05.05.2024
17:30

Osób online 1081

U-18 oswaja Wilki

Jerome Sinclair strzelił 2 bramki w meczu, w którym, po fantastycznej grze Liverpool U-18 pokonał Wolverhampton Wanderers, w stosunku 4:2. Spotkanie odbyło się dzisiejszego poranka, w Akademii The Reds.

Drużyna Steve'a Coopera pokazała się dziś z jak najlepszej strony i była to idealna odpowiedź na zeszłotygodniową porażkę z Crystal Palace, w stosunku 5:3.

Seyi Ojo, zanotował wspaniały drugi występ w drużynie U-18 i to właśnie po jego dośrodkowaniu Jerome Sinclair wyprowadził Liverpool na prowadzenie.

Jordan Lussey przestrzelił rzut karny, tuż przed tym jak gracze Wolves strzelili wyrównującą bramkę, w końcówce pierwszej połowy. Zdobywcą gola był Dominic Dell, który dobił piłkę do bramki, po tym jak Ryan Fulton we wspaniały sposób obronił rzut karny wykonywany przez Robbiego Parry'a.

The Reds rozstrzelali się w drugiej połowie spotkania. Ojo wyprowadził Liverpool na prowadzenie, strzelając gola na 2:1, po otrzymaniu świetnego podania od Yalany Baio, zaś Kris Peterson podwyższył prowadzenie na 3:1, zapisując się na listę strzelców w czwartym meczu z rzędu.

Ibrahim Keita na krótką chwilę zmniejszył prowadzenie The Reds, strzelając bramkę na 3:2, lecz później Sinclair ustanowił wynik meczu na 4:2 i zapewnił Liverpoolowi pewną wygraną w dzisiejszym spotkaniu.

Skład w jakim wystąpili młodzi The Reds: Fulton, Cleary, Maguire, Jones, Heaton, Baio (Randall), Peterson, Lussey, Sinclair, Trickett-Smith, Ojo.