CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1975

Rodgers o transferach


Brendan Rodgers ma nadzieję, że Liverpoolowi uda się poszerzyć opcje w ataku przed zamknięciem okna transferowego. Menedżer odpowiedział na pytania dotyczące potencjalnych wzmocnień na konferencji prasowej przed meczem z Arsenalem.

- Jesteśmy pełni nadziei. Mnóstwo ludzi na wyższych stanowiskach pracuje wspaniale i bardzo, bardzo ciężko. Miejmy nadzieję, że przed zamknięciem okienka uda nam się zdobyć posiłki.

- Przypatrujemy się wielu graczom. Bez zwątpienia musimy dodać bramkostrzelnych graczy do zespołu. Taki był mój cel, odkąd przybyłem do zespołu.

- Celem jest namówienie bramkostrzelnych graczy do dołączenia do nas.

- Nie chcę, bez szacunku dla innych klubów i graczy, wymieniać wszystkich nazwisk, które były łączone z Liverpoolem. Byłaby to najdłuższa konferencja na świecie.

- Mam nadzieję na jeden lub dwa transfery.

- Byliśmy łączeni z wieloma nazwiskami, które następnie odpadały. Odpadały z powodu naszych pieniędzy i środków do sprowadzenia ich, taka jest brutalna prawda.

Jednym z nazwisk, które trener odrzucił na konferencji był Klaas-Jan Huntelaar.

Menedżer został również wypytany o możliwe odejścia - zwłaszcza Pacheco.

- Nie uważam, że wielu zawodników nas jeszcze opuści, o ile ktoś jeszcze odejdzie.

- Rozmawiałem z Danielem. Jest młodym zawodnikiem, który przebywa tutaj od paru lat. Potrzebuje teraz gry, więc istnieje możliwość, iż przejdzie na wypożyczenie, lub odejdzie na stałe.

Rodgers odniósł się również do odejścia Charliego Adama.

- Chciałem tylko podziękować Charliemu Adamowi. Charlie, odkąd przyszedłem, wykazał się najwyższa klasą, jeśli chodzi o umiejętności prezentowane na treningu oraz mentalność.

- Jest piłkarzem, który bardzo chce grać. Obaj darzymy się ogromnym, wzajemnym szacunkiem.

- Znał swoją sytuacją, lecz zawsze dawał z siebie sto procent.

- Piłkarze którzy nas opuścili, odeszli, ponieważ chcieli występować w meczach.

- Czy to odblokuje wielkie pieniądze na transfery do klubu? Prawdopodobnie nie. Będziemy musieli zająć się zaraz finansami, w takiej jesteśmy sytuacji.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (8)

BobMarleyLFC 31.08.2012 16:19 #
Ehh...Henry mógłby coś dołożyć na transfery.
w0rst 31.08.2012 16:25 #
Ten trener jest niesamowity. Szczególnie fajnie napisał o odejściu Adama.
margier24 31.08.2012 16:26 #
Dawaj BORUCA!!!
Jacoob 31.08.2012 16:27 #
ciekawe jak on by wydał sume którą Kenny wyjebał na carolla ;)
GerrSuar 31.08.2012 16:52 #
Najlepiej byłoby Wypożyczyc Sturridga i kupic Leandro Damiao :D
Lfc-FreaK 31.08.2012 17:50 #
xardas mam ten sam pogląd, Henry to nie Abramowicz, dostaliśmy raz porządny budżet i go zmarnowaliśmy. Więcej się to nie powtórzy ... no chyba, że doczłapiemy się do LM.
Teraz musimy sobie radzić bez większych kwot, ale to nie powinno być problemem. Na rynku jest pełno talentów za grosze, wystarczy je znaleźć :)
ziomuś23 31.08.2012 18:34 #
dawaj Rasiaka
SebaZSW 31.08.2012 22:13 #
wszystko ladnie pieknie ale koniec okienka zapowiada sie tragicznie :( pozbylismy sie dzisiaj trzech zawodnikow i prawdopodobnie nikogo niepozyskamy...pie....le taki deadline,niestety bez udzialu w champions league i wlascicieli sypiacych kasa w przyszlosci bedzie jeszcze gorzej,a nasze letnie ruchy na rynku niestety wygladaja slabo w porownaniu z innymi czolowymi klubami....YNWA! anyway :D

Pozostałe aktualności

Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (20)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic
Scholes: Trent musi podjąć ciężki wybór  (3)
29.04.2025 12:01, AirCanada, Liverpool Echo