Osób online 1165

Borrell o celach w 2012 roku


Rodolfo Borrell powiedział dziś, czego oczekuje od młodych zawodników Liverpoolu w zbliżających się miesiącach. Dziś rezerwy rozegrają pierwszy swój mecz w 2012 roku, kiedy to zagrają na wyjeździe z Boltonem.

Drużynę Borrella czeka jeszcze rywalizacja w ćwierćfinale rozgrywek NextGen Series, gdzie los skojarzył The Reds z zespołem Tottenhamu.

Hiszpański trener ma nadzieję, że jego podopieczni udanie rozpoczną Nowy Rok w Barclays Premier Reserve League i wygrają z Kłusakami.

- Przede wszystkim chcemy utrzymywać wysoki poziom swojej gry i cały czas się rozwijać.

- Z powodu przerwy w rozgrywkach przy okazji Świąt Bożego Narodzenia zdecydowaliśmy się dać chłopakom 5 dni wolnego. To było istotne z fizycznego i mentalnego punktu widzenia, gdyż wcześniej naprawdę ciężko pracowali.

- Mieliśmy bardzo udaną pierwszą część sezonu, łatwo zapomnieć o tym, jak ciężki mieliśmy okres przygotowawczy. W tym sezonie mamy bardzo młodą drużynę, opartach głównie na zawodnikach z Akademii.

- Dzisiejszy mecz, będzie naszym pierwszym 'o coś' od 3 tygodni i każdy z chłopaków nie może się doczekać rywalizacji na boisku.

W listopadzie drużyna Borrella pokonała Bolton przy Akademii w Kirkby 3-1 i szkoleniowiec ma nadzieję na ponowne zwycięstwo Liverpoolu.

- Liczę, że podejdziemy do tego meczu z odpowiednim nastawieniem i wolą zwycięstwa, którą wpajam tym chłopakom od początku naszej pracy.

- W tym sezonie w Boltonie grało kilku bardziej doświadczonych piłkarzy, więc nie będzie to łatwy test dla mojego zespołu.

- Trzeba przyznać, że wykonujemy dobrą robotę w tym sezonie. Okey, przegraliśmy z Man United, grając w 10, gdy Suso wyleciał za czerwoną kartkę, ale nie było łatwo, gdy mieli na boisku takich graczy jak Gibson, Macheda czy Diouf.

- Dobrze zagraliśmy również w ostatnim meczu z Fulham, który zremisowaliśmy. To był fantastyczny speklakl, mieliśmy wiele okazji bramkowych, jednak nie udało się zwyciężyć.

- Zwyciężanie jest istotne, szczególnie w klubie formatu Liverpoolu, dlatego staramy się to uczynić w każdym meczu, w jakim uczestniczymy.

- Rozwój tych młodych chłopców i wygrane są istotne a do tego potrzebujemy właśnie zwycięskiej mentalności - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mbappe wychwala swego rodaka z Liverpoolu  (0)
13.06.2024 16:54, Bajer_LFC98, thisisanfield.com
Plotki o nowej posadzie Kloppa  (0)
13.06.2024 16:06, K4cper32, thisisanfield.com
Bradley: Trener chce, bym cieszył się grą  (0)
13.06.2024 15:53, Margro1399, thisisanfield.com
Bramki graczy Liverpoolu na Mistrzostwach Europy  (3)
13.06.2024 14:01, Redbeatle, liverpoolfc.com
Występ Alissona w reprezentacji  (1)
13.06.2024 11:05, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Problemy ze skompletowaniem sztabu Slota  (11)
13.06.2024 09:57, Bartolino, thisisanfield.com