17:30

Osób online 1412

Kluby czczą pamięć 96

W poprzedni weekend kluby z całego kraju oddały cześć 96 ofiarom Hillsborough poprzez odgrywanie 'You'll Never Walk Alone' oraz specjalne wiadomości na telebimach. Przedstawiamy Państwu podsumowanie tych aktów solidarności z Liverpoolem.

Arsenal: Podczas meczu z Southampton o 16:06 na Emirates kibice gospodarzy odśpiewali 'You'll Never Walk Alone'.

Brighton and Hove Albion: Przed rozpoczęciem spotkania z Sheffield Wednesday w środowy wieczór, klub oddał cześć poległym 96 minutą ciszy.

Bristol City: Przed meczem w rozgrywkach Championship z Blackburn Rovers na Ashton Gate odegrano 'You'll Never Walk Alone'.

Cardiff City: Kibice Leeds United w połowie pierwszej części spotkania dołączyli do fanów Cardiff śpiewających 'Stand up for LFC'.

Celtic: Podczas sobotniego meczu z St Johnstone na wyjeździe kibice odśpiewali 'Justice for 96'.

Charlton Athletic: Na Valley przed spotkaniem z Crystal Palace odegrano 'You'll Never Walk Alone'.

Everton FC: Hołd ofiarom Hillsborough odbędzie się przed poniedziałkowym meczem z Newcastle granym na Goodison Park.

Norwich City: Przed pierwszym gwizdkiem spotkania z West Hamem kibice obu zespołów wzięli udział w minucie aplauzu ku czci 96. Odnosząc się do rodzin ofiar Hillsborough menedżer Kanarków powiedział: 'Prowadzenie tej kampanii przez 23 lata wymagało olbrzymiej pasji i wytrzymałości'.

Reading: Zanim rozpoczęto mecz z Tottenhamem odegrano You'll Never Walk Alone'.

Sunderland: Klub opuścił flagi na Stadium of Light do połowy wysokości oraz złożył hołd ofiarom, rodzinom i ocalałym z katastrofy na Hillsborough poprzez komunikat na ekranie.

Stoke City: Przed meczem z Manchesterem City kibice obu drużyn wspólnie odśpiewali You'll Never Walk Alone'.

Tymczasem podczas meczu Welsh Premier League pomiędzy Port Talbot Town a Airbus UK zremisowanego 4:4 wywieszono transparent o wzruszającej treści.