13.05.2024
21:00

Osób online 1144

Prowadzimy do przerwy

Liverpool po pierwszych 45 minutach wygrywa z Manchesterem City 1:0. Drużyna Brendana Rodgersa rozgrywa znakomite spotkanie, będąc do przerwy lepszym zespołem, niż Mistrzowie Anglii. Bramkę dającą the Reds prowadzenie zdobył w 34. minucie Martin Skrtel.

Jedyną niepokojącą informacją dla fanów Liverpoolu jest uraz, którego nabawił się w pierwszych minutach meczu Lucas Leiva. W jego miejsce na placu pojawił się Shelvey.

Komentarze (63)

Bambaryla 26.08.2012 17:48 #
Rozpierdalamy system :D
krzych144 26.08.2012 17:48 #
Allen - mój mistrzu ! <3
AdasLFC7 26.08.2012 17:48 #
Martinowi nowy kontrakt dał jeszcze lepszy skil :)
bartulek 26.08.2012 17:48 #
jest zajebiście !!
snuffer135 26.08.2012 17:48 #
Lucas ;/
robsonLFC 26.08.2012 17:48 #
Nasz środek - Steven , Joe i Jonjo wszyscy wyśmienicie.Widać rękę Brendana.
Shankly 26.08.2012 17:48 #
W koću tiki taka zaczyna działać!
Aż miło patrzeć jak mistrz Anglii czasami bezrady jak dziecko!!!

Aby ten sen nie prysnął po przerwie!

YNWA
LuisS 26.08.2012 17:48 #
W drugiej połowie nie możemy się bronić bo to się źle skończy. Trzeba dalej cisnąć City i strzelić kolejną bramkę. Będzie dobrze. YNWA!
pspgor 26.08.2012 17:48 #
Sterling && Allen = lepszy mecz
martinpiotr29 26.08.2012 17:48 #
Gdy dziś słyszałem You'll never walk alone to aż dreszczy dostałem to ciekawe co poczuli piłkarze city :D
past7th 26.08.2012 17:48 #
Niech Rodgers przesunie Suareza na skrzydło. Jako środkowy napastnik jest okropny - robi dużo zamieszania, ale jest potwornie nieskuteczny.
Lfciorek 26.08.2012 17:49 #
Skrtel jest prawdziwym zabijaką świetnie, że podpisał kontrakt. Allen gra świetne podania, jedno z nich otworzyło drogę do bramki Luisowi, świetny mecz Walijczyka jak dotychczas. Borini nie ma nic przekonywującego, ale raz znalazł się w dogodnej sytuacji, zabrakło szczęścia.

Wygrajmy to, proszę....
matik 26.08.2012 17:49 #
co z Lucasem bo nie ogladam od początku?
Rusedski 26.08.2012 17:49 #
Borini wbije 2 bramkę i będzie 2-0 !
Thisu9 26.08.2012 17:49 #
Tylko utrzymać w drugiej połowie i będzie dobrze ;)
Endless 26.08.2012 17:49 #
Niezależnie od wyniku - Allen i Borini to są piłkarze, że o mamo!
Blackfire8888 26.08.2012 17:49 #
STERLING już przerósł poziomem Downinga
martinpiotr29 26.08.2012 17:49 #
Przekładanka Sterlinga = miód malina :D
sijdn 26.08.2012 17:49 #
Allen zajebiście, Borini na początku notował straty, Luis bardziej mógłby podawać, Skrtel fenomenalny ! Ładna gra THE REDS !

PS: Szkoda Lucasa, ale mam nadzieję, że to nic poważnego.
dymos 26.08.2012 17:49 #
spokojnie, mega nie jest, jest dobrze. Allen i STerling na duzy plus. Suarez mnie wkurza. po jego zapewnieniach, ze MUSZE GRAC LEPIEJ itd traci glupio pilki i nie widzi dobrze wychodzacego BORINIEGO !!!!
kamillfcfans 26.08.2012 17:50 #
WOW!!! Jest bardzo dobrze :D :D
rhysivans 26.08.2012 17:50 #
Wszystko fajnie, ale Boriniego to trzeba zmienić, bo każdą piłkę pierdoli.
BarT 26.08.2012 17:50 #
Aż sie sama gęba cieszy patrząc na taką gre ;D Brawo The Reds!
faanka 26.08.2012 17:50 #
allen i borini ? CUDOWNI
One 26.08.2012 17:50 #
Nie można zapominać, że poza golem nasz Słowak wyczyścił chyba z milion piłek : D
EsperLFC 26.08.2012 17:50 #
Sterling nawet pod wpływem chwytu zapaśniczego, potrafi odegrać zajebiście piłke. Jest moc w Liverpoolu! <33
Piotrek7LFC 26.08.2012 17:51 #
Jakby się WBK postarało to by Skrtela wzięli do reklam zamiast tego cieniasa Norrisa. A tego kto mówił że sobie Sterling nie poradzi, znajdę, zabiję, zakopię, odkopię itd.
Miłosz8 26.08.2012 17:51 #
Sterling będzie odkryciem sezonu coś czuję :) Już nie mogę się doczekać jak w środku jeszcze Sahin będzie rządził i dzielił pilkami :) YNWA
alt 26.08.2012 17:51 #
świetna połowa moim zdaniem, tylko, że szkoda Lucasa...
krystianYNWA 26.08.2012 17:51 #
Brawo The Reds! Teraz dokładka Suareza i będzie dobrze :D

Sterling mistrz, kapitalna główka Skrtela :))

33' minuta posiadanie piłki: 63-37 xDDDD
Łysy007 26.08.2012 17:52 #
Musimy to wygrać ! Anfield jest dzisiaj niesamowite co za doping!Świetny mecz :)
pspgor 26.08.2012 17:52 #
krystianYNWA
Wydaje mi się, że było to posiadanie przez ostatnie 5 minut :)
snuffer135 26.08.2012 17:52 #
Brendan Dżordson :D
takasobiefaza 26.08.2012 17:52 #
W końcu jest OGIEŃ !
kondzio9611 26.08.2012 17:52 #
Fajna gra w 1 połowie na plus Sterling i Allen.
Suarez i Borini przeciętnie chociaż Borini fajnie pare razy wychodził na pozycje.

Szkoda Lucasa ;/
Jezior94 26.08.2012 17:52 #
No mecz ciekawy jak nie wiem szkoda ze Broni wtedy sie pomylil ale gramy dobrze na poczatku troche nie pewnie ale licze dzis na 3 ptk mam nadzieje ze tylko nasz duet atakujacych bedzie lepiej sie dogadywal bo malo podan wymieniaja miedzy soba
dominika 26.08.2012 17:52 #
wspaniała atmosfera na stadionie:D
HDF3 26.08.2012 17:53 #
ALLEN :]
MakaJ 26.08.2012 17:53 #
Rozmawiają Brendan i Kenny...
- Cześć Kenny, słyszałeś kiedyś o R.Sterlingu?
-Taaaa, ale wolę S.Downinga...
- A kto to jest?
sijdn 26.08.2012 17:54 #
Joe Allen: podania - 21/21 100%

Wszystko jasne!
lilwayne95 26.08.2012 17:54 #
Przynajmniej teraz kiedy Lucas ma kontuzje nie będę smutny z tego powodu że wskoczy do składu za niego Sahin :) Nie spodziewałem się że Jonjo zagra tak obiecująco jak dotychczas :) Dzisiaj wygrywamy bo aż smutno jak patrzę na tabelę po prawej stronie :)
raczyslaw 26.08.2012 17:54 #
Druga cześć połowy piękna w naszym wykonaniu. Wkońcu oglądamy piłkę :) Szkoda Lucasa. Cały środek pola na plus. Sterling dobrze, chociaż nieraz za dużo chce. Borini narazie słabo widoczny, a Suarez przeciętnie. Allen mistrz!
bartulek 26.08.2012 17:54 #
tu nie chodzi o hejtowanie tylko o ocenienie stylu gry wole żeby drużyna grała tak jak dzis, nie zależnie od wyniku jakim zakonczy się te spotkanie niż tak jak grała w meczu z Hearts
Torres_albus 26.08.2012 17:54 #
kiedy bedzie uaktualniony typer?
alt 26.08.2012 17:54 #
@aro8

OBUDŹ SIĘ. Przegraliśmy ze średniakami na razie tylko JEDEN MECZ.
Jezior94 26.08.2012 17:55 #
Jakos jak Allen jest przy pilce to sie nie boje o niedokladne podanie oby tak dalej podanie do suareza magia
TwilightSparkle 26.08.2012 17:55 #
Suarez moim zdaniem chamsko gra. Allen - <3 Lucas - oby nic groźnego.
A komentatorzy - klasa sama w sobie. Sebastian Kolarov, Brendan Jordson...
mc72 26.08.2012 17:55 #
Jechać z ropociągami !!!
Creativity 26.08.2012 17:56 #
Wygramy. Gerrard to deliver, Borini w pole i jeszcze 2 gole na dokładkę poproszę dla wspaniałego dzis Anfield! ;-)
Level 26.08.2012 17:56 #
Mam nadzieje , że nie odpuścimy i będziemy szli za ciosem.
mancHATER 26.08.2012 17:56 #
Pozwole sobie zacytować Szpaka " Nooo nie tylko efektownie ale i EFEKTYWNIE !!!! " Tak gra LIVERPOOL
Boniek 26.08.2012 17:57 #
Z Lucasem chyba tragedii nie będzie, mam nadzieję że tylko lekkie naciągnięcie. Ktoś tu chyba wspominał że nie ma miejsca dla Sahina w środku... Oj idealnie się chyba wstrzeliliśmy z tym wypożyczeniem
nork 26.08.2012 17:57 #
Allen jest super!!! masakra sie go oglada, Sterling na plus, cos Borini i Suarez zawodza, ale jeszcze druga polowa, ciekawe czy wpusci Carrola bo niby poco mialby sie rozgrzewac, pozdro fanow LFC
fanatykLFC 26.08.2012 17:58 #
Spokojnie.Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca.Początek meczu w naszym wykonaniu był trochę nie pewny ale później to aż miło było patrzeć jak pieniądze ganiały za piłką : ) Nawet jeśli przegramy ten mecz to nie co się martwić bo praca Brendana jest coraz badziej widoczna.Moim zdaniem to w tym sezonie może nam się uda być w pierwszej czwórce a już w drugim pójdziemy na mistrza Panowie : )
BobMarleyLFC 26.08.2012 17:59 #
Świetne spotkanie przede wszystkim Allena i ogólnie jest super! Teraz to utrzymajmy:))
Jezior94 26.08.2012 18:00 #
Mam tylko 1 prosbe na nastepna polowe zebysmy sie nie cofneli do tylu bo to bedzie najgorsze
liverpoolczyk1001 26.08.2012 18:01 #