PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1731

Twitter po śmierci Gary'ego Abletta


Byli zawodnicy Liverpoolu - Xabi Alonso i Glenn Hysen zostawili swoje wiadomości na Twitterze, oddające szacunek Gary'emu Ablettowi, który zmarł w niedzielę wieczorem po 16-miesięcznej walce z chłoniakiem Hodgkina. Poniżej prezentujemy zaledwie kilka opublikowanych wiadomości na Twitterze poświęconych byłej gwieździe The Reds.

Xabi Alonso @XabiAlonso RIP Gary Ablett. Wspaniały facet, będzie go bardzo brakować. Moje kondolencje dla jego rodziny.

Glenn Hysén @Glenn_Hysen To prawdziwa tragedia. Grałem z nim przez 3 lata w Liverpoolu. Nie wiem co powiedzieć. To po prostu bardzo smutne. Glenn Hysen.

Alvaro Arbeloa Coca @aarbeloa17 Jestem naprawdę zszokowany wiadomością o Garym Ablett'cie. Wspaniały menedżer i fantastyczna osoba. Smutny dzień dla całego miasta Liverpoolu. RIP.

Daniel Pacheco @dani37pacheco Jestem zdruzgotany z powodu Gary'ego Abletta. Był moim menedżerem przez 2 lata w Liverpoolu. Cudowny człowiek, kochany przez wszystkich nas, którzy go znaliśmy. Bardzo smutna wiadomość. RIP Gary!

Neil Mellor @NeilMellor33 To bardzo smutne usłyszeć o Garym Ablett'cie. Myślę, że był fantastycznym menedżerem i człowiekiem, z którym można pracować. Jestem myślami z jego przyjaciółmi oraz rodziną w tym czasie.

Lee Peltier @Pelts_86 Właśnie usłyszałem bardzo smutną wiadomość o wspaniałym człowieku, z którym miałem zaszczyt pracować i który pomógł mi dostać się tu, gdzie jestem obecnie. RIP Gary Ablett.

Michael Owen @themichaelowen To bardzo smutne słyszeć wiadomości o Garym Ablett'cie, który zmarł dzisiaj w wieku 46 lat. Grał w kilku naprawdę świetnych klubach i kariera, którą zrobił to prawdziwy powód do dumy. RIP.

Steve Rotheram @SteveRotheramMP Jestem bardzo smutny słysząc wiadomość o śmierci Gary'ego Abletta. Rozmawiałem z nim wiele razy. Staciliśmy kolejnego dżentelmena. Moje myśli są z jego rodziną.

TheFarm/PeterHooton @TheFarm2012 Straszne wieści o Garym Ablett'cie. Kilka razy zrobiłem z nim audycje w Radio Merseyside i był bardzo przyjazną, szczerą osobą. RIP Gary.

Jose Baxter @jbaxter_37 Gary Ablett był moim menedżerem przez 3 lata. Najmilszy człowiek, jakiego poznałem w piłce nożnej. Nauczył mnie więcej niż połowy tego, co wiem obecnie. Smutny czas. RIP.

Clive Tyldesley @CliveTyldesley Kolejny naprawdę dobry człowiek tragicznie odszedł. Gary Ablett - jeden z piłkarskich dżentelmenów. To bardzo smutne.

Henry Winter @henrywinter Gary Ablett RIP. Dobry, niezawodny obrońca dla Liverpoolu, Evertonu i Blackpool. Zmarł w wieku 46 lat. Moje myśli są z jego rodziną, przyjaciółmi i byłymi kolegami z drużyny.

Thomas Fairclough @Tom_fairclough9 Jestem bardzo smutny z powodu Gary'ego Abletta. Był moim menedżerem w akademii Evertonu. Najlepszy i najmilszy trener, z jakim kiedykolwiek pracowałem, dał mi bardzo wiele.

Tony Kelly @TonyZicoKelly Jestem zdruzgotany, słysząc że zmarł mój przyjaciel, którego znałem od 14 roku życia. RIP Gary Ablett, najgłębsze wyrazy współczucia dla jego kochającej rodziny.

Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (6)

lukigerrard 02.01.2012 16:01 #
[*]
Miles 02.01.2012 16:07 #
Kilka słow może pokazać jak wspaniałym był człowiekiem. Gary na zawsze pozostanie cześcią tej wspaniałej społeczności jaką był Liverpool [*] Gary YNWA
Miles 02.01.2012 16:07 #
oczywiście nie był tylko jest
w0rst 02.01.2012 16:22 #
Tylko wielki człowiek potrafłi grać w Evertonie i Liverpoolu.
YNWA Gary!
LuisS 02.01.2012 18:48 #
cieszy to, że taki Owen wciąż sercem jest za LFC. Smuci zaś śmierć Gary'ego:/ YNWA
Glodzilla 02.01.2012 20:59 #
A co ja mam powiedzieć, gram sobie w FMa i zgadnijcie, kto jest u mnie asystentem... To będzie dziwne uczucie. Bardzo smutna wiadomość, najgorsze, że był taki młody :(

Pozostałe aktualności