05.05.2024
17:30

Osób online 1026

Suarez znowu strzela

Luis Suarez kontynuuje swoją świetną passę strzelecką, zdobywając gola dla Urugwaju w emocjonującym meczu kwalifikacji do Mistrzostw Świata, który jego drużyna wygrała 4:2 z Boliwią w piątkowy wieczór.

Napastnik Liverpoolu potrzebował tylko 3 minut, by znaleźć drogę do siatki w Montevideo, podczas starcia, w którym jego kolega z Anfield, Sebastian Coates, pozostał na ławce rezerwowych.

W tym samym czasie, Stewart Downing rozegrał 30 minut drugiej połowy, kiedy Anglia zapewniła sobie miejsce na najbliższych Mistrzostwach Europy w 2012 roku.

Drużyna Trzech Lwów zdobyła punkt, którego potrzebowała dla umocnienia swojego awansu, remisując 2-2 w Czarnogórze.

Gdzieś w grupie G, Craig Bellamy pomógł Walii podnieść się z ostatniego miejsca, wygrywając 2:0 ze Szwajcarią w Swansea.

Powody do radości miał także Dirk Kuyt, który zagrał cały mecz, pomagając Holandii w utrzymaniu pierwszego miejsca w grupie E, pokonując u siebie Mołdawię 1:0. Martin Skrtel niestety nie uchronił Słowacji od spadku po przegranej 0:1 z Rosją.

Pepe Reina był rezerwowym Hiszpanii podczas jej zwycięskiego meczu zakończonym wynikiem 0:2 w Pradze.