05.05.2024
17:30

Osób online 1024

Pewne prowadzenie do przerwy

Dwie bramki po rzutach rożnych autorstwa Bellamy'ego i Skrtela dają Liverpoolowi spokój przed drugą połową spotkania. The Reds są o klasę lepsi od swoich dzisiejszych rywali, którzy zagrozili Reinie tylko raz po strzale głową Heskey'a.

Komentarze (16)

Stewart 18.12.2011 15:53 #
JohnnyLFC 18.12.2011 15:54 #
Bellamy świetnie, a Adam dalej ''wali'' takie szczury po ziemi ze stałych fragmentów
Thisu9 18.12.2011 15:54 #
Glen gra super dzisiaj :)
Sagittarius 18.12.2011 15:55 #
Jakby to anglicy powiedzieli ''brilliant'' :)
tasty 18.12.2011 15:55 #
Czy o klasę to bym podyskutował, ale gramy z głową. Wreszcie mamy skuteczność. Jak widać, bez Carrolla umiemy strzelać gole ze stałych fragmentów. Zabierzmy wolne dla Adama, on nie umie piłki do góry kopnąć..
LiverbirdYNWA 18.12.2011 15:55 #
Liczę na więcej :)
piotrekek 18.12.2011 15:55 #
Gdyby nasze rożne wyglądały tak w każdym meczu...
ATB 18.12.2011 15:56 #
Skrtel is BEAST !!!
raffal 18.12.2011 15:56 #
nareszcie Kenny dał im pozwolenie na rożne wykonywane mocno, anie zawiesinke=babolika. I odrazu dwie brameczki.
Pierwsza dzięki shelviemu i jego piętce :)
Przemyslav28 18.12.2011 15:57 #
Mi tylko brakuje takiego "magicznego podania" pomocników do Suareza na wolne pole. Środek pola jest nasz. Liczę że El Pistolero coś ustrzeli.
raffal 18.12.2011 15:57 #
bezcenne zobaczyć Reinę skrtela i aggera klepiących między bezradnymi napadziorami AV.
Victor95 18.12.2011 15:58 #
Jak narazie dobry mecz w naszym wykonaniu. Solidnie w defensywie i skutecznie w ofensywie. Liczę, że po przerwie powiększymy nasz dorobek bramkowy.
raffal 18.12.2011 15:59 #
Właśnie nareszcie po strzeleniu gola nie cofnęliśmy się. Nadal kontrolujemy gę i oby tak w II połowie.
Net 18.12.2011 16:00 #
Brawo chłopaki oby tak dalej.
raffal 18.12.2011 16:02 #
ja włączyłem mecz w 20 minucie i nie dowierzałem ,że prowadzimy 2 : 0 :D aż myślałem ,że jakiś stream pomylony.
liverbird1892 18.12.2011 16:03 #
Dlaczego skróty są wrzucane na ten beznadziejny serwer?
Nie lepiej na Hotfile czy coś normalnego. Wiem że na fileserver nie usuwają plików ale są lepsze serwery.
To nie pretensje tylko prośba o zmianę :)