13.05.2024
21:00

Osób online 1494

The Villans prowadzą na Anfield

Liverpool wciąż nie potrafi pozytywnie zaskoczyć swoich kibiców i przegrywa po pierwszych 45 minutach meczu z Aston Villą 0:1. Gospodarze stracili gola już w 9. minucie, kiedy Herd pokonał Doniego precyzyjnym strzałem z dystansu. Pomimo dobrych chęci the Reds, ich gra okazała się zbyt słaba, by odrobić stratę jeszcze przed przerwą.

Komentarze (71)

AustralianMagic 07.04.2012 16:50 #
Jak na razie to gramy podaj&uciekaj bo kto by nie miał piłki, to wszyscy od niego uciekają, żeby czasem podania nie dostać.

Kuyt... 1 metr...
Rogi1012 07.04.2012 16:50 #
Grają dobrze , przegrywają jak zawsze...
Swiader92 07.04.2012 16:50 #
Mamy pecha :D
Light 07.04.2012 16:50 #
Nasze chłopaki to mają zamiar jeszcze coś wygrać do końca sezonu ?
Perry 07.04.2012 16:50 #
wikonek 07.04.2012 16:50 #
ehh, mysle, ze wszystkim zwiazanym z czerwonymi jest po prostu smutno...
Dalomor 07.04.2012 16:50 #
Jak wy chcecie za Kuyta wyciągnąć więcej niż 1 mln skoro nie trafia na pustą bramkę z 1 metra.
LivFan 07.04.2012 16:50 #
Powiem tyle. Wesołych i zdrowych świąt.
Heskey18YNWA 07.04.2012 16:50 #
Kto wytłumczy Suarezowi żeby nie wymuszał karnych bedac sam na sam bo i tak Liverpool ich nie trzela?
MufinekLFC 07.04.2012 16:50 #
Czyli normalka.
MattB 07.04.2012 16:51 #
Boże za jakie grzechy Żenada
AdasLFC7 07.04.2012 16:51 #
Jak przegramy to najlepszym rozwiązaniem by było nie wypłacić tygodniówki żadnemu piłkarzowi.
Piotrek7LFC 07.04.2012 16:51 #
Spongebob 07.04.2012 16:51 #
Furski 07.04.2012 16:51 #
Jak się sypie to już wszystko, nawet seta Dirka nie wchodzi...
CieszonLFC 07.04.2012 16:51 #
Kuyt Suarez Downing Gerrard i Flanno oni chociaż coś próbują grać. Gdzie jest Sterling ?? mam nadzieje ze Carroll nie wejdzie bo to tylko spowlni nasza gre..
krzych144 07.04.2012 16:51 #
Ja już nie wierze... Dalglish weź podaj się do dymisji i będzie spokój. O ile wiem Benitez jest chyba bez pracy. A każdy tak narzekał na Hodgsona. Obawiam się miejsca w tym sezonie 10-15.
cryptic 07.04.2012 16:51 #
Kenny ratuj swój honor, zrób coś z tym!
Alexandre 07.04.2012 16:51 #
Cieszę się , że sezon nie jest dłuższy , bo wtedy spadlibyśmy z ligi. Kenny musi odejść i tyle to pudło Kuyta odzwierciedla grę Liverpoolu pod wodzą Kennego.
Dalomor 07.04.2012 16:51 #
burmanek8 07.04.2012 16:51 #
Dobrze, że nazbieraliśmy punktów w 1 połowie sezonu, przynajmniej nie spadniemy!
tasty 07.04.2012 16:52 #
Pierdole to, ide do kościoła.
maksym94 07.04.2012 16:52 #
Jak po przerwie będziemy grac tak jak teraz to nie oglądam bo nie mam zamiaru psuć sobie humoru na święta...
Whiteboy 07.04.2012 16:52 #
Henry dzialaj!!!!!
Miłosz8 07.04.2012 16:52 #
Jeszcze Wam mało?! Kenny out!!!!!!!!!!!
Radek90 07.04.2012 16:52 #
To woła o pomstę do nieba !!! Jesli sie wynik nie zmieni nie wazne czy teraz czy na koniec sezonu Kenny pożegna sie ze stanowiskiem ale pożegnac sie musi !!
Xabi14Alonso 07.04.2012 16:52 #
a ja myślałem że nic głupszego niż strzał w poprzeczkę z 4m nie da się zrobić, eh, przeliczyłem się
Dalomor 07.04.2012 16:52 #
Kenny jeśli masz choć trochę godności to CENZURA stąd!!!!
Ralf088 07.04.2012 16:52 #
Jeżeli przegramy ten mecz, Kenny wypi...
hoster 07.04.2012 16:52 #
Pisałem to tydzień temu napiszę i dziś: wstyd.
mc72 07.04.2012 16:52 #
Takiej żenady to nawet za Sounessa nie było...
foreverRed 07.04.2012 16:52 #
strzał Kuyta z metra nie był nawet wart tego 1 mln, za który miałby odejść.
tachi 07.04.2012 16:52 #
to wygląda tak: my gramy, oni wygrywają.
Lfciorek 07.04.2012 16:52 #
Oj tam, oj tam. Kolejna porażka jaka różnica. :)
maksym94 07.04.2012 16:53 #
Kiedyś to przeważaliśmy i nie strzelaliśmy a teraz nie potrafimy dominować !
Gerrard1892 07.04.2012 16:53 #
nic nowego ...
snuffer135 07.04.2012 16:53 #
Jezeli dogramy tak do konca meczu,jak ostatnie 5 min pierwszej polowy,wygramy to
Glodzilla 07.04.2012 16:53 #
SiwyLFC - ładny wierszyk, może teraz wymyśl coś ku pokrzepieniu serc :))
NaImieMiAdaś 07.04.2012 16:53 #
przy takiej grze niedługo nie będzie żadnych transmisji
Light 07.04.2012 16:54 #
Piotrek -my nie punktujemy -,-
mcllfc1892 07.04.2012 16:54 #
a co powiecie na nazwiska A.Villas-Boas albo Unai Emery ??
holek777 07.04.2012 16:54 #
niech ten sezon sie juz skończy
Lyzwa7 07.04.2012 16:54 #
Jakie wymuszanie karnego? typ go faulował w polu karnym.
Panie kapitanie obudź sie i przestań spacerować "walczaku".
Parę bardzo fajnych zagrań Hendersona, ale On się nie nadaje na DP.
bossthereds 07.04.2012 16:54 #
To się zaczyna robić żenujące.
Kennemu już dziękujemy!!!
Rogi1012 07.04.2012 16:54 #
Grają całkiem , przegrywają jak zawsze...
ololfc 07.04.2012 16:55 #
Mecz się nie zakończył, a wy już piszecie komentarze, jakbyśmy przegrali 3-0. Trochę szczęścia i wygramy ten mecz! :|
Gun 07.04.2012 16:55 #
Dobrze Doni. Gdyby bronił Pepe, tracilibyśmy dwie bramki: w tej sytuacji, gdzie padła pierwsza, Hiszpan by nawet nie wyszedł i czekał na linii, ew. rozłożył ręce. W sytuacji, gdzie Abonglahor wychodził sam na sam byłoby podobnie.
klosinho 07.04.2012 16:55 #
zgrywamy się :)) buehehe
YNWAYUDI 07.04.2012 16:55 #
Powiem szczerze że downing jednak ma tą szybkosc ktora trzeba na skrzydłowego :)

JEszcze 2 połowa damy rade ! YNWA !
Furski 07.04.2012 16:55 #
Przecież jest progres xd
Rusek1988 07.04.2012 16:56 #
Witam

Skandal po raz kolejny ;/;/ zastanawia mnie ciagle co Kenny ma w glowie ?? zawsze wierzylem w niego i bylem cierpliwy ale dluzej juz tak nie mozna poniewaz on sam sie chyba pogubil w tym wszsytkim ;/ gramy zawsze to samo nawet po stracie bramki nic sie nie zminlo i Kenny stoi i patrzy pewnie czeka na cud ;/;/ kupilimsy Carrolla to czemu on nie gra z Suarezem ?? raz gra raz nie gra co to za sens, jak on ma forme zlapac to samo Coates czemu nie zagral dzisiaj zamiasta Carry?? nie wypowiadam sie o tym talencie Hendersonie bo dzisija gramy znowu w 10 bo nie mozna go liczyc !!!! zero kreatywnosci niczego !!!!!! dlatego mam nadzieje ze o=po sezonie naprwawde przyjdzie czas rozliczen i ktos odpowie za ta cala farse bo juz nie chce mi sei tego ogladac szczerze bo nie moge patrzec jak Villa nas bije na Anfield;/;/ ktory to juz mecz bez zwyciestwa a najgorsze jest to co mozna zobaczyc w tabeli ;/;/ plakac sie chce !!!!!!!!!! podsumowujac nic sie nadal nie zmienia w Liverpoolu, mozna powiedziec ze jest jeszcze gorzej niz rok temu ;/;/ smutne ale prawdziwe
Heskey18YNWA 07.04.2012 16:56 #
Rico, ale średniaki też coś umieja wygrać!!!
Aisak30 07.04.2012 16:57 #
Tak się zastanawiam... Gdzie jest ten obiecany progres? Każdy mówi żeby fani poczekali, że będzie wkrótce lepiej. Jak na razie nie ma ani taktyki, ani pomysłu na grę, ani wyników. Bardzo, ale to bardzo mnie to niepokoi...
SteveHarrisOwen 07.04.2012 16:57 #
Nam jest koniecznie potrzebny klasowy napastnik z dobrze ułożoną stopą.
Gun 07.04.2012 16:58 #
A od Kuyta WARA. Nie widzicie, że chłop odwala sabotaż? :)
Furski 07.04.2012 16:58 #
Za Carre powinien być Coates, za Hendersona Sterling. Innym składem nie wygramy żadnego meczu do końca
wikonek 07.04.2012 16:59 #
bedziemy tyle czekac, ze doczekamy sie miejsca poza pierwsza dziesiatka
onlythereds 07.04.2012 16:59 #
@spongebob - oczywiście do do ciebie
murzyne 07.04.2012 16:59 #
jeżeli przegramy ten mecz i bede słyszał słowa obrońców Kennego, że to jest długoterminowy projekt i ze mamy dac mu czas, to równie dobrze moglismy dac ten czas Hodgsonowi.Też miał swoja wizje.Ponadto nie miał takiej czarnej serii.
raczyslaw 07.04.2012 17:00 #
Słabo się to ogląda, jedynie końcówka w miarę dobra. Tylko Suarez i Gerrard potrafią przyspieszyć, a tak stałe wolne tempo. Jak patrzy się na jakiekolwiek próby przejścia lewą stroną Enrique i Downinga to nieraz aż żal się robi.
bossthereds 07.04.2012 17:00 #
Zabrakło szczęścia...
Kanzen 07.04.2012 17:00 #
Przegrywamy, szczerze jestem w szoku.... a nie, jednak nie jestem wszystko jest w normie.
Heskey18YNWA 07.04.2012 17:01 #
Teraz to ja się boję spadku do nPower z kennym, cholera...
Gun 07.04.2012 17:01 #
Można powiedzieć, że Dirk gra dziś jak milion dolarów :)
Pawlak72 07.04.2012 17:01 #