13.05.2024
21:00

Osób online 1446

Liverpool zwycięża z Hearts

Liverpool pomimo słabej gry na przestrzeni całego spotkania zdołał odnieść wyjazdowe zwycięstwo 1:0 nad Hearts w pierwszym pojedynku fazy play-off Ligi Europy. W 78. minucie w pole karne szkockiego zespołu dośrodkował Martin Kelly, po czym obrońca gospodarzy, Andy Webster wpakował piłkę do własnej siatki i tym samym zapewnił the Reds jednobramkową zaliczkę przed rewanżem na Anfield.

Komentarze (45)

FankaLFC 23.08.2012 22:36 #
Sterling MOTM.
AdasLFC7 23.08.2012 22:36 #
Reina prawie dostał zawału przez Adama ..
eco 23.08.2012 22:37 #
W tym szaleństwie jest metoda. Downing w obronei nie będzie przeszkadzał w ataku.
wesam 23.08.2012 22:37 #
Drzazga weszła w piłkę po strzale ADAMA :P
Miles 23.08.2012 22:37 #
zaraz wystawie Adama na allegro
sg1248 23.08.2012 22:37 #
1. Reina poki co świetne sobie sezon zaczyna :D i mam nadzieje ze bd tak przez cały
2. Sterlingowi motorek w dupie sie kiedys wylacza on nawet zawalal 90 min :D
eyrack 23.08.2012 22:37 #
Gdyby nie to, że pod koniec meczu zajrzałem w składy to nie wiedziałbym, że Hendo gra w pierwszym o.O

A co do Sterlinga to ja sie zastanawiam skąd ten młody chłopak ma tyle siły, żeby biegać ciągle na szybkości :O
Dalomor 23.08.2012 22:38 #
Reina idealnie wkomponował się Tiki-takę.
Noodles 23.08.2012 22:38 #
Sterling to mistrz. Ale pragnę wspomnieć jeszcze o jednym mistzu - Allenie. Spokój, w jakim przyjmował i podawał - coś niesamowitego, będzie z niego ludzki człowiek.
Jezior94 23.08.2012 22:38 #
Zwyciestwo jest wazne nie wazne w jakim stylu ale dzis niedokladnosc podan Shelvego, Kellego mnie dzis przytloczyla, Allen to geniusz dokladnych podan to bedzie transfer lata. Hendo dzis dobre spotkanie oby wiecej takich. Gra na 1 napastnika jest ciezka Fabio dzis przecietnie
niVeN8 23.08.2012 22:39 #
Na + Henderson, Adam. Sterling a inni przeciętne występy. Był taki moment że nieźle klepaliśmy na ich połowie :D
PuszyPee 23.08.2012 22:39 #
Napisze tak.
Jak dla mnie Sterling powinien grać w każdym meczu w podstawowej 11. Ale wiem o co chodzi Rodgersowi, jak i Dalglishowi. Rahem jest młody i nie można pozwolić by woda sodowa mu do mózgu uderzyła.
Marcin16 23.08.2012 22:40 #
Na wystawienie Carrolla na środkek obrony wpadłem już dawno, ale Downing na LB? Główka pracuje panie Rodgers :D
Miensol 23.08.2012 22:41 #
Nie wiem... póki co to nie podoba mi sie gra The Reds, może w trakcie sezonu się rozkręcą. Dla mnie te zwycięstwa są takie jakby wymęczone... AAle z drugiej strony lepsze to niż dobra gra i 3-0 w plecy :-)

Reina MOTM za op***dol dla wszystkich
BartekLfc1993 23.08.2012 22:42 #
Ja wiem co knuje Carragher... Próbuje dostac prace po zakonczeniu kariery w NASA jak bum cykcyk!
niVeN8 23.08.2012 22:42 #
Znowu jeździcie po Adamie ! Słucham co zje**ł no oprócz rożnych ????
klosinho 23.08.2012 22:42 #
Ufff udało się fartem. Grał dziś Henderson ? Shelvey - tragedia. Allen - ładnie i spokojnie. Poza tym jesteśmy mistrzami podań do bramkarzy. Jest taka statystyka ?
LivFan 23.08.2012 22:46 #
Dzisiaj to bym się czepiał Shelveya i Hendersona i Boriniego, a nie Adama.
Level 23.08.2012 22:47 #
Szkoda tylko Morgana miałem nadzieje że zagra przynajmniej 30 min... Oczywiście genialny Sterling i Reina dowódca na +.Liczą się 3 pkt.
zimer 23.08.2012 22:48 #
Miles , ty chcesz wystawic Adama na allegro powiadasz? a co powiesz o Jonjo Spearingu i Hendersonie ? Adam z tej czworki najlepiej wygladal,chociaz sprawial wrazenie ,że chce strzelic gola
errorinio79 23.08.2012 22:49 #
na e - bayu pojdzie szybciej :-D
LooPByNooB 23.08.2012 22:50 #
Adam oprócz rożnych zagrał dobry mecz. Henderson także zagrał nie źle... ale na minus zdecydowanie Borini. Dla mnie gość jest napastnikiem bez jakiegoś widocznego u niego błysku.. Sterling zniszczył dzisiaj wszystkich na boisku, było pare strat ale zdecydowanie to on był najlepszy. Teraz $ity, byle by były strzały w światło bramki, i będzie powód do radości.
Miles 23.08.2012 22:50 #
errorinio79 chyba jak dorzucisz alusy :P
raczyslaw 23.08.2012 22:51 #
Allen mistrz!
popo18 23.08.2012 22:52 #
może by tak zacząć robić ankietę na najgorszego zawodnika meczu?!
oles 23.08.2012 22:52 #
Ludzie co wy checie od Hendersona zagrał dzisiaj naprawde dobrze, w porównaniu do tego co pokazywał
CA26 23.08.2012 22:56 #
Borini wypali, to kwestia czasu. gość ma dużą łatwość dochodzenia do pozycji w końcu zacznie strzelać, ale musi grać na szpicy. bardzo źle dziś Shelvey i Spearing. niewidoczny Hendo - jak zawsze, nie wiem co musi się stać żeby wychodził do gry jak Allen na przykład.
dla wątpiących polecam przypadek Atheltic Bilbao z pop. sezonu. Pierwsze pół roku po tym jak ich objął Bielsa grali piach - oczywiście wszyscy zwalniali trenera. Wiemy jak zagrali w w 2 połwce sezonu, choćby z Mułami i jak zaczeli grać poszególni piłkarze. U nas będzie podobnie, choć chyba potrzebujemy wiecej nowej krwi w zespole - BR też to widzi i coś z tym zrobi.
liverpoolczyk1001 23.08.2012 22:56 #
Zaczynam tęsknić 'El Nino'
Nawet w tej formie w ktorej jest teraz myśle ze bylby lepszy niz Borini i Carroll razem wzieci.
liverpoolczyk1001 23.08.2012 23:00 #
FabioBorini
Nie rozumiem o co ci chodzi?
Bozno1892 23.08.2012 23:01 #
Denerwujecie mnie z tym że Hendo był niewidoczny

Po 1 Jest On ofensywnym pomocnikiem , czyli nie wraca sie do obroncow po pilke , tylko czeka na podanie od skrzydłowego bądź bardziej cofnietego pomocnika.

Po 2 Allen grał jako DP więc był bardzo widoczny ponieważ cały czas dostawał piłkę.

Po 3 Pod koniec meczu graliśmy piłką na swojej połowie od obroncow do bramkarza , następnie do Allena i tak w kółko , więc w tym okresie czasu Hendo był niewidoczny.

Klapouchy93 23.08.2012 23:05 #
@Bozno1892
Super a kiedy Henderson Zamiast czekać zacznie się pokazywać do podań i będzie kreować napastnikom sytuacje?
przemocc 23.08.2012 23:14 #
Tyy oglądam Real vs Barca i tak pomyślałem, żeby może zaproponował Barce wymiankę: Stu plus piątal baniek za tego małego argentyńczyka z 10 na plecach ?
SteveHarrisOwen 23.08.2012 23:19 #
Bozno -> oglądałem pierwsze 20 minut I połowy i całą drugą. W przerwie przeczytałem, że kilka osób go pochwaliło - mniemam, że za to co pokazał pomiędzy 20 a 45 minutą, bo przez całą resztę spotkania grał padakę tzn. uciekał od gry.

Piszesz, że nie wraca po piłkę. Ok, jeśli jest ofensywnym pomocnikiem to faktycznie nie musi, ale w takim przypadku kiedy ruszamy z atakiem musi się pokazywać w przodzie i kreować sytuacje, a on się chowa za rywalami a jak już ma piłkę to podaje ją do tyłu, no chyba że akurat da się w miarę bezpiecznie podać do boku (jak przy bramce).

90% moich komentarzy i postów dotyczy w mniejszym bądź większym stopniu tego gościa dlatego, że nie potrafię zrozumieć jak można być chwalonym za nijakość, za niebyt, za TCHÓRZLIWĄ grę w LIVERPOOLU.
W tym klubie przejdzie wszystko, ale nie taki brak zaangażowania i kolokwialnie mówiąc jaj.
Henderson = noname player.
Brave 23.08.2012 23:25 #
Teraz spokojnie na Anfield 0-0 lub 1-0, i jazda dalej ;)
Level 23.08.2012 23:29 #
Ja u Jordana widzę poprawe no ale to i tak jest zbyt mało. Prawie popisał się asystą tylko Borini zawalił.
HeroSs 24.08.2012 00:09 #
Mecz kiepski ;/ Gdyby nie samobój byłby remis...
Wkacper 24.08.2012 00:30 #
Widzę że wszyscy się zachłysnęli Stergliniem. Popatrzcie teraz na ten mech chłodnym okiem, ile strat szczególnie w drugiej połowie nas kosztowały jego dryblingi?
barolfc 24.08.2012 01:30 #
Mecz jak mecz mało ważny wynik, bo rewanż u siebie, pełna koncentracja na niedziele :)

06.05.2024 13:45, Piotrek, liverpoolfc.com
Stu: Gakpo potrzebuje pewności siebie  (1)
06.05.2024 10:06, Loku64, thisisanfield.com
Keane: Jako zawodnik chciałbym grać dla Kloppa  (1)
06.05.2024 09:44, Ad9am_, Liverpool Echo
Postecoglou: Nie sądzę, że zagraliśmy źle  (2)
06.05.2024 09:31, RosolakLFC, Liverpool Echo