05.05.2024
17:30

Osób online 845

U-18 pokonuje West Brom

Piłkarze Liverpoolu U-18 pokonali dziś 2:1 West Brom, a zwycięską bramkę zdobył w ostatnich minutach meczu Jack Dunn. Utalentowany pomocnik znakomicie wykorzystał rzut wolny, dając podopiecznym Mike'a Marsha zasłużone zwycięstwo.

Do wyrównania doprowadził w drugiej połowie spotkania David Moli, gdyż wcześniej to the Reds zmuszeni zostali do odrabiania strat, pomimo lepszej gry.

- Jestem zadowolony z dzisiejszego występu drużyny - powiedział Marsh po meczu – Chłopcy grali bardzo dobrze i zasłużyli na zwycięstwo.

- Stwarzaliśmy wiele sytuacji i ostatecznie dostaliśmy swoją nagrodę w postaci bramki Jacka.

- Cieszy mnie również postawa Moli, który wszedł na boisko i wypracował gola.

Liverpool U-18: Tyrell Belford, Ryan McLaughlin, Jordan Lussey, Joe Rafferty, Matty Regan, Lewis Hatch (Peter Aylmer 80), Kristoffer Peterson, Jack Dunn, Sam Gainford (David Moli 60), Josh Sumner (Nathan Quirk 75), Yalany Baio.