05.05.2024
17:30

Osób online 1375

The Reds w reprezentacjach

Martin Skrtel, Steven Gerrard, Glen Johnson i Nuri Sahin walczyli w piątkowy wieczór wraz ze swoimi drużynami narodowymi w meczach eliminacji Mistrzostw Świata 2014. Poniżej prezentujemy rezultaty spotkań z udziałem the Reds.

Skrtel pomógł Słowacji w odniesieniu remisu 1:1 z Litwą, podczas gdy Nuri Sahin pojawił się na boisku w 60. minucie przegranego przez Turcję 2:0 spotkania z Holandią. Gole dla Oranje zdobywali Robin van Persie i Luciano Narsingh.

Johnson rozegrał pełne 90 minut meczu, który zakończył się wygraną Anglii nad Mołdawią 5:0, a kapitan Steven Gerrard został zdjęty z boiska po pierwszej połowie. Zdobywcy goli dla Synów Albionu to Frank Lampard (2), Jermain Defoe, James Milner i Leighton Baines.

Fabio Borini z ławki rezerwowych oglądał spotkanie Włochów z Bułgarią, zakończone wynikiem 2:2, natomiast Joe Allen nie wystąpił w przegranym przez Walię 2:0 meczu z Belgią z powodu choroby.