13.05.2024
21:00

Osób online 1083

Prowadzimy do przerwy

Liverpool prowadzi 2:0 po pierwszej połowie meczu z FK Homel na Anfield. Wynik spotkania otworzył w 21. minucie Fabio Borini, zdobywając bramkę w swoim debiucie przed the Kop. Na cztery minuty przed gwizdkiem wzywającym na przerwę do pustej bramki trafił Steven Gerrard, wykorzystując świetne podanie Luisa Suareza.

Komentarze (53)

Jaquar 09.08.2012 21:50 #
Pamiętacie mój sen o dwóch golach Boriniego w debiucie na Anfield? Jeszcze jeden i będzie wesoło (: Fajna gra, atmosfera i wynik. Dobrze znowu zobaczyć i usłyszeć Anfield!
blAm 09.08.2012 21:51 #
FABIO BORINI !! - krytycy zamykają usta! YNWA
ATB 09.08.2012 21:51 #
Po takiej grze od razu banan na twarzy się pojawia :D
AdasLFC7 09.08.2012 21:51 #
Liverpool jak zadawnych lat :) i tak bd w tym sezonie! :)
Redman 09.08.2012 21:51 #
Fajny futbol w naszym wykonaniu! Widać że teraz mamy styl i narzuconą taktykę, a nie - róbcie co chcecie!
Wszystko Super, Shelvey najsłabsze ogniwo.
krystianYNWA 09.08.2012 21:51 #
Gerrarda dać na szpicę :)
Spongebob 09.08.2012 21:51 #
Wrócił Suarez, wróciły gole.
Czerwone siatki zdają egzamin!
Lfciorek 09.08.2012 21:52 #
Dobrze, że wygramy na Anfield, ponieważ patrząc na nasz terminarz to kolejne zwycięstwo może przyjść dużo, dużo później...

Gratulacje Fabio takiego kogoś potrzebowaliśmy. Suarez robi szumu, ale bramki nie ma, natomiast Fabio był tam gdzie trzeba żeby strzelić.

Shelvey OUT, Henderson IN
Noodles 09.08.2012 21:52 #
Obrońcy mułów oglądają ten mecz i zaczynają robić w spodnie. Borini w tym sezonie namiesza.
Pipi 09.08.2012 21:52 #
fajnie to wszystko wygląda. Brendan wie co robi ;)
Vepson 09.08.2012 21:52 #
Welcome to Anfield!
LiveKrzysiog 09.08.2012 21:52 #
Dawać tu West Brom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tasty 09.08.2012 21:52 #
nie popadajcie w hurraoptymizm - to tylko FK Homel. Nie mniej cholernego banana miałem, kiedy Borini strzelił debiutancką bramkę:)
Piotrek7LFC 09.08.2012 21:52 #
Borini, Suarez, Gerrard - zajebiści. Wchodzimy w obronę przeciwnika jak w masło. Wygrywamy i wreszcie widać efektowną grę :)

PS - Głodzilla dobrze sobie radzi : )
Alexandre 09.08.2012 21:52 #
Tutaj przynajmniej widzę jakiś pomysł na grę , a nie Hodgsonówka i podaj wzdłuż i wszerz Kennego.
Glodzilla 09.08.2012 21:52 #
Póki co przynoszę szczęście, haha...xD
Brave 09.08.2012 21:52 #
Naprawdę podoba mi się dzisiejsza gra naszych ! ;) Oby Borini jak najczęściej gryzł rękę ;) Brawo! TOP 5 NADCHODZIMY!
marioLFC 09.08.2012 21:52 #
Brendan z notesikiem jak Benitez :D Coś czuje, że ten sezon będzie bardzo dobry! ;) YNWA!
Jezior94 09.08.2012 21:52 #
Agger i Skrtel sa nie do zastapienia nie mozemy sprzedac Daniela.Dzis nasza gra naprawde to jest gra a nie dlugie pilki na nikogo jak bylo w 1 meczu Suarez 1 mecz i odrazu 2 bramki wypracowal.licze ze Luis tez cos strzeli
elpistoliero 09.08.2012 21:52 #
Mam wrazenie, ze Luis i Fabio nie sa jakimis najlepszymi kumplami... :(
Level 09.08.2012 21:53 #
Suarez w doskonałej formie brakuje tylko gola.
BobMarleyLFC 09.08.2012 21:53 #
Jak narazie wszystko to fajnie wygląda, oby tak dalej chłopaki!:) YNWA.
ktnwisniewski 09.08.2012 21:53 #
Cisną się miliony słów na usta. A napiszę tylko te najważniejsze, marzę aby to przenieśli na ligę! Widzicie jak Rodgers w tej taktyce odrodził Gerrarda po tych przygodach z R.H. i K.D.?
ŚPO to idealne miejsce dla niego, stworzony dla tej pozycji, no i ten Lucas w środku który dał na spokój, Allen przyda się z pewnością, mamy wynik więc teraz czas na Carroll'a i jego szansę ;)
LoBoss 09.08.2012 21:53 #
Wszystko fajnie i pięknie tylko że to jest FK Homel ...poczekajmy na rywali z Premier L.
arekW1993 09.08.2012 21:53 #
Lucas miazga! Shelvey nieźle ale widać że jest nie ograny musi iść na wypożyczenie.
Swiader92 09.08.2012 21:53 #
Reina co ma spokój :D
XTommy 09.08.2012 21:54 #
Piękny Mecz Suareza, Gdyby Sędzia się nie pomylił z Tym Spalonym Jednym Bądź Drugim , Może i on By miał coś na koncie :P Miejmy Nadzieje Że Tak Będzie Cały Sezon , Bo Dawno Nie widziałem takiego meczu Liverpoolu , poprostu Wymiataja ; P
Gerrard101 09.08.2012 21:54 #
Wreszcie wygrywamy takie mecze a nie zaskakuje nas na Anfield
jakis Blackburn Swansea i reszta średniaków ; ]
1010Arx 09.08.2012 21:54 #
Fabio pokazal nam swoj nóż w ustach!:D Witamy Gladiatorze:) Piekny mecz Luisa, walczy o kazda pilke, gratulacje dla Gerrarda za bramke. Ale caly zespol gra dobrze, Reina tylko troche niepewnie w 1 sytuacji ale jak osmieszyl obronce zwodem pokazal duza pewnosc. Oby tak tez bylo przy lapaniu plki w tym sezonie:) YNWA Liverpool wraca!:)
Edmilson 09.08.2012 21:54 #
Radzę ostudzić trochę głowy, bo gramy z drużyną z którą nawet Legia Warszawa wygrała 4:1.
BartekLfc1993 09.08.2012 21:54 #
Aż miło się ogląda . jak czerwień pływa po boisku
smbdy3 09.08.2012 21:55 #
Shelvey najsłabszy ale ogólnie super. To co mnie najbardziej cieszy to widok Brendana notującego na bieżąco uwagi (w porównaniu z wiecznie założonymi rękami Kenny'ego). Cieszy także wciąż super rozumiejący się duet Gerrard-Suarez :) Oby tak dalej
tachi 09.08.2012 21:55 #
świetna gra i mam nadzieję na kolejne bramki : ) I fajnie że tak ciepłe brawa były dla Andy'ego kiedy ruszył do rozgrzewki : D
Jezior94 09.08.2012 21:56 #
Mam nadzieje ze Borini i Luis beda dobrymi przyjaciolmi
ktnwisniewski 09.08.2012 21:56 #
Niech Rodgers da szansę tym którzy jej potrzebują... Carroll na boisko! Niech kibice sami na własne oczy zobaczą czy taki koń da radę w tej taktyce
tabasko 09.08.2012 21:59 #
Potrzebujemy kogoś dobrego za Downinga
Jezior94 09.08.2012 21:59 #
Para Skrtel i Agger miazdzy
ktnwisniewski 09.08.2012 22:00 #
Ale wiecie co jest najlepsze? że to nie taki nudny pinball Barcy, tylko taki szybki angielski football który sprawia że ciągle ten banan na papie jest ;D długa piłka też jest i z wyczuciem ^^ jeszcze trochę trzeba konsekwencji, zrozumienia i więcej spokoju i w lidze będzie chyba dość dobrze ;)
elpistoliero 09.08.2012 22:00 #
Mam wrazenie, ze Luis i Fabio nie przepadaja za soba :(
mc72 09.08.2012 22:00 #
Gra niezła tylko ci białorusini to jednak ogórki małosole drugiego sortu...
1010Arx 09.08.2012 22:03 #
@RedWarrior ja nie wylapalem tego, pamietasz moze ktora to byla minuta? Jesli to naprawde mialo miejsce nie bylo to w porządku;/ ale z drugiej strony Kenny to legenda, musial dostac jakies wsparcie, The Kop musialo pokazac ze tak czy siak nadal go kochaja i wspieraja:) Rodgers nie powinien se tym przejmowac, tylko zacisnac zeby i pomyslec sobie ze jesli czegos tu dokona to pozniej jego nazwisko bedzie skandowane na Anfield:) Czego i sobie i jemu i nam wszystkim zycze:)
RedWizard 09.08.2012 22:56 #
liver1987 ----> ja tam shelveya uwielbiam :P :) gra dobra ale to powiedzmy.... nie za dobry przeciwnik .
1010Arx 09.08.2012 23:12 #
@RedWarrior
Nie no nie sugestia powrotu:) To byl wlasnie taki hołd. Pokazali ze mimo iz nie udalo mu sie wprowadzic Liverpoolu do top4, a co wiecej spadl az na 8 miejsce to oni i tak go kochaja. Nie mieli okazji tego pokazac na wczesniejszym meczu jak byl jeszcze trenerem, bo nie wiedziel ize odejdzie po sezoniem wiec pokazali na pierwszym na ktorym mieli do tego okazje. W sumie calkiem ladny gest w strone krola:)
aronley 10.08.2012 00:37 #