05.05.2024
17:30

Osób online 958

Boss: Mecz taki, jak inny

Kenny Dalglish zmniejszył znaczenie sobotniego meczu z Manchesterem United, zdejmując niejako presję ze swojego teamu. Sir Alex Ferguson wielokrotnie podkreślał, że dla niego ta rywalizacja to najważniejsza część sezonu, ale Król nie zgadza się z taką opinią.

Boss stwierdził, że na stole leżą kolejne 3 punkty do zgarnięcia, tak jak uczynił Liverpool w derbowym meczu z Evertonem przed przerwą reprezentacyjną.

- Ludzie mówią, że to najważniejszy mecz w sezonie, ale nie postrzegam całych rozgrywek przez pryzmat małych i dużych spotkań.

- To kolejny mecz, dający szansę na zdobycie 3 punktów. Jedyna różnica jest taka, że w przypadku naszej wygranej, zbliżymy się do nich nieco w tabeli.

- Jest to po prostu okazja, by pomóc sobie i jednocześnie utrudnić im zadanie.

- Zdajemy sobie sprawę doskonale, co nas czeka w sobotę. Nikt nie może spodziewać się łatwych 90 minut i właśnie taka jest Premier League.

- W zeszłym sezonie osiągnęliśmy nagrodę w postaci wygranej 3-1 za ciężką pracę włożoną na boisku. Pojutrze nie będzie to już jednak miało żadnego znacznie.