13.05.2024
21:00

Osób online 1173

Robinson i Coady wracają do domu

Dzisiejsze popołudnie było frustrujące dla Jacka Robinsona oraz Conora Coady'ego, jako iż reprezentacja Anglii U-19 odpadła z Mistrzostw Europy U-19 po porażce 2-1 z Grecją w dogrywce w półfinale rozgrywek.

Robinson rozegrał całe spotkanie, podczas gdy Coady przesiedział mecz na ławce rezerwowych.

Mavroudis Bougaidis dał Grekom prowadzenie w 38 minucie, jednak następnie bramkarz Stefanos Kapino został wyrzucony z boiska, ale Saido Berahino nie wykorzystał rzutu karnego, przenosząc piłkę nad poprzeczką.

Mimo wszystko Anglia zdołała wyrównać po bramce Benika Afobe.

Zwycięskie trafienie padło w 108. minucie, kiedy to Charalambos Lykogiannis strzelił gola po doskonałym lobie.

Suso liczy na szczęśliwszy los w półfinale, kiedy to Hiszpania zmierzy się z Francją w czwartek wieczorem.