13.05.2024
21:00

Osób online 960

Do przerwy bez bramek

The Reds bezbramkowo remisują do przerwy w spotkaniu 3. rundy eliminacji Ligi Europy przeciwko FK Homel. Podopieczni Brendana Rodgersa nie zachwycili fanów swoją postawą, a dodatkowo boisko w 23. minucie z powodu kontuzji musiał opuścić Joe Cole, którego zastąpił Raheem Sterling.

Komentarze (43)

nir 02.08.2012 20:47 #
Środek pola tragiczny, Allen potrzebny od zaraz.
Izzy 02.08.2012 20:48 #
Łukaszenko to chyba kobicom kazał stawić się na stadion z gwizdkami.
Białoruskie trąby jerychońskie…
migda 02.08.2012 20:48 #
takie ogóry nas cisną...
esto 02.08.2012 20:49 #
szkada, że nie mamy napastnika do zmiany.
mmaatteeuusszz18 02.08.2012 20:49 #
gdzie oglądacie?
Alexandre 02.08.2012 20:49 #
Za Dalglisha chociaż graliśmy prostą piłkę to stwarzaliśmy okazję . Teraz gramy sriki srakę na własnej połowie , a gry presingiem uczy nas jakiś FK Homel.
TomyLFC 02.08.2012 20:49 #
Żenada Panowie ! Żenada !
QbaLFC 02.08.2012 20:49 #
FC "do przerwy bez bramek" Liverpool
Stachyra 02.08.2012 20:50 #
To jest kompromitacja, innego słowa nie da się użyć. Gramy tiki-takę pełną parą, a coż za pressing wykonujemy, piękna klepka. Enrique tragiczny, ja bym dokupił jakiegoś LO bo jego nie da się oglądać już. Gerrard chodzi sobie po boisku jakby miał wy**bane. Myślałem że chociaż trochę będzie lepiej przez te kilka tygodni, ale widze że byłem zbyt optymistyczny, jednym słowem żenada. 3-0 dla gospodarzy to powinno być minimum po 1 połowie.
Swiader92 02.08.2012 20:50 #
Z taką grą to najwyżej o TOP 20 powalczymy w tym sezonie ;/
Brave 02.08.2012 20:50 #
Boże, czy Ty to widzisz? Jadą nas nas szmaty.. A teraz najlepsze.. kto? FK Homel-drużyna o której nigdy nie słyszałem..
lfc0000 02.08.2012 20:50 #
Jak widzę tak grający Liverpool to mi się wszystkiego odechciewa:(( !
Loktevic 02.08.2012 20:50 #
Ciśnie nas drużyna której nawet nazwy nie jesteśmy pewni.
Jezior94 02.08.2012 20:50 #
gra wola o pomste do nieba po co te dlugie podania nie mozna krotko z klepy a tak to gramy na poziomie slaska
lingo 02.08.2012 20:50 #
@bugi
my nie gramy żadnej tiki-taki i skończ to żałosne komentarze pisać, wiem że twój wiek nie przekracza 14 lat a myślenie na poziomie 5 .
Liczę na poprawę w 2 połowie naszego zespołu, widać że zespół jest w trakcie przygotowań do sezonu dopiero.
ricochet 02.08.2012 20:51 #
Cóż za widowisko. Aż dziw, że bramki nie straciliśmy.
rafikolive10 02.08.2012 20:51 #
bugi nic sie nie znasz . wiadomo ze po paru treningach pilkarze lfc nie naucza sie grac stylem rodgesa , popatrz jakie wyniki br osiagal w swansea i sie zastanow co napisales. co do meczu to mecz troche nudny , nie akatujemy za duzo , bardziej gramy na remis , ale druga polowa bedzie wygladala troche lepiej bo bradan zawsze w drugiej polowie atakuje
Ludwik 02.08.2012 20:51 #
Mialo byc 1-4-3-3 ,a jest 1-4-5-1.
Mialo byc "ladnie i offensyenie", a jest nundo i bez pomyslu...
Mial byc nowy przelomowy 2012/2013 a ja sie czuje jak w starym 2011/2012 ;/

Jezeli do tego Suarez by (NIE DAJ BOZE!) odszedl. To bedzie kaplica.
Majher13 02.08.2012 20:52 #
kocham te komentarze, po pierwszej połowie pierwszego meczu o stawkę ^^
zbanowany 02.08.2012 20:52 #
jak wyglada ich bramkarz, ktos wie??
RedFulBad 02.08.2012 20:52 #
Katastrofa, ale są pzytywy jeśli ktoś dobrze patrzy.
greglive22 02.08.2012 20:52 #
Marnie marnie panowie.tak slabo liverpoolu to nie widzialem.nie mamy pomyslu z jakis gomelem oni wszyscy sa warci co na henderson.dramat
LivFan 02.08.2012 20:54 #
Widzicie, pisałem kiedyś, że nie jestem optymistą, spodziewałem się takiej gry naszych w tym meczu. Szkoda, że się nie pomyliłem. Jednym słowem traficzna ta pierwsza połowa. Cieszmy się, że nie straciliśmy bramki.
lingo 02.08.2012 20:55 #
@bugi
Pisz śmiało jeśli użyjesz jakiś obraźliwych słów komentarz zostanie usunięty,a ty znowu pokażesz twój "wielki" poziom wiedzy. Przecież wiadomo "wielki bugi" by tak ustawił zespół,że byśmy wygrywali 5-0.
Qba10 02.08.2012 20:57 #
ZENADA. zadnej groznej sytuacji kiedy przeciwnik o ktorym pierwszy raz slysze co chwile zagraza naszej bramce... jedyny plus to zejscie cole'a
LiverbirdYNWA 02.08.2012 20:58 #
Co dzisiaj Gerrard gra?
Eric5 02.08.2012 20:58 #
Co najdziwniejsze z podstawowego składu Downing gra w moim odczuciu najlepiej chociaż jest momentami lekko niewidoczny.
migda 02.08.2012 20:59 #
nie spodziewałem się duzo po 1 meczu..ba,nawet nie licze na top 4 bo wiadomo ze nowy coach musi dostac wiecej czasu no ale nie spodziewalem sie ze takie kelnery beda prowadzic gre...zobaczymy jak bedzie w 2 polowie
Sirradix92 02.08.2012 20:59 #
z taką grą to w lidze o u3manie będziemy grali. Nie mamy nawet kim z ławki postraszyć.
Carroll nie pasuje Coachowi do taktyki ? bardzo dziwne patrząc na to że połowa akcji to górna piła do przodu
reszi18o0 02.08.2012 20:59 #
Bez paniki chlopaki -,-
Seymersider 02.08.2012 21:00 #
Może Zamiast Dempseya kupimy Kazeke?
konriqe 02.08.2012 21:00 #
Downingowi i Hendersonowi to bym nie powierzył nawet zbierania bawełny,a co dopiero mówić o grze dla czerwonych...
Mateo1995 02.08.2012 21:02 #
nasi się boją z szatni wyjść hahaha
Arvedui 02.08.2012 21:05 #
Gramy dokładnie tak, jak z tymi Norwichami, Swanseami i QPR. Tylko rywal de facto słabszy.
jeremy9 02.08.2012 21:26 #
Goooooool - Downing
Radojlu 02.08.2012 21:27 #
Koniec swiata !!! Downing strzela xD
helmoot 02.08.2012 21:40 #
jak za Dalglish'a mieliśmy pecha, to z takim fartem jak dzisiaj jesteśmy mistrzem Anglii!!! :))))))
jeremy9 02.08.2012 21:45 #
Przed Rodgersem duuuuużo pracy.
1imperator 02.08.2012 21:48 #
Do stylu gry o jakim opowiada Brendan daleko, ale jeśli mamy grać tak słabo i niemrawo, a mimo to wygrywać biorę to w ciemno.
konriqe 02.08.2012 21:50 #
rozwalił mnie komentarz na live:"Stewart Downing wyprowadza nas na prowadzenie i brakuje mu już tylko jednego gola w sezonie do wyrównania swojego strzeleckiego rekordu w koszulce Liverpoolu :)" propsy dla Ciebie:D