05.05.2024
17:30

Osób online 834

Pewne zwycięstwo na Anfield

Liverpool FC pokonał na własnym boisku Oldham Athletic 5:1 i pewnie zameldował się w kolejnej rundzie Pucharu Anglii. Do dwóch goli Bellamy’ego i Gerrarda z pierwszej połowy, w drugiej po jednym dorzucili Jonjo Shelvey (68’), Andy Carroll (89’) i Stewart Downing (90’).

Wkrótce statystyki, wypowiedzi pomeczowe i podsumowanie.

Komentarze (58)

Bil 06.01.2012 23:08 #
Jest Gerrard jest skuteczność jest zwycięstwo jest awans :)
tak samo ma być z City
Dalomor 06.01.2012 23:08 #
Są dwa plusy tego meczu:
1. Awans do kolejnej rundy.
2. Gole Carrola I Downinga.
Ps: Nie ma to jak te zaje*iste karne Gerrarda :)
Stewart 06.01.2012 23:08 #
GenF 06.01.2012 23:08 #
AustralianMagic 06.01.2012 23:08 #
lukigerrard 06.01.2012 23:08 #
No wreszcie obudziły się nasze śpiące królewny :D
tasty 06.01.2012 23:09 #
Carroll częściej musi wchodzić w 87 minucie!
liverpoolka 06.01.2012 23:09 #
żebyśmy tak strzelali gole w lidze to byłoby super;)
Brawo, nasze zwycięstwo :)
Oby takich jak najwięcej i happy birthday Andy !!
YNWA
Dickson 06.01.2012 23:09 #
Brawo Liverpool :) i dlaczego przed meczem zawsze ktoś krytykuje skład Króla, widzieliście jakie zmiany dzisiaj zrobił :) palce lizać :) FC LIVERPOOL
past7th 06.01.2012 23:09 #
Shelvey pracuje i gra lepiej niż Henderson, Downing, Adam i Carroll razem wzięci, ale i tak dla muszą grać transfery Dalglisha. Dlaczego? Bo tak. Super. Grają piach, potem przegrywamy, a Kenny: "brakło szczęścia". Brakło ci rozumu jak sadzasz takich graczy jak Shelvey na ławce, a musi za niego grać cienki Henderson.
Suarez7LS7 06.01.2012 23:09 #
Gerrard jest Wygrana jest !
Piotrek7LFC 06.01.2012 23:09 #
Muszka 06.01.2012 23:09 #
Jeżeli Bellers nie zagra od 1. minuty z City tylko dlatego, że dziś grał prawie cały mecz, to będę ostro wk**wiony na Kennego.
Glodzilla 06.01.2012 23:09 #
Carroll w końcu zachował się jak prawdziwy napastnik.( No, pomijając tą główkę.......) Ufff... :)
- kolejny odchaczony mecz w ośmio meczowym zawieszeniu Luisa
Plan wykonany w 200 procentach! A Luis Suarez song na trybunach poprostu poezja ;p
Liverpoolomanka 06.01.2012 23:09 #
Jak miło wreszcie widzieć Stewarta uśmiechniętego!No i wiemy już chyba kto powinien wykonywać rzuty karne w naszej drużynie!
murzyne 06.01.2012 23:10 #
Może wkońcu sie przebudzi Carroll i Downing
MiloszLFC 06.01.2012 23:10 #
Świetny mecz , wynik jeszcze lepszy :) oby tak dalej !
Robert1966 06.01.2012 23:10 #
...swoja droga do przerwy wyrownany mecz.Potem juz bylo widac roznice klas.Widac bylo ze, Oldham wyszlo w ten mecz z sila i werwa.Mieli poczatkowo duzo sil i checi.Moze brakowalo techniki, wykonczenia , ale nadrabiali to wszystko wola walki.Podobaly mie sie zawody.Ciesze sie tez ze, Dalglish potraktowal ten mecz powaznie.Co musialo zaowocowac.Fajna bramka Downinga..Carroll tez ok.Moze sie odblokuja? Kto wie?
mcllfc1892 06.01.2012 23:11 #
a żeśmy sie roszczelali xD
bramki Andy'ego i Stewarta miejmy nadzieje że na przełamanie :)
GO GO THE REDS !!!
LiverbirdYNWA 06.01.2012 23:11 #
Styl gry nadal pozostawia wiele do życzenia, ale wreszcie są GOLE !!!
Congratulations Reds!
Mikus9 06.01.2012 23:11 #
I miły prezent na jutrzejsze urodziny sprawiło mi to zwycięstwo! ;) , brawo za to zwycięstwo , w końcu wrócił Gerrard , i karne odrazu pakuje ;) , no i cieszy mnie to że Carroll strzelił bramke na którą większość pewnie czekała , no i pierwsza bramka dla LFC Downinga ;) YNWA!!!
Dalglish123 06.01.2012 23:11 #
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.YNWA!
Witz 06.01.2012 23:11 #
o co ten opalony mężczyzna z jedenastką na plecach miał pretensję do kibiców?
piotrekek 06.01.2012 23:12 #
Widać jak Downingowi zależało na tej bramce. Mam nadzieję, że z tym trafieniem przyjdzie większa pewność i forma z poprzednich sezonów.
Piotrek97 06.01.2012 23:12 #
mnie najbardzej cieszą dwie ostatnie bramki.Brawo Stewart,brawo Andy,brawo LFC,
liczę, że w środę powtórka z rozrywki
LiverpoolBeatles 06.01.2012 23:12 #
ładny mecz choć momentami miałam wrażenie że nasi zawodnicy trochę się gubią. Jednak przy golu Carrolla i Downinga skakałam z radości. Byle tak dalej ;) YNWA
lukigerrard 06.01.2012 23:12 #