05.05.2024
17:30

Osób online 1030

Remis po pierwszej części gry

Liverpool na własnym terenie remisuje do przerwy z zespołem Srok 1-1 pomimo tego, że goście nie oddali żadnego celnego strzału. The Reds musieli odrabiać straty po samobójczym trafieniu Daniela Aggera w 25. minucie i na szczęście udało się to już chwilę później, po bramce zdobytej przez Craiga Bellamy'ego. W trakcie gry w pierwszej części spotkania rozgrzewał się nasz kapitan, Steven Gerrard.

Komentarze (17)

Thisu9 30.12.2011 21:38 #
Z Carrolla to byłby chyba lepszy obrońca niż napastnik.
kagu10 30.12.2011 21:38 #
Dickson--> gratuluje jednej wygranej ;) życzę ci aby to drugie tez ci siadło!!
Prawda 30.12.2011 21:39 #
No nic jak nam bramkę strzelili to już myślałem że taki wynik pozostanie no ale jeszcze szanse mamy więc GO GO THE REDS
Stewart 30.12.2011 21:39 #