05.05.2024
17:30

Osób online 918

Statystyki

Liverpool przerwał passę 11 meczów bez porażki i przegrał z Fulham 0:1. Przedstawiamy Państwu statystyki z tego spotkania, po którym to gospodarze mogą cieszyć się z awansu w tabeli.

raffal 05.12.2011 23:39 #
Kenny po meczu zapewne bedzie narzekał na skutecznosc , a maxiego kurna nie wpuscił nawet na minute.
LiverpoolBeatles 05.12.2011 23:45 #
Rzuty rożne hehe
LiverbirdYNWA 05.12.2011 23:48 #
Co tam gole, nabijajmy rożne skoro tak świetnie je wykonujemy. A ja się pytam gdzie Maxi i co Carroll tu robi?
klosiek 05.12.2011 23:49 #
No to przed nami beniaminek Panowie . Nie wiem jak wy ale stracę wiarę w Boga jak znowu zremisujemy albo przegramy .
LaCock 05.12.2011 23:49 #
@ raffal
z calym szacunkiem dla Kennego ale nad tym powinien popracowac.. :/

nie wpuszczenie swiezego zapasu energii na ostatnie 20 minut to tak jakby zdjac ze dwoch obroncow :)
raffal 05.12.2011 23:54 #
dokładnie , od ok. 65 minuty powinien zaczynac zmiany.
Nie podwazam decyzji kennego . Tylko jest mi zal ze go nie wpuszcza. Skoro podejmuje jednak takie decyzje to nie moze narzekac na brak skutecznosci jego zawodnikow.
brandao 06.12.2011 00:13 #
LFC fajnie bił rożne, ciągle ten sam schemat - na głowę Hangelanda.
Swiader92 06.12.2011 17:57 #
mieliśmy aż 10 rożnych i tak naprawde nie stworzyliśmy z nich żadnej dobrej sytuacji! mie podobają mi się te wrzutki Adama. To powinny być mocne spadające, podkręcone piły a Adam wrzuca je tak jak by chciał zrobić jakis przerzut. Widać tu brak Stevena Gerrarda który robi to świetnie
lukasz1304 06.12.2011 21:16 #