05.05.2024
17:30

Osób online 1138

Remis do przerwy

Liverpool remisuje do przerwy 1:1 w rewanżowym spotkaniu półfinału Carling Cup z Manchesterem City. Goście objęli prowadzenie już w 31. minucie po znakomitym strzale De Jonga, jednak niespełna 10 minut później wyrównał Steven Gerrard, który bezbłędnie wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką Richardsa.

Komentarze (34)

Stewart 25.01.2012 21:36 #
błagam, nie spie**olcie tego teraz! YNWA:)
kamyk 25.01.2012 21:36 #
Bellamy jest kozakiem :D
Bobas 25.01.2012 21:36 #
Ewidentnie De Jongowi zeszlo!
MojNick 25.01.2012 21:36 #
Adamowi powinni zabronić atakować przeciwnika, bo nam to na dobre nie wyjdzie...

I ewidentnie widać w środku brak klasowego DM
33kalorie 25.01.2012 21:36 #
Dawac jonjo za niewidocznego hendersona
John 25.01.2012 21:36 #
Jedno jest pewne - nie będzie dogrywki. Gerrard strzela karnego jak profesor.
Dickson 25.01.2012 21:37 #
45 minut do Wembley...
VL9 25.01.2012 21:37 #
Brawo dla sprotklubu+........
Szpieg 25.01.2012 21:37 #
Bo Adam to rozgrywający, a nie DM dlatego racja dla "MojNick" . Robienie na siłę defensywnego z Adama właśnie tak się kończy. Frustracją.
Głowa 25.01.2012 21:37 #
I co znajdzie się jeszcze jakiś zwolennik Adama w 1 składzie!? 45 minut, a on pokazał wszystko to o czym mówiłem - braki w kryciu, głupie faule! Biegał za Silva jakby ten w ganianego się z nim bawił, a jak już nie miał siły to bez sensu faulował. No i najważniejsze...tak jak mówiliście Adam świetnie asystuje:) De Jong powinien mu piwo postawić!
keishi 25.01.2012 21:37 #
Bellers jest świetny.
Dać Shelvey'a za Adam, bo coś zawali : / (odpukać)
Thisu9 25.01.2012 21:37 #
John dlaczego nie będzie dogrywki? To nie LM tutaj się bramki na wyjeżdzie nie liczą..
Suchar 25.01.2012 21:37 #
Moment tuż po karnym kiedy sędzia tłumaczył zawodnikom City w jakiej pozycji znajdował się Richards w trakcie zagrania ręką wyglądał jakby Pan Dowd cieszył się razem z nami ze zdobytej bramki.
AustralianMagic 25.01.2012 21:37 #
Adam, masz kopać w piłkę, a nie w nogi!!
Alexandre 25.01.2012 21:38 #
Dziwny ten sezon...
Przeważamy,stwarzamy okazję 100%,a i tak ich nie wykorzystujemy.Potem przeciwnicy mają jedną gównianą okazję i strzelają bramkę.
Co to czarna magia do kur...
yossiaq2 25.01.2012 21:38 #
Ten finał jest Liverpoolowi potrzebny! Nie spier**lcie tego!
rafikolive10 25.01.2012 21:38 #
proszę was liverpool wygrajcie to lub utrzymajcie te 1-1 byle zeby przejsc do finalu i wyeliminowac city . nie moge parzec juz na 2 polowe, przykro mi ale jak zobacze po meczu wynik dający awans to pojade do liverpoolu i podziekuje wam za to !
Jezior94 25.01.2012 21:38 #
Nie jest tragicznie jest dobrze lepiej gramy. 2 bramki z dupy karny nie wiem czy powinien byc ale dobrze ze jest a bramka de jonga gdyby sie nie potkna to by pewnie jej nie bylo.Hmm Hart nie zdziwilo mnie ze wyciagna nam kolejna 100
tasty 25.01.2012 21:39 #
Bellamy jest zajebisty i tyle. Dobrze gramy, ale wyniku być pewni nie możemy. C'mon Reds!
rodzio5555 25.01.2012 21:39 #
Bellamy to teraz nasz najlepszy zawodnik :D
Jonjo za Hendo lub Adama i git :)
MakaJ 25.01.2012 21:40 #
Nie wiem jak wy, ale ja nie pamiętam kiedy Gerrard zmarnował karnego ;)
Alexandre 25.01.2012 21:41 #
MakaJ-Z Blackburn w poprzednim sezonie zmarnował ;D
mleczko 25.01.2012 21:41 #
W drugiej połowie Savic da asystę i wygramy : P
ciacho45 25.01.2012 21:41 #
henderson próbuje coś ale haruje adam za mało asekuruje ,, no i nasz hiszpan zanerwowo troszke gerrard chyba ma nakazane zabezpieczać środek z tego co widzę chociaż włącza się i tak . coż trzymamy dalej kciuki :)
Syd 25.01.2012 21:41 #
W większości przypadków, kiedy zawodnik przewraca się w trakcie wykonywania strzału, to piłkę trzeba zdejmować z trybuny, lub szukać jej w okolicznej uliczce lub ogródkach.

I tym dziwnym zbiegiem okoliczności, znów straciliśmy bramkę "z niczego".

Nie wygląda to źle, jak na możliwości składu, którym dysponujemy. Trzeba koniecznie wykorzystać słabość Savicia i strzelić im jeszcze jednego gola. Od dawna nie widziałem w czołowym klubie EPL tak żenująco słabego obrońcy, po prostu nie wypada tego nie wykorzystać.
Piotrek7LFC 25.01.2012 21:41 #
Gol przy poślizgu, gol od balona, chyba jeszcze tyłkiem tylko nie strzelili :| Ale gramy ładnie, trzeba przyznać
Czosnek 25.01.2012 21:41 #
Moze niezachwycamy ale i tak to 4 razy ciekawsze niz gran derby.......
sebeszczyn 25.01.2012 21:42 #
Piotrek2FanLFC

I Gerrarda;)
ufoq 25.01.2012 21:43 #
Jest walka, ale dużo niedokładności ...
michael14 25.01.2012 21:44 #
troche kontrowersyjny karny ale wazne ze gerro strzelil karniaka . mecz bomba. oczu oderwac niemozna. tempo i agresja nie z tej ziemi. gran derbi sie chowa ;p
lineker 25.01.2012 21:46 #
Ale nam sie ladny mecz zrobil po zlapaniu drugiego oddechu !
Magiczne Anfield wreszcie zyje !
kuba071 25.01.2012 21:47 #
@perszing0000 meczyki.pl <- napewno cos znajdziesz.

Pierwsza połowa zdominowana przez Czerwonych. Bramka city ewidentnie po farcie. Całe szczęście że mamy bezwzględnego kapitana ! To musi być awans, nie ma innej opcji. Henderson do zmiany, reszta bez zastrzeżeń. YNWA !!!
Syd 25.01.2012 21:49 #
No i niestety, nie wykorzystamy słabości Savicia. Po przerwie zastępuje go Aguero. Szkoda!
michael14 25.01.2012 21:53 #
w cc obowjązuje zasada bramek na wyjezdzie ? jesli city strzeli na 1-2 bedzie dogrywka ??

Wieść, na którą John W. Henry czeka od lat  (3)