05.05.2024
17:30

Osób online 814

Skład Liverpoolu

Kenny Dalglish desygnował jedenastkę na piątkowy mecz z Oldham Athletic w ramach trzeciej rundy Pucharu Anglii. Na boisko powraca Fabio Aurelio, który ostatni raz wystąpił w maju 2011 roku.

LIVERPOOL: Reina - Kelly, Carragher, Coates, Aurelio - Spearing, Maxi, Gerrard, Shelvey, Kuyt, Bellamy.

Rezerwowi: Doni, Carroll, Henderson, Downing, Adam, Skrtel, Flanagan.

Komentarze (49)

tasty 06.01.2012 20:07 #
sory, ale nie rozumiem.
Muszka 06.01.2012 20:08 #
Carroll na ławce, więc można obejrzeć ten mecz.
Ralf088 06.01.2012 20:08 #
Doni >> Reina
Henderson >> Gerrard
Bellamy >> Carroll

Kiedy Carroll ma się odblokować jak nie w takich meczach?!
Lfc-FreaK 06.01.2012 20:08 #
Poza obroną skład lepszy niż na ManC o_O
Jajos 06.01.2012 20:09 #
Nie wiem co w tym momencie może sobie myśleć Doni, cała reszta zrozumiała.
Czarodziej 06.01.2012 20:09 #
Dobrze, że Doni odpoczywa, bo nie wiem skąd Brazylijczyk miałby wziąć siły w następnych spotkaniach...
Hulus 06.01.2012 20:09 #
A gdzie młodzi? Skład dobry, ale nie zaszkodziłoby dorzucić jednego czy dwóch juniorów.
Daniel08 06.01.2012 20:09 #
Gerrard <3
baroslfc 06.01.2012 20:09 #
Bellamy strzela 1-2 brameczki w pierwszej połowie i zmienia go potem Carroll, który dorzuca jeszcze z jedną. Szkoda, że Doni znowu nie dostał szansy.
ricochet 06.01.2012 20:09 #
Doni powinien dostać szansę w tym meczu.
dynia 06.01.2012 20:10 #
Dziwny skład, ale narzekał nie będę.Strzelmy kilka bramek i będe zadowolony.
Stewart 06.01.2012 20:10 #
Jest Gerrard, jestem spokojny o wynik :)
Lfciorek 06.01.2012 20:10 #
Witz 06.01.2012 20:11 #
Reina chyba na zasadzie "piłki na przełamanie" jest w jedenastce - żeby szybko zapomnieć o błędzie. taktyka zrozumiała, ale dyskusyjna.

zresztą - są większe problemy ;)
Gerrard101 06.01.2012 20:11 #
Liczę na takie 4:0 i że Gerry coś ustrzeli ;)
JasLFC 06.01.2012 20:12 #
Muszka- ciekawe gdzie, nie wiem jak ty ale ja nie zaalazłem nigdzie trasmisji meczu ;(
Witz 06.01.2012 20:13 #
ah, wszystkim mądralom "dlaczego Gerrrard jest w skuadzie ;<" przypuszczam, że po roku w szpitalu lepiej się wchodzi w pełen mecz z oldham niż z mancity, ale to tylko ja ^^
tomeklfc93 06.01.2012 20:13 #
jaka lipa.. Pewnie wielu z was mnie skrytykuje ale czemu nie ma z 3-4 młodzików. ? Andy też mógłby zagrać w tym meczu od 1 minuty. nie spodziewałem się tego. ;/
lukasz1304 06.01.2012 20:14 #
na jakiej stronie można obejrzeć mecz???
John 06.01.2012 20:14 #
Skład taki jak typowałem, poza Reiną. Doni se nie pogra dopóki Pepe się nie połamie, czyli oby jak najdłużej. Gerrard gra, bo musi nabierać kondychy. Potrzebuje minut na boisku.
Stewart 06.01.2012 20:14 #
Kenny już na początku rozgrywek pokazuje, że nie ma zamiaru w żaden sposób ignorować tych rozgrywek:)
Mersey 06.01.2012 20:14 #
Być może Kenny pominął młodzież, ponieważ jutro rano drużyna U-18 gra mecz z Crewe Alexandre i jest to ponoć ich pierwszy mecz od 6 grudnia.
Alexandre 06.01.2012 20:19 #
Wy tu o odblokowaniu Carrolla piszecie,ale jest chociaż Dirk który też się musi odblokować strzelecko.
John 06.01.2012 20:19 #
@Luis
Twoja teoria jest jak najbardziej prawdopodobna.xD
raffal 06.01.2012 20:20 #
Środek pola najlepszy jakim dysponujemy !
Takim powinnismy i City wyjsc.
Swiader92 06.01.2012 20:21 #
gdzie młodzież?
AgrafkoV9 06.01.2012 20:22 #
młodzież ?
chociaż na ławkę by dał kogoś, poobserwowali by...
XTommy 06.01.2012 20:28 #
Wszystko Pięknie, Tylko Czemu Niegrał Gerrard i Bellamy i Maxi z City Od Początku ; / a teraz grają z nimi szkoda słów ;/
Light 06.01.2012 20:28 #
Morgan,Sterling,Coady ? .
To była ich ostatnia szansa na występ w tym sezonie . Jedyny plus to Jonjo w pierwszym .
Kartas 06.01.2012 20:34 #
4-4-1-1? Bells wysunięty jak niegdyś torres a za nim Gerro? :)
Live 06.01.2012 20:37 #
zostaw Gerrarda i Bellamy'ego na ławce w meczu z liderem tabeli - wystaw w meczu z trzecioligowcem.
MISSION COPLETED.
piotrekek 06.01.2012 20:40 #
Gerrard zapewne zagra 45 minut. Szkoda, że Doni siedzi na ławce. Pepe powinien sobie odpoocząć po ostatnim meczu.
BarLiv 06.01.2012 20:44 #
Przy takim składzie jeśli nie będzie minimum 4 - 0 dla nas, to ewidentnie nie wina zawodników, a sztabu szkoleniowego, który nie potrafi na treningu wytronować ich zachowania sam na sam oraz strzelił z dziecinną łatwością.
Kartas 06.01.2012 20:45 #
Patrząc na ławkę to mogła by być taka zawsze, Ci zawodnicy idealnie tam pasują(prócz Skrtela), kilka transferów do pierwszego składu i byśmy wymiatali :)
krzych144 06.01.2012 20:46 #
Pierwszy rażący błąd Kenny'ego. Dlaczego Carroll nie jest w pierwszym składzie? To najlepszy moment do strzelenia bramki i przełamania się dla niego. No tak... Lepiej go wpuścić na cały mecz w "łatwym" meczu z City, w którym graliśmy praktycznie 11 vs 10, bo nie było go widać. Coś jest tu nie tak. Ja nie rozumiem polityki Dalglisha i nie zrozumiem. W następnym meczu w CC widzę w pierwszym Bellamy'ego i Gerrarda. Jeśli tak nie będzie to nie ogarniam pana KD.
Dalomor 06.01.2012 20:48 #
Mam rozumieć, że Kenny oszczędzał Gerrarda i Craiga na mecz z Oldham?
Whiteboy 06.01.2012 20:50 #
lfciorek- Bellamy ma problem z kolanem a dokladniej z kolanami i nie moze zaczynac kazdego meczu, co do Gerrarda to sztab chyba lepiej wie czy jest gotowy na mecz czy nie, chyba nikt nie chce odnowienia kontuzji.
Dickson 06.01.2012 20:51 #
Co Wy z tym Gerrardem i Bellamym? Stasiek jeszcze nie jest gotowy na 90 minut a Craig mial rozcięty łuk brwiowy po Newcaste ludzie opanujcie się! Skład bardzo dobry jestem ciekaw gry stoperów. Do boju The Reds.
Miler 06.01.2012 20:51 #
Taki jest widocznie plan Kenny'ego, Gerrard wraca po kontuzji, Bellamy widocznie wypada na treningach słabiej od innych więc gra tylko w FA Cup. O wielcy taktycy i geniusze piłkarscy, trochę więcej szacunku dla Dalglisha!
LFC22 06.01.2012 20:52 #
Kenny jest najmniej przewidywalnym trenerem w kwestii składu :O Chciałbym zobaczyć Doniego w bramce jeszcze nie grał meczu o stawkę...
gertar 06.01.2012 20:52 #
liczę, że Shelvey nie zmłamie mi serca...
mleczko 06.01.2012 20:56 #
Dlaczego w takim meczu szansy nie dostaje Doni ?
Thisu9 06.01.2012 20:57 #
Gerrard hattrick :)
w0rst 06.01.2012 20:58 #
Bellamy nie może grać za często, a takiego meczu nie możemy przegrać. I chyba się wykrartkuje a Gerrard musi kondycje odnawiac
mateoziom 06.01.2012 20:58 #
na mecz z city gerrard i bellamy na ławie a carrol w pierszym składzie a tu siedzi co ten kenny wyprawia
Olo13 07.01.2012 22:41 #
Dobrze, że szansę dostają rezerwy i wychowankowie. Tylko chciałbym zobaczyć choć raz jak broni DONI, myślę że on może wygryźć Reinę