05.05.2024
17:30

Osób online 826

Decydująca bramka Morgana

Wyborowy strzelec drużyny Akademii - Adam Morgan zdobył zwycięską bramkę dla reprezentacji Anglii U-19, która pokonała w piątek po południu Portugalię 1-0.

Napastnik rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie i strzelił gola w drugiej połowie meczu, zapewniając drużynie Noela Blake'a ważne zwycięstwo w Turnieju Limoges we Francji.

Conor Coady był kapitanem drużyny i rozegrał pełne 90 minut, Jack Robinson zagrał pierwszą połowę meczu, podczas gdy Morgan przebywał na boisku przez 84 minuty.

Angielskie 'młode lwy' zremisowały 2-2 z Francją w środowym meczu otwarcia, a teraz zmierzą się w niedzielę z Ukrainą.