LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 3114

Wywiad z fanem Boltonu


W trakcie wywiadu przeprowadzonego z kibicem Boltonu, Garethem Couperthwaitem, możemy dowiedzieć się kilku interesujących faktów na temat Davida Ngoga, Luisa Suareza oraz innych ciekawostek dotyczących nadchodzącego spotkania.

Jak są nastawieni fani Boltonu na to spotkanie?

Czuję się dosyć pewnie przed tym meczem i, sądząc po wpisach na Twitterze, również moi koledzy są pozytywnie nastawieni. W zeszłym sezonie dopiero bramka Maxiego w ostatnich minutach meczu odebrała nam nadzieję na korzystny rezultat. Pomimo druzgocącej porażki w sierpniu i braku punktów w pojedynkach z Liverpoolem od 2006 roku, wierzę w dobry wynik.

Co według Ciebie jest powodem słabych rezultatów Boltonu w tych rozgrywkach?

Przede wszystkim, strata Elmandera i Sturridge'a latem zupełnie zniwelowała naszą siłę ofensywną. Do tego bardzo tęsknimy za Stuartem Holdenem. Jego absencja znacząco osłabiła naszą drugą linię. Kevin Davies nie spisuje się dobrze w tym sezonie - nie widać współpracy pomiędzy nim a Ngogiem czy Klasnicem.

Jak Owen Coyle ustawi Wasz zespół?

Kto to może wiedzieć? W tym sezonie graliśmy w ustawieniu 4-5-1 albo 4-4-2. W meczu z Manchesterem na Old Trafford zagraliśmy z wysuniętym Ngogiem i, pomijając słabą grę w obronie, nie wyglądało to najgorzej.

Możesz wyrazić swoją opinię na temat Ngoga?

Lubię go, jego występy poprawiają jakość naszej gry - z każdym kolejnym meczem David gra coraz lepiej. Na początku, nie był zgrany z resztą naszych piłkarzy, lecz teraz można powiedzieć, że już się zaaklimatyzował. Grywał już w tych rozgrywkach jako drugi napastnik, co chyba mu bardziej odpowiada. Klasnic z kolei jest typowym egzekutorem, rzadko cofa się po piłkę. David bardzo dobrze grał np. w meczach z Evertonem czy Wigan, gdzie wypracowywał kolegom okazje bramkowe. Uważam go za dobrego piłkarza, mimo tego, ze wielu moich kumpli widzi tylko jego straty i słabszą dyspozycję.

Kogo powinniśmy się zatem obawiać?

Od razu na myśl przychodzi mi Ngog - piłkarz chcący zrewanżować się na starym klubie. Jednak musicie także uważać na Marka Daviesa- jego świetne rajdy i dokładne podania mogą siać popłoch w szeregach obronnych Liverpoolu.

Którzy gracze Liverpoolu według Ciebie są najgroźniejsi dla Was?

Macie szczęście mieć w składzie kilku fantastycznych piłkarzy. Gerrard udowodnił wchodząc z ławki przeciwko Newcastle, że wciąż należy do najlepszych zawodników ligi. Jose Enrique jest tak dobrym obrońcą, że pewnie każdy trener chciałby go mieć w swojej drużynie. Bardzo lubię oglądać w akcji Bellamy'ego i niezwykle cenię grę Suareza. Uważam, że w zeszłym roku był on najlepszym piłkarzem na świecie w meczach reprezentacyjnych.

Plusy i minusy bycie fanem Boltonu to...

Największą zaletą Boltonu to fakt, iż jest to klub lokalny. Należy on do człowieka z Boltonu zamieszkującego Wyspę Man. Zainwestował on sporo pieniędzy w nasz team i myśli o drużynie w dłuższej perspektywie. Nasi kibice dobrze się znają, tworzymy w zasadzie jedną wielką rodzinę. Fani the Reds narzekają na długie oczekiwanie na kolejny tytuł, podczas gdy my go jeszcze nigdy nie zdobyliśmy! Ostatni raz udało nam się wygrać FA Cup 54 lata temu. Niestety, wydaje mi się, że nie doczekam triumfu mojego klubu w Premier League.

Jaki obstawiasz wynik tego meczu?

2-1 dla Boltonu po bramkach Klasnica, Ngoga oraz Bellamy'ego.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

lukigerrard 21.01.2012 11:24 #
Za bardzo optymistyczny ten fan Boltonu...
Alexandre 21.01.2012 13:57 #
akhrem3-Po prostu wie,że jego bramkarz rozegra mecz życia i może jedną bramkę z prodzu uda im się strzelić.

Pozostałe aktualności

Gakpo pokazuje swoją jakość na lewym skrzydle  (2)
22.06.2024 20:07, B9K, thisisanfield.com
Niepewna przyszłość Tsimikasa  (3)
22.06.2024 18:35, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
AFCON a najbardziej intensywny miesiąc ligowy  (1)
22.06.2024 18:33, Wiktoria18, thisisanfield.com
Van Dijk i Koeman krytykują Taylora i Atwella  (0)
22.06.2024 18:14, A_Sieruga, thisisanfield.com
Podsumowanie siedmiu lat Salaha w klubie  (1)
22.06.2024 15:01, Bartolino, liverpoolfc.com
Van Dijk i Gakpo z kompletem minut dla Holandii  (4)
22.06.2024 08:04, A_Sieruga, liverpoolfc.com
Wright o słabym początku Trenta  (0)
22.06.2024 01:12, B9K, thisisanfield.com
Liverpool zagra z Sevillą na Anfield  (5)
21.06.2024 11:35, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com