05.05.2024
17:30

Osób online 1005

Porażka the Reds na Ibrox

Liverpool przegrał 1:0 w towarzyskim spotkaniu z Rangers na Ibrox. Gospodarze wyszli na prowadzenie po 20 minutach gry dzięki golu Lee McCullocha i nie oddali go do ostatniego gwizdka, choć w drugiej części spotkania w barwach the Reds pojawili się tacy piłkarze jak Charlie Adam, Dirk Kuyt czy Stewart Downing.

Już po 10 minutach drugiej połowy, murawę z powodu urazu opuścić musiał Doni, a zastąpił go Martin Hansen. W późniejszej fazie spotkania na murawę wyszli niemal wszyscy rezerwowi gracze, jednak nie zdołali oni odwrócić losów spotkania.

Komentarze (19)

PepeReina 18.10.2011 22:42 #
Oglądał ktoś mecz ? Jak postawa naszych ?
jon 18.10.2011 22:42 #
Czy mi się wydawało,czy Doni złamał okropnie palucha..?
Cierpool 18.10.2011 22:43 #
Powiedzcie mi bracia i siostry czerwoni... Skoro nie dajemy sobie rady z Rangersami to jak mamy sobie poradzić w walce o Top 4 badz o LM? Naszym chyba brakuje jeszcze wiary w siebie i determinacji...
jon 18.10.2011 22:44 #
lukas17-->zmierzamy pod prąd,bo tylko śmieci płyną z prądem..
RedShanks7 18.10.2011 22:44 #
E tam nie zapominajcie że to mecz towarzyski!.
PepeReina 18.10.2011 22:46 #
Tak w ogóle szkoda ,że nie było relacji live z tego meczu ;/
micki 18.10.2011 22:46 #
Jestem zajebiscie rozczarowany wystepem Coatesa, byl to tez prawdopodobnie najgorszy mecz Carrolla jaki do tej pory widzialem. Bardzo fajnie Maxi, mam nadzieje, ze dostanie szanse w lidze. Podoba mi sie tez Danny Wilson, stylem gry, sylwetka, poruszaniem sie bardzo przypomina mi Aggera. Mam nadzieje, ze nie bedzie lapal tylu kontuzji co nasz Dunczyk, a w przyszlosci moze byc jasnym punktem defensywy.
Tomek9 18.10.2011 22:48 #
Pierwsza połowa była senna w naszym wykonaniu, ale ostatnie 25 min, po przemeblowaniu składu wygladało obiecujaco.Adam zagrał kilka znakomitych piłek a'la Alonso do Downinga. Bramka pechowa, no ale cóż... Tragedii nie było ale rewelacji też
Axeonek 18.10.2011 22:50 #
Oglądałem...i stwierdziłem że grali jak na treningu..typowy mecz jak wszystkie sparingi przed sezonem....po kilku zmianach pod koniec gra sie troszke zmieniła(na lepsze). Więc nie przejmuje się tym wynikiem....i radziłbym co nie którym tez nie przekreślać walki o TOP4.... Pozdro
John 18.10.2011 22:55 #
Za highlight meczu należy uznać próbę dośrodkowania Andyego, kiedy miał pełno miejsca i czasu, a wykopał piłkę na aut bramkowy. Co tam, za to robi dobre ciasto. Lepsze od Adama.
Cierpool 18.10.2011 22:56 #
Axeonek--> nie miałem na myśli przekreślenia bo ciesze sie z każdego zwyciestwa naszych i jestem z nimi przy każdej porażce ale musimy byc wszscy zgodni, że to nie jest ten sam klub który był np w 2005 czy 06 r. Brakuje im wiary we własne umietności, checi walki... To jest to czego powinni sie uczyć od Gerrarda... I oby jak najlepiej chłopaki! YNWA!
Axeonek 18.10.2011 23:01 #
Ale mamy 2011 r. i nową drużynę, wiec musimy cierpliwie poczekać :)
pepe92 19.10.2011 08:14 #
Wynikiem tego meczu się nie przejmuje , ale nierówna forma naszych mnie martwi . Trzeba teraz pewnie pokonać Norwich 3:0 dla naszych będzie zadowalające .
Jetzu 19.10.2011 08:14 #
micki - A mi się właśnie Coates podobał, był pewny, szybki, wygrywał w powietrzu. Musi jeszcze trochę okrzepnąć ale na tle innych zaliczył dobry występ.
impiii 19.10.2011 08:33 #
Zaczynam tracić wiarę w Carrolla, w tym meczu zagrał po prostu tragicznie.
LFC22 19.10.2011 09:19 #
Bylo, mineło czas na Norwich
Axeonek 19.10.2011 09:40 #
Popieram ^jetzu^ Sebastian miał naprawdę dobry występ.
micki 19.10.2011 10:56 #
Coates zawalil w sytuacji, ktora doprowadzila do roznego, po ktorym padl gol. Pozniej tez popelnil blad w kryciu, po ktorym gracz Rangers mogl podwyzszyc glowa z kilku metrow. Raz o maly wlos nie stracil pilki na wlasnej polowie przy probie jej wyprowadzenia. Oczywiscie znalazlo sie tez pare niezlych przechwytow na wyprzedzenie, ale generalnie zaliczyl slaby wystep, przy czym z biegiem czasu gral coraz lepiej - druga polowa w jego wykonaniu byla zdecydowanie lepsza.
Tiber 19.10.2011 11:25 #
Czyzby Adam zaczal lapac forme? Z meczu na mecz gra coraz lepiej. Teraz pora na Carola i Dpwninga.

Achterberg po 15 latach opuści klub  (14)
Neville: The Reds zaszli tak daleko, jak mogli  (0)
01.05.2024 10:29, B9K, Sky Sports
Czy odejście Salaha pomogłoby Arne Slotowi?  (3)
30.04.2024 19:41, Mdk66, The Guardian