13.05.2024
21:00

Osób online 1595

Prowadzenie the Reds do przerwy

The Reds prowadzą 2:0 do przerwy z Norwich City na Carrow Road. Dwie bramki dla podopiecznych Kenny'ego Dalglisha zdobył Luis Suarez, który w obu przypadkach popisał się efektownym uderzeniem.

Komentarze (24)

Spongebob 28.04.2012 19:21 #
Widzicie, nie ma Carrolla nie ma kto przeszkadzać Steviemu i Suarezowi.
Glodzilla 28.04.2012 19:21 #
I właśnie tak ma grać Suarez, do diaska!!!
matik 28.04.2012 19:21 #
to jest skuteczność!!!
CieszonLFC 28.04.2012 19:21 #
3 celne strzały 2 bramki :D brawo Luis !
maksym94 28.04.2012 19:21 #
No i gitara :)
Thisu9 28.04.2012 19:21 #
Tyty tyryry LUIS SUAREZ!
Jezior94 28.04.2012 19:21 #
Mecz ciekawy licze na hattrick. Mam nadzieje ze nie stracimy tych 3 ptk bo sa potrzebne zeby everton gonic ;p
Lfciorek 28.04.2012 19:22 #
Jakby Suarez częściej decydował się na takie strzały, a nie na kiwkach w polu karnym i odegraniach to miałby na koncie nie 10, a 20 goli...
ololfc 28.04.2012 19:23 #
Dobry mecz w wykonaniu Suareza. Tak szczerze mówiąc to nie wiedziałem, że Downing jest na boisku, myślałem, że na ławie siedzi. ;d
rafikolive10 28.04.2012 19:23 #
my nie potrzebujemy nowego napastnika tylko rozgrywającego lub skrzydlowego co umi znalezc suareza i mu dobrze zagrac, a luis napewno to strzeli :D
Owen10 28.04.2012 19:24 #
Luis jedzie dziś na mocnym dopingu xD
Rabik90 28.04.2012 19:25 #
Korekta Suarez 2 celne strzały i 2 bramki !

Przestańcie pisać, że Andy tylko przeszkadza... Wiedziałem po 2 bramce , że ktoś tak napisze.
PiotrekB 28.04.2012 19:25 #
Może nie gramy na sto procent naszych możliwosci, ale gramy naprawdę pewnie, zwłaszcza Carra nie zawodzi. Tak się powinno postępować z beniaminkami :) W drugiej połowie ani kroku wstecz, do boju chłopaki, jesteśmy Liverpoolem i zawsze mamy o co walczyć!
Beol 28.04.2012 19:25 #
Już chyba wolę Hendo na prawym skrzydle niż Stu...zupełnie go nie widać.Mecz ,narazie po naszej myśli oby tak dalej YNWA
LivFan 28.04.2012 19:26 #
Brawo Luis. Oczywiście brawo Gerrard.
Robert1966 28.04.2012 19:27 #
Nie ma Carrolla?
Sa bramki!
tachi 28.04.2012 19:31 #
nie chcę nikogo martwić ale z blackburn też wygrywaliśmy 2-0 i wiemy jak później się musieliśmy denerwować :) ale wydaje mi się że downing powinien grać jak jest Carroll bo ma komu dorzucić i przy okazji Andy pochłania uwagę 2 czy 3 obrońców. Luis bardzo dobry mecz no i liczę na hat tricka. Brać ich Panowie :D
AgrafkoV9 28.04.2012 19:33 #
ej, jak to jest z tymi spalonymi? bo gdzieś mi się obiło, że na własnej połowie nie ma spalonego, nawet jak obrońcy są nie wiadomo gdzie. A Luis dostał podanie przed linią połowy i odgwizdali spalonego?
BeBe 28.04.2012 19:35 #