje jeszcze przesunięcie Skrtela na prawą stronę, a w jego miejsce obok Carry wstawienie Coatesa, chociaż nie wiem czy nie jest to zbyt eksperymentalny skład jak na mecz z Mułami. Z drugiej strony jednak Skrtel miał już okazję zagrać w tym sezonie na prawej stronie i z tego co pamiętam wyszło mu to świetnie :D
krach 07.10.2011 17:30 #
No niezupełnie świetnie- mecz z Tottenham, a teraz zamiast Bale'a będzie Nani i Young. Stanowcze NIE dla Skrtela na prawej obronie.
keishi 07.10.2011 17:47 #
Jeszcze tydzień do meczu, także sytuacja Glen'a może się poprawić, albo może Kenny wystawi na bokach obrony Aurelio - Enrique. Brazylijczyk powinien być już ''zdrowy''.
Cogut 07.10.2011 17:48 #
Kelly wraca do Melwood zeby przygotowac sie do meczu z Man U. Po co ma ryzykowac w meczu z Norwegia w poniedzialek....ostatnio zreszta bardzo zrobilo sie omijanie reprezentacji
AgrafkoV9 07.10.2011 23:12 #