13.05.2024
21:00

Osób online 1104

Suso zdobywa dwie bramki

Młody utalentowany Hiszpan Suso dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a rezerwy Liverpoolu pokonały Huddersfield Town 2:0 w towarzyskim spotkaniu w Akademii w środę.

Drużyna prowadzona przez Rodolfo Borrella mogła wystawić do gry ośmiu nastolatków, którzy dopiero co wrócili po tym, jak uczestniczyli w tournee pierwszego zespołu po Ameryce Północnej.

Oprócz Suso, w wyjściowym składzie wystąpili Daniel Pachecho, Andre Wisdom, Stephen Sama, Ryan McLaughlin, Krisztian Adorjan, bramkarz Danny Ward and Jordon Ibe, który wybiegł na murawę jako rezerwowy w drugiej połowie.

Suso otworzył wynik spotkania po ładnej dwójkowej akcji z Michaelem Ngoo. Drugie trafienie dołożył po przerwie, tym razem wymieniając piłkę z Pacheco.

Suso, Pacheco i Adorjan zagrali godzinę, po czym w ich miejsce pojawili się Marc Pelosi, Joao Carlos Teixeira i Jordon Ibe.

Portugalczyk Teixeira był bliski zdobycia gola z rzutu wolnego, natomiast Conor Coady trafił w poprzeczkę niemal w ostatniej minucie meczu. To ogólnie był bardzo dobry występ w wykonaniu podopiecznych Borrella.

Zespół Liverpoolu: Danny Ward, Ryan McLaughlin (Jakob Sokolik 15), Brad Smith (Nacho 67), Stephen Sama, Andre Wisdom, Conor Coady, Suso (Joao Carlos Teixeira 60), Craig Roddan, Michael Ngoo, Daniel Pacheco (Marc Pelosi 60), Krisztian Adorjan (Jordon Ibe 60).