05.05.2024
17:30

Osób online 968

Adam i Carroll strzelają

Liverpool prowadzi po pierwszej połowie na the Hawthorns z West Bromwich Albion 2-0 po trafieniach Charliego Adama i Andy'ego Carrolla. Pierwszy gol padł w 9. minucie po dyskusyjnym rzucie karnym, natomiast drugi to efekt szybkiej kontry i wykończenia naszego numeru 9 tuż przed przerwą.

Podopieczni Kenny'ego Dalglisha zagrali dobre 45 minut, stwarzając liczne okazje i mnóstwo stałych fragmentów gry, jednocześnie nie pozwalając na wiele gospodarzom. Sędzia spotkania Lee Mason powinien podyktować jeszcze jeden rzut karny dla the Reds po zagraniu ręką w polu karnym po strzale głową Carrolla.

Komentarze (17)

Alexandre 29.10.2011 19:27 #
Mina Roya odzwierciedla pierwszą połowę :D
SlawoLFC 29.10.2011 19:27 #
Jak widać warto ich było wstawić do pierwszej 11
LKA 29.10.2011 19:28 #
strasznie się ciesze z współpracy naszego duetu a szczegulnie jednej akcji. :)
Light 29.10.2011 19:29 #
Błagam Kenny ..ściągnij Downinga .
snajper1992 29.10.2011 19:30 #
Ja ogladam jakis rumuński stream. Co komentatorzy polscy mówili o tym karnym? Słuszny czy nie słuszny?
RedShanks7 29.10.2011 19:30 #
Brawo za pierwszą połowę ale czeka nas jeszcze druga.
Robert1966 29.10.2011 19:31 #
Dokladnie ..mina zgerda Roya ..hehe..ale powaznie troche jeszcze dajemy sie zepchnac do obrony.Trzeba odciac od podan Tchoya i Odemwinge.Ale i tak jest super.
LuZMaN 29.10.2011 19:31 #
Mecz trochę nudny, ale sędzia nie daje zasnąć :) co druga decyzja jest mocno dyskusyjna, ale póki co raczej na naszą korzyść. Karny, spalony, ręka czy brak kartki za faul bez piłki Luisa - dzieje się :D trochę martwi gra Downinga, ale na szczęście Enrique nadrabia na lewej flance.
Thisu9 29.10.2011 19:34 #