13.05.2024
21:00

Osób online 1049

Bez bramek do przerwy

The Reds bezbramkowo remisują do przerwy w wyjazdowym spotkaniu Ligi Europy przeciwko Hearts na Tynecastle Stadium. Podopieczni Brendana Rodgersa nie zachwycili fanów dotychczas swoją postawą, choć tuż przed przerwą doskonałą okazję na zdobycie bramki miał Fabio Borini, jednak jego uderzenie trafiło zaledwie w słupek.

Komentarze (48)

1010Arx 23.08.2012 21:33 #
co borini w słupek zasunął... koszmar z zeszlego sezonu z obijaniem slupków i poprzeczek powraca;/
Noodles 23.08.2012 21:33 #
Jeszcze trochę i na pytanie "co ci się kojarzy z Liverpoolem" będę odpowiadał; słupek i poprzeczka.
AdasLFC7 23.08.2012 21:33 #
ajj Borini ;/

ile ja bym dał żeby grac tak jak Reheem !!
Dalomor 23.08.2012 21:33 #
Sterling powali każdego nawet kamerzyste :D
bartulek 23.08.2012 21:33 #
Sterling do pierwszego składu !!!!!!!!!!!!!!!!!
sg1248 23.08.2012 21:33 #
Sterling wymiótł system :P
Dominico 23.08.2012 21:33 #
Witamy w Liverpool'u Borini!
Bozno1892 23.08.2012 21:33 #
Sterling zarąbiście dzisiaj jedyny który myśli Borini minus za zmarnowane okazje , a tą wrzutke Hendo powinien zakończyć bramką!
LivFan 23.08.2012 21:33 #
1010Arx nie powraca, tylko TRWA i to jest najgorsze.
eco 23.08.2012 21:34 #
Świat na głowie stanął. Charlie Adam chyba wywarł na mnie najlepsze wrażenie po pierwszej połowie. Po tym słupku Fabio to zacząłem się tylko śmiać.
Alexandre 23.08.2012 21:34 #
Sytuację Boriniego każdy by trafił.
Wkacper 23.08.2012 21:34 #
Henderson bardzo dobry mecz.
Jezior94 23.08.2012 21:34 #
hmm mecz szybki ale nasz srodek to sa kpiny w srodku tylko podoba mi sie Henderson to co podal do Boriniego to magia.Ale mecz bez slupka to mecz stracony
robsonLFC 23.08.2012 21:34 #
Słupki, słupki i jeszcze raz 2011/12.
pspgor 23.08.2012 21:35 #
Fakty z meczu:
1. Sterling po 45min - MOTM
2. Publiczność w Szkocji jest strasznie rozśpiewana.
3. Kontynuujemy dobrą statystykę uderzając w słupek.
4. Nie grzeszymy dzisiaj celnością podań.
tachi 23.08.2012 21:35 #
Borini najsłabiej jak dla mnie a tuż za nim Shelvy, ogromny plus dla Sterlinga i Adam całkiem ładnie w porównaniu do poprzedniego sezonu...za ten słupek to głowę Boriniemu urwać! Przy tym co dzisiaj gramy myślę że Carroll by fajnie wypadł. No nic kiełbasy do góry i golimy frajerów!
BarT 23.08.2012 21:35 #
Raheem Sterling - przyszłość ofensywy LFC! Oby tak dalej!
Patryk8LFC 23.08.2012 21:35 #
niby skład nie podstawowy, ale tak czy owak nie jest to rewelacyjna gra.. serce mi sie kraja jak widze Carraghera, szkoda ze moj ulubieniec nie jest w formie sprzed 3 sezonow.
Lyzwa7 23.08.2012 21:35 #
Alexandre- tyle łątwiejszych sytuacji nie raz marnowaliśmy, że bym tak nie pisał;) Carragher, Spearing i Adam nie ogarniają.
Bozno1892 23.08.2012 21:35 #
A czy Adam nauczy sie wykonywac rozne? Bodajze 4rozne wykonane .

1 w bramkarza , 1 poza boisko , 1 za nisko , 1 źle

Czy on nauczy sie wreszcie wykonywac stale fragmenty gry?? Dać go za Dempseya i mieć święty spokoj
Rusedski 23.08.2012 21:36 #
no to znowu zaczynamy obijać słupki

brawo Sterling , masakra co ten chłopak wyczynia !

ja już nie wiem jakie sytuacje my musimy mieć, żeby strzelić. Manchestery, Tottenhamy, Chelsea ładują po 2-3 gole w meczach, a u nas ostatnio o tę 1 bramką ciężko

nawet Reading 2 brameczki w 4 minuty Chelsea potrafiła zapakować

ehh, gramy w 2 połowie lepiej, nie oddawać piłki rywalom i wywieźć 1-0 !
wesam 23.08.2012 21:36 #
Jak ściągnie Sterlinga to mamy po meczu ^^
Level 23.08.2012 21:36 #
Borini widać że czuje się u nas świetnie i za klimatyzował się już nawet klątwa na niego przeszła . ehhh... Sterling na +++++
marchhare 23.08.2012 21:36 #
Shelvey i Adam do zmiany póki co. Reszta śmiga.
MastersFromAnfield 23.08.2012 21:36 #
Podoba mi się gra Hendersona i to bardzo ; )
BobMarleyLFC 23.08.2012 21:37 #
Kur.. ale dziadostwo! To City nas zmiażdży z taką grą!!!!://////////////////////////////
blAm 23.08.2012 21:37 #
Eee no, myślałem, że rękę ugryzie :)
tyska21 23.08.2012 21:38 #
Klątwa słupków i poprzeczek trwa nadal ;)
Alexandre 23.08.2012 21:39 #
Lyzwa7 - Wydaję się że łatwo jest strzelić taką sytuacje , ale masz rację nasi pokazali że potrafią zrobić rzeczy niemożliwe.
lukeone84 23.08.2012 21:39 #
To chyba jakies fatum nad LFC wisi. W UK chyba maja zaczarowane bramki a w clubie brak czarodziei. Jes tu jakis szaman moze odczaruje to fatum?
Czabi 23.08.2012 21:39 #
Sterling dobry mecz rozgrywa, może w końcu zacznie występować częściej w głownej 11 niż tylko w młodzieżówce. Co do Boriniego.. No nie można oprzeć się staremu stwierdzeniu, że każdy głupek trafia w słupek :PPP YNWA.
Eric5 23.08.2012 21:39 #
Jeżeli gra u nas tylko 2,3 z podstawy to gra się delikatnie mówiąc nie klei. Chociaż muszę przyznać że i tak grają lepiej niż z Homel bo przynajmniej sytuacje jakieś są. Na drugą chce Alena za Hendersona i .....Downinga za Shelvey`a. Borini oprócz Sterlinga nie ma praktycznie żadnej pomocy więc może nawet nasza gwiazda skrzydła się sprawdzi :)
DiabeleK 23.08.2012 21:39 #
Smutne jest to, że nie możemy podaniami wyjść na ich połowę, ciągle kończy się to długim wykopem (i to najczęściej Reiny)
MastersFromAnfield 23.08.2012 21:40 #
BobMarleyLFC
Póki co to City ledwo wygrało z Southampton, więc nie przejmowałbym się naszym remisem do przerwy z Hearts
carlosik99 23.08.2012 21:41 #
To była akcja 100% jednak oglądamy i wierzymy dalej w sukces LFC.
YNWA
liverpoolczyk1001 23.08.2012 21:41 #
Może Torres rzucił na LFC jakąś klatwę :DD
MastersFromAnfield 23.08.2012 21:42 #
Raczej LFC na Torresa ; >
lukeone84 23.08.2012 21:42 #
Trzeba wychowac 11 Sterlingow i mamy lige mistrzow.
liverpoolczyk1001 23.08.2012 21:42 #
-Borini!
-Co?
-Słupek!
donte5 23.08.2012 21:42 #
Najwięcej podań do przodu chyba wykonał tym razem... Reina. Żenująco prezentuje się nasza druga linia. Sterling gra świetnie. O Borinim nie ma co mówić - zmarnował dwie dogodne sytuacje, a skoro jesteś napastnikiem, jesteś z tego rozliczanym.
pspgor 23.08.2012 21:44 #
Highway to hell w przerwie meczu :D
robsonLFC 23.08.2012 21:44 #
Ja to myślałem , że ten dziadek tam umarł. Nie ruszał się ani nic. Chłopaki z "security" musieli mu pomóc.
niVeN8 23.08.2012 21:44 #
Ja to nie wiem dowalacie się do tego Adama, a ten przecież się stara i gra całkiem dobrze więc może trochę z niego zejdźcie co ?!
MastersFromAnfield 23.08.2012 21:45 #
Peter1892
W niedziele lecimy do góry ; D
takasobiefaza 23.08.2012 21:45 #
Sterling mistrz a Borini lepiej niech dziś coś strzeli bo dał ciała co najmniej 3 razy..
MastersFromAnfield 23.08.2012 21:46 #
Póki co to druga połowa ; )
Trzymać tam kciuki !
wesam 23.08.2012 21:46 #
Sorry za zmianę tematu ale mam pytanie :

Sahin dla LFC czy AFC???

Bo ja już rzygam całą tą sytuacją.....dzisiaj czytam news i jest napisane że Agent Sahina ma być dzisiaj w Liverpoolu by dopiąć szczegóły kontraktu....K**wa Ma* co to ma być???
takasobiefaza 23.08.2012 21:48 #
Skrtel, Agger,Johnson,Enrique, Gerrard, Lucas, Sterling, Suarez..reszta do wymiany:)