05.05.2024
17:30

Osób online 997

Jonjo pogrąża Kanarki

Jonjo Shelvey zdobył bramkę w meczu, w którym wzmocnione zawodnikami z pierwszego zespołu rezerwy Liverpoolu pokonały Norwich 4-0. Spotkanie odbyło się w Melwood we wtorkowe popołudnie.

Jonjo rozegrał pełne 90 minut. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Nathan Eccleston. Jedną bramkę zdobył również Raheem Sterling.

Zważając na warunki panujące na płycie boiska w Akademii Kirkby podjęto późną decyzję o rozegraniu spotkania na boisku treningowym pierwszego zespołu w Melwood.

Fabio Aurelio rozegrał całe spotkanie na pozycji lewego pomocnika podczas, gdy Sebastian Coates brylował w linii obrony.

Wracający po kontuzji Jack Robinson biegał po murawie przez 60 minut. Bramki strzegł Brad Jones.

Drużyna Borrella zaprezentował się z bardzo dobrej strony i mogła zdobyć więcej, niż cztery bramki.

Już w siódmej minucie Eccleston otworzył wynik spotkania trafiając do siatki po bardzo ładnym rajdzie i dośrodkowaniu Jona Flanagana.

Napastnik trafił w poprzeczkę, zanim zdobył kolejnego gola po podaniu Sterlinga.

Następnie utalentowany skrzydłowy trafił do siatki po strzale z bardzo ostrego kąta.

Wynik meczu ustalił Shelvey wykorzystując kolejne bardzo dobre zagrania Sterlinga.

Skład Liverpoolu: Brad Jones, Jon Flanagan, Jack Robinson, Sebastian Coates, Andre Wisdom, Conor Coady, Raheem Sterling, Jonjo Shelvey, Nathan Eccleston, Krisztian Adorjan, Fabio Aurelio.