05.05.2024
17:30

Osób online 1063

Do przerwy bez bramek

W wyjazdowym meczu Liverpoolu na Old Trafford po 45 minutach gry mamy bezbramkowy remis 0:0. Optycznie dużo lepiej prezentuje się drużyna Manchesteru United, która mogła prowadzić 1:0 gdyby Paul Scholes lepiej uderzył piłkę głową. W drużynie Liverpoolu zdecydowanie najlepiej prezentuje się Glen Johnson, z którym duże kłopoty ma obrona United.

Komentarze (37)

Alexandre 11.02.2012 14:34 #
lingo 11.02.2012 14:35 #
Jezior94 11.02.2012 14:35 #
Pod koniec suarez pokazal swoj geniusz bellamy za downinga jak dla mnie
Thisu9 11.02.2012 14:35 #
Nie chce się na nikim wyżywać czy coś ale Downing i Hendo do zmiany.
Dalomor 11.02.2012 14:35 #
Szkoda tej sytuacji Suareza ;/ Panuj nad nerwami chłopie!
tasty 11.02.2012 14:35 #
Dobry mecz, Downing to zmiany. Jest BEZNADZIEJNY
Tevins 11.02.2012 14:35 #
Dobrze ze nie sedziuje Howard bo za ten faul Enrique to pewie karnego by dal
darqs 11.02.2012 14:35 #
Średnio. Suarez mnie trochę wkurzył, że nie podał ręki Evrze. Trudno taki charakter. Po przerwie chcę widzieć kogoś do pomocy dla SUAREZA (Bellers).
agger93 11.02.2012 14:36 #
co zmiany kuyt downing i henderson za nich adam carroll i bellamy.
33kalorie 11.02.2012 14:36 #
Dobry pressing dobra obrona, ofensywnie beznadziejnie. Jak to możliwe ze taki zespół ni ch...a nie potrafi wymienic 2 podań w polu karnym. Downing Hendo Dirk out, Bellamy Carroll Jonjo IN
Sagittarius 11.02.2012 14:37 #
Dobrze Luis, ze nie podales reki. No respect for no respect. Jesli chodzi o sam mecz - wprowadzilbym dwoch zawodnikow - Andy i Craig. Na pewno by wspomogli Luisa. LIVERPOOL TYLKO DO PRZODU!!!
MiloszLFC 11.02.2012 14:38 #
Bugi o tym samym pomyślałem ale penie tak jak my wszyscy był przekonany że bedzie faul i czerwona dla Ferdinanda , nie jest źle ale może być dużo lepiej dawać mi Bellamy-ego za Downinga no i Dirk też słabo :(
Jurek90 11.02.2012 14:38 #