13.05.2024
21:00

Osób online 1600

Gerrard: Czekam na następny mecz

Steven Gerrard rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące kontuzji, mówiąc, że jest w pełni zdrów i przygotowuje się do następnego starcia z Ukrainą w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Kapitan Liverpoolu, w wygranym 5-0 meczu z Mołdawią, zagrał 45 minut i został zdjęty w przerwie, co wywołało zdziwienie.

Do przerwy Anglia prowadziła 3-0 po dwóch golach Franka Lamparda i trafieniu Jermaina Defoe.

Pomocnik the Reds powiedział, że został zdjęty przez Roya Hodgsona tylko po to, aby odpocząć przed następnym meczem.

- Nie mam żadnych problemów. Wszystko ze mną dobrze.

Gerrard pochwalił występ angielskiej reprezentacji, dla której mecz ten był dobrą rozgrzewką przed spotkaniem z lepszym przeciwnikiem - Ukrainą - na Wembley w najbliższy wtorek.

- Kiedy grasz z takimi zespołami jak Mołdawia, chcesz już rozstrzygnąć mecz w pierwszej połowie.

- Czasami jednak jest to trudne, bo bronią się całym zespołem. Dobrze graliśmy pressingiem, wygrywaliśmy pojedynki w powietrzu i grad goli posypał się.