05.05.2024
17:30

Osób online 1112

Bez bramek do przerwy

Gospodarze zneutralizowali wszystkie atuty Stoke City i w pełni kontrolują przebieg meczu na Anfield. Mimo znacznej przewagi w posiadaniu piłki nie udało się stworzyć wielu klarownych sytuacji, a Sorensen nie miał prawdziwej okazji do wykazania się.

Komentarze (31)

Bobas 14.01.2012 16:50 #
Go Go Bellamy i Shelvey !
CharlieLFC 14.01.2012 16:51 #
Trzeba dać z siebie jeszcze więcej. GO LIVERPOOL!!!
Kartas 14.01.2012 16:51 #
migda 14.01.2012 16:51 #
Dirk oprocz 2 fajnych podan nic nie gra,az mi go troche szkoda widac ze kompletnie bez formy jest
33kalorie 14.01.2012 16:51 #
Noo i wreszcie zajebista kombinacyjna gra bez Carrolla!
lingo 14.01.2012 16:51 #
Mam nadzieję że strzelimy coś po przerwie najlepiej szybko bo nie chce nerwowej końcówki..Do boju the reds!
raffal 14.01.2012 16:52 #
Niech Shelvey wejdzie za Adam, ktoś musi pójść do przodu.
Bo w polu karnym co dośrodkowanie to albo nie ma nikogo ,albo jest jeden Dirk.
Alexandre 14.01.2012 16:52 #
Dobra pierwsza połowa Liverpoolu.Kenny zrobił wszystko co należy oprócz jednego,wystawienia napastnika.W drugiej połowie Carroll lub Bells za Kuyta.
migda 14.01.2012 16:52 #
trzeba sprowadzic jakiegos napadziora! dirk-carrol bez formy,suarez zawieszony,bellamy ma juz troche lat na karku
migda 14.01.2012 16:53 #
chelsea wygrywa 1:0 jak wygraja a my zremisujemy to znowu nam troszke top 4 odjedzie...;/
Redman 14.01.2012 16:53 #
Brakuje tego typowego snajpera, non stop widać jak ktoś schodzi ze skrzydła że brakuje w polu karnym napastnika ;/
Enrique i Coates jak do tej pory fajny mecz.
Jezior94 14.01.2012 16:54 #
1 polowa to nasza dominacja brakuje tylko kropki nad I czyli bramki. Adam dobry mecz cala druzyna gra na dobrym poziomie
ATB 14.01.2012 16:54 #
Jak na razie Enrique najlepiej, ale nie ma w tym nic nadzwyczajnego :/
Grają na obwodzie jakby NBA nocami oglądali...
Ciuras 14.01.2012 16:54 #
Tak jak ktoś wspomniał, gramy ustawieniem 1-5-5-0 :( Kuyt wogóle nie poczuwa się do gry w polu karnym - zmiany szybkie muszą nastąpić ok. 55 minuty - Bellamy i Carroll na boisko, bo skończy się kolejnym remisem na Anfield
raffal 14.01.2012 16:56 #
Gramy 3 obrońcami, z czego Strel podłącza się do akcjii. Szkoda tylko ,że w środku nie chce sie dupy nikomu ruszyći zrobić jakąś szybką idywidualną akcje.
SteveHarrisOwen 14.01.2012 16:56 #
Ja chciałem dziś pochwalić Carraghera - wreszcie zaczął myśleć zanim pozbywa się piłki i jego podania wyglądają dziś naprawdę dobrze.
Brawo Carra!
Rusek1988 14.01.2012 16:56 #
Witam

Wszystko niby jest okej ale bramek brak ;/ troszke szkoda tych nieprzemyslanych ostatnich podan dlatego mam nadzieje ze Kenny wezmie to pod uwage i jednak zakupimy typowego lisa pola karnego ktory by wakanczal te akcje bo dzisiaj to jedna wielka pustka w ataku :) Jose klasa swiatowa !!! YNWA
Dalomor 14.01.2012 16:56 #
Wszyscy mówicie żeby wpuścić Carrola jakby z niego nie wiadomo jaki super snajper był i jakby był w wyśmienitej formie. Rozumiem Bellamy ale Carrola to bym wpuścił na ostatnie 5-10 min.
Dickson 14.01.2012 16:56 #
Ludzie co wy z tymi 3 obrońcami, mi to odpowiada Stoke ani jednej sytuacji bramkowej. Obrona koncertowo gra, a z przodu coś wpadnie wierze w to. Do boju The Reds!!!
Lboy 14.01.2012 16:56 #
Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak rozważnie i skutecznie graliśmy w polu, aż miło ogląda się, jak nasi wymieniają podania, a crossy Gerrarda, czy Adama, przez całe boisko do nogi Enrique to po prostu uczta dla oczu.
Pawlak72 14.01.2012 16:57 #
Jednak gramy 4-3-3 z Carrą w pomocy :)
NaImieMiAdaś 14.01.2012 16:58 #
grają jak by nie szanowali a wręcz bali się piłki akcje robią boczni obrońcy -nasza 2 i 3 a w polu karnym nikogo- co się naklołem to moje ale jak oni chcą top 4 jak drwale robia presing na Anfield?????????????????
raffal 14.01.2012 16:58 #
Trzeba WYGRAĆ , i wykorzystać to ,że Koguty mogą dziś stracić punkty!
rafikolive10 14.01.2012 16:59 #
nie moge sie doczekac jak beellamy zmieni kuyta :D
Patryko92LFC 14.01.2012 16:59 #
od początku sezonu mamy kłopot ze skutecznością a gramy bez napastnika.......... wydaje sie to chore, co z tego ze mamy 70 % posiadania piłki jak przez 45 minut nie stworzyliśmy żadnej groźniej sytuacji..........Henderson jest daremny, nie wiem co on robi w takim klubie jak Liverpool to samo dotyczy Adama. Nie okłamujmy sie z takimi pilkarzami o top 4 możemy pomarzyć.
Swiader92 14.01.2012 17:00 #
Trzeba coś zmienić bo jak tak dalej będzie to w najlepszym przypadku 0:0
czerwony123 14.01.2012 17:00 #
Świetnie Hendo i Adam, nieźle Enrique i Gerrard. Johnson super, tylko szkoda, że nie zauważył Adama w polu karnym zupełnie niekrytego, gdy puszczał na chybił trafił piłę wzdłuż bramki. Będzie dobrze!!!
John 14.01.2012 17:01 #
Potwornie nam brakuje szybkości, piłek granych za plecy obrońców Stoke i paru innych rzeczy;)

Wieść, na którą John W. Henry czeka od lat  (4)