05.05.2024
17:30

Osób online 1488

Czerwoni w reprezentacjach

Steven Gerrard musiał zejść z boiska z powodu otrzymania czerwonej kartki po dwóch żółtych kartonikach w meczu reprezentacji Anglii na Wembley z Ukrainą, który zakończył się wynikiem 1:1. Kapitan Liverpoolu został wykluczony z gry w 87. minucie.

Jest to pierwsza czerwona kartka Gerrarda w reprezentacyjnej karierze. Pomocnik nie zagra w następnym spotkaniu z San Marino 12 października w ramach eliminacji do mundialu w Brazylii.

Glen Johnson zagrał cały mecz przeciwko Ukraińcom. Jego występ, podczas którego miał szansę na zdobycie bramki, był bardzo dobry. Za to Raheem Sterling nie zaliczył ani minuty.

Anglia doprowadziła do remisu w 87. minucie za sprawą Franka Lamparda, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Reprezentacja Walii, w której 72 minuty zagrał Joe Allen, przegrała aż 1:6 na wyjeździe z Serbią.

W innym nastroju po meczu był Martin Skrtel. Słowak wystąpił pełne 90 minut, a Słowacja ograła Liechtenstein 2:0.

Nuri Sahin wszedł na boisku w 82 minucie podczas spotkania Turcji z Estonią, które zakończyło się wynikiem 3:0. Fabio Borini za to nie pojawił się na boisku w ogóle, a jego reprezentacja Włoch ograła Maltę 2:0.

Pepe Reina usiadł na ławce rezerwowych w meczu Gruzji z Hiszpanią. Mistrzowie świata i Europy wygrali skromnie 1:0 po golu Soldado w 86. minucie.