13.05.2024
21:00

Osób online 1216

The Reds przegrywają w Bostonie

Piłkarze Liverpoolu i Romy zrehabilitowali się kibicom za pierwszą połowę, w której na Fenway Park nie padła żadna bramka. Wynik otworzył w 63. minucie Michael Bradley, a siedem minut później, po bramce Alessandro Florenziego Roma prowadziła już 0:2. W 80. minucie bramkę dla the Reds zdobył Charlie Adam. Tym samym podopieczni Brendana Rodgersa przegrali ostatecznie 1:2.

Komentarze (24)

Lyzwa7 26.07.2012 02:33 #
Momentami naprawdę fajnie to wyglądało, ale nie ma co ukrywać, że jeszcze sporo pracy przed Brendanem.
Spongebob 26.07.2012 02:34 #
Przez moment zastanawiałam się czy Adam faktycznie trafił czy mam omamy senne.
MastersFromAnfield 26.07.2012 02:34 #
Kilka bardzo prostych błędów i mamy na co zasłurzyliśmy.
Beol 26.07.2012 02:35 #
w 2 połowie graliśmy głównie młodzikami wiec nie ma co narzekac , mecz fajny , good job ;)
MastersFromAnfield 26.07.2012 02:35 #
zasłużyliśmy*
Perry 26.07.2012 02:35 #
Po golu Adama trochę zbyt entuzjastycznie wystrzeliły mi ręce w góre.. trochę później bolało w stawach, ale było warto^^
Lyzwa7 26.07.2012 02:35 #
Carrafan- i pomyśleć, że ta parodia zagrała lepiej niż asz etatowy leftback Jose Enrique;)
LiverbirdYNWA 26.07.2012 02:36 #
No... Powiem wam, że Jones to dobry bramkarz.
PaLeTLFC 26.07.2012 02:36 #
Bez klasowego napastnika to ciężko cokolwiek zrobić. Sędzia też niczego sobie, w pierwszych minutach karny dla nas jak nic ... Nasepnie poprzeczka... oby to nie był zwiastun kolejnych popisów strzelania w obramowanie bramki.
LiveKrzysiog 26.07.2012 02:37 #
Lyzwa 7

Masz racje sezon pogramy zanim zaczniemy grać jak za starych dobrych czasów.
karsonik 26.07.2012 02:37 #
Nie mowcie mu niech jeszcze jeden sezon Pacheco poczeka,wprowadzaj Go Brendan powoli.
esto 26.07.2012 02:43 #
gnietli nie gnietli..
vitas 26.07.2012 03:02 #
Jose Enrique jest po prostu tragiczny.. Ten facet moze i w obronie umie pograc, ale podania, wrzutki ma skandaliczne. Notorycznie to udowadnial na przestrzeni poprzedniego sezonu udowodnil i dzisiaj.
Blaskowitzz 26.07.2012 03:25 #
Mówiłem że czarno to widzę?
Przecież to niereealne żeby Andorjan wygrywał piłki z Burdisso lub Morgan ogrywał Heinze...
Pierwsza połowa mi się podobała. Shelvey ogólnie świetny mecz.
Widać zmianę u Joe Cole'a i także wielki pozytyw u Sterlinga.
Ale młodzież to nie jest recepta na równorzędną walkę w Premier League.
greglive22 26.07.2012 08:34 #
Do przewidzenia mecz .ale czasem nawet dobrze grali nie ocsekujcie cudow w tym sezonie bo na top 4 nie mamy szans jeszcze troszke czasu potrzeba na zgranie druzyny.pozdr
maru 26.07.2012 08:50 #
Dawać mi tu skróty meczu, bo już nie mogę się doczekać
simon89 26.07.2012 08:56 #
tiki sraka, takie głupie gadanie które emanuje zazdrością... . Gdybyśmy to my wygrywali takim stylem, po 3 trofea w sezonie, to byście nic na taką grę nie gadali.
matek1 26.07.2012 09:05 #
Redwarrior piekny tekst tylko jako kibic Liverpoolu to chyba nie na miejscu bo, na czołówkę ligi to Liverpool nie ma co liczyć, patrząc realnie 5 miejsce to będzie sukces, a co do Romy to grało 5 podstawowych zawodników w pierwszej połowie Taddei, Pjanic, Osvaldo, Totti i ewentualnie Rosi, cieżko liczyć Burdisso po 8 miesiącach przerwy, druga sprawa że to tylko sparing.

Trochę szacunku dla przeciwnika, bo Roma i Liverpool obecnie w okresie przebudowy i grając w podstawowych składach jedni i drudzy by prezentowali równy poziom.
w0rst 26.07.2012 09:16 #
Ale czemu realnie szansa na 5te miejsce? Zmiana z topornego stylu Kennego nie będzie łatwa, ale jeżeli nam to się uda to szybko wskoczymy w tabeli :)
TomyLFC 26.07.2012 09:43 #
Shelvey-Man of the Match !
Jolly_Roger 26.07.2012 10:17 #
Całkiem fajny meczyk jak na sparing. Oczy się same nie zamykały ;)
normanel 26.07.2012 10:50 #
Ja trochę inaczej oceniam ten mecz, jak dla mnie Liverpool miał dużo szczęścia, że nie przegrał więcej. W drugiej połowie nasza obrona nie potrafiła się zorganizować i prostopadłe podania przechodziły zbyt często, wiem, że to grały rezerwy, ale byli i podstawowi gracze. Obili nam słupek, raz zawodnik Romy nie pamiętam, który już dokładnie będąc sam na sam przestrzelił. W środku pola Shelvey zagrał całkiem porządnie, Adam co dziwne na nienajgorszym poziomie, reszta środkowych nie pokazała nic, najgorzej Spearing. Na skrzydłach Cole od czasu do czasu coś zagrał, Sterling, potrzebuje jeszcze dużo czasu, żeby się rozwinąć, za dużo niepootrzebnych prób przebicia się przez rywali i strat, mimo to jego występ nie najgorszy, bo dzieki niemu gra potrafiła ożyć. Pacheco miał swoje momenty, przypomina trochę stylem gry Suareza, ale miał bardzo mało z gry, ile razy widzieliśmy jak bezradnie rozkłada ręcę gdyż nasi na siłe chcieli przebić się środkiem. Suso na skrzydle zbyt często schodził do środka przez co po prawej stronie zawsze kogoś brakowało, ale gdyby to poprawił może by coś z tego było.

Ogólnie jak dla mnie słaby mecz Liverpoolu, jednak nic nie wyrokuje po nim, zagraliśmy rezerwami, Brendan jeszcze nie miał szansy wbić chłopakom swojego stylu, więc pozostaje nam tylko czekać na pierwszą kolejkę i tam zobaczymy co jesteśmy w stanie ugrać.
seba92 26.07.2012 11:16 #
Wynik był do przewidzenia, choć jak na fakt że graliśmy młodzikami i rezerwami, było całkiem nieźle, chciałbym w końcu ujrzeć pierwszą jedenastkę w sparingu
Backpacker 26.07.2012 12:56 #
RedWarrior, akurat Liverpool od 3 lat to niewiele więcej niż nazwa. W zeszłym sezonie widzieliśmy jak pierwszy skład potrafił zgnieść rywala m.in. przegrywając z QPR, WBA, czy innym Wigan, więc wcale by mnie nie zdziwiło gdybyśmy zebrali baty od Romy w meczu o stawkę.