13.05.2024
21:00

Osób online 1498

The Reds na prowadzeniu w Bernie

Liverpool prowadzi 2:1 po pierwszych 45 minutach meczu z Young Boys. The Reds wyszli na prowadzenie w dosyć kuriozalnych okolicznościach, gdy po dośrodkowaniu Stewarta Downinga do własnej bramki trafił Ojala. Gospodarze wyrównali w 38. minucie, jednak chwilę później swojego debiutanckiego gola zdobył Andre Wisdom.

Komentarze (28)

Bozno1892 20.09.2012 19:49 #
szkoda straconej bramki ;/ ogólnie troche słabo , brawo Wisdom :)
1010Arx 20.09.2012 19:50 #
;)
gertar 20.09.2012 19:50 #
Wisdom to najjaśniejszy punkt zespołu - jakby to nie brzmiało ;)
ufoq 20.09.2012 19:50 #
Downing do zmiany .. zauważyliście że nie ma już czegoś takiego jak podania z pominięciem pomocy ogólnie nie ma już długich piłek i to jest piękne ;]
AdasLFC7 20.09.2012 19:50 #
ogólnie słabo gramy.. Brawo dla Wisdoma :) a i jeszczce jedno, DOWNING WYPAD PAN Z LFC !!!
Swiader92 20.09.2012 19:50 #
Czy my oddaliśmy jeden strzał?
Vepson 20.09.2012 19:50 #
Zobaczyć Liverpool ponownie w Europie - bezcenne
raffal 20.09.2012 19:50 #
Assaidi plus Suarez = mega krećenie obrońców. Mam nadzieje ze zagra z Man U.
krzych144 20.09.2012 19:51 #
Będą z Assaidiego ludzie :)
Eric5 20.09.2012 19:52 #
Jak na rezerwowy skład to całkiem nieźle nam idzie. Szkoda tego nieporozumienia ale jak dla mnie to Enrique jak już postanowił dotknąć piłkę to powinien się już z nią zabrać albo przynajmniej wybić.
mikelfc8 20.09.2012 19:52 #
Dawno tego nie czytałem "Liverpool na prowadzeniu"
Takie powinno być zawsze !
BobMarleyLFC 20.09.2012 19:52 #
Assaidi super, Sahin ładnie, Enrique do zmiany!!!
raffal 20.09.2012 19:52 #
Suso nie ma z kim grać. Nasi defensywni pomocnicy grają zbyt asekuracyjnie. A Pacheco to w ogole nie widac na boisku. BORINI lub Yesil :D
PlaSt87 20.09.2012 19:52 #
Carragher = emerytura ;]
bartulek 20.09.2012 19:53 #
Downing jest bardzo słaby , Assaidi jest bardzo bombowy
Bozno1892 20.09.2012 19:53 #
Ok więc tak Suso powinien strzelać a nie tak długo czekać i podawać do Pacheco.. chyba wiadomo o której sytuacji mówie.

Sahin bardzo słaby nic nie pokazuje , Pacheco to samo , że o Downingu nie wspomne..

W 2 połowie za Sahina Jonjo za Pacheco Yesil i za Downinga Borini i jedziemy z nimi: )
hoster 20.09.2012 19:53 #
Jose od kiedy się ogolił przypomnina Kroncheskiego. El Toro zapuszczaj kłaki!
normanel 20.09.2012 19:54 #
To jest ciężki mecz dla Daniego, ciągle grane są na niego wysokie piłki, a on nie ma warunków, żeby je wygrywać. Jest średnio, a Downig raz słabo tylko dośrodkował, fartem wszedł samobój, a tak to mnóstwo słabych podań od niego.
RedFulBad 20.09.2012 19:54 #
Na 1 skład: Sahin, Assaidi, Wisdom, Coates!
Zubol89 20.09.2012 19:54 #
Źle gramy w środku pola, za dużo piłek przechodzi przez naszą drugą linię. Nie ma dziś Allena i to bardzo widoczne, dobrze, że przeciwnik marny. Ale nawet i z Walijczykiem nie wygląda to nieraz zbyt dobrze, bo przecież chłop się nie rozdwoi i nie będzie go wszędzie, choć dużo mu do tego nie brakuje :)
Bozno1892 20.09.2012 19:55 #
A i jeszcze jedno nie wiem jak dla was, ale dla mnie świetny mecz Carry , jeszcze jeden sezon przyda się jako rezerwowy :)
normanel 20.09.2012 19:56 #
Pacheco nie gra tak słabo, widać go, wraca się, próbuje odbierać. To, że nie ma bardzo sytuacji to nie jego wina.
bartulek 20.09.2012 19:57 #