05.05.2024
17:30

Osób online 943

Przegrywamy po pierwszej połowie

Liverpool przegrywa po pierwszej połowie meczu Ligi Europy z Anży 1:0, pechowo tracąc bramkę tuż przed gwizdkiem na przerwę, kiedy to Traore pokonał Brada Jonesa. Przed najlepszą szansą na zdobycie gola dla gości stanął Jordan Henderson, którego znakomitym podaniem obsłużył Adam Morgan.

Komentarze (41)

Zubol89 08.11.2012 18:50 #
Łacina Traore mocno skrzywdził nam Coatesa.
kaziooo0804 08.11.2012 18:50 #
Już 1 liga polska jest ciekawsza...
AdasLFC7 08.11.2012 18:50 #
Od kiedy Balotelli gra w Anży ? ;o
Izzy 08.11.2012 18:50 #
Jak można cały mecz tak dobrze się bronić i w ostatnich 5 sekundach stracić tak głupio bramkę, karygodne zachowanie.
kapi 08.11.2012 18:50 #
Jak na zespół złożony z młodzików, wyrzutków, Carry i Jonesa to i tak nasza gra jest lepsza niż się spodziewałem.
sijdn 08.11.2012 18:51 #
Jones po cholerę wychodził. Carra już go Traore miał to musiał wyjść i zjebać.
Campoo 08.11.2012 18:51 #
What a shame, what a shame for Liverpool
xMariuszx 08.11.2012 18:51 #
Moze Reina slabo broni, ale ma doswiadczenie... NAWET on by sie nie dal tak zalatwic, z calym szacukiem
AdasLFC7 08.11.2012 18:51 #
Powiem wam, że mamy zajebiste stroje ! :)
Choto 08.11.2012 18:52 #
To było do przewidzenia, od pierwszych minut zaczęliśmy desperacko się bronić. Hmmm jakbyśmy zdobyli punkt byłbym w szoku...
Jezior94 08.11.2012 18:52 #
gra naszych ala stoke xd
Hendo dlaczego? u tego zawodnika pewnosc siebie wynosi 0 .
Cole slaby jak zawsze pozostaje czekac na zmiane.

Hulus 08.11.2012 18:54 #
Grają lepiej niż powinni, przegrywają tak jak się spodziewano. Coates za łatwo dał się ograć a Jones zagalopował się z wyjściem. Był jeszcze Carra i by może Traore powstrzymał a Brad ułatwił mu robotę. No i Henderson sam na sam unika strzału. Jak Brendan chce coś ugrać to żeby strzelić musi koniecznie zdjąć Cole'a. Jeśli mieliśmy kogoś zachęcić do zabrania go od nas to do tej pory zniechęcamy.
Szpieg 08.11.2012 18:55 #
Słabiutki przeciwnik ale my nic nie gramy... Oby Rodgers zmienił taktykę diametralnie na drugą połowę.
Eric5 08.11.2012 18:55 #
Nie widzę nikogo z tego składu oprócz Jonsa[notabene też gra słabo] który mógłby zagrać z CFC. Nasze rezerwowy skład jest za słaby ale na + i tak Shelvey,Morgan może Downing.
Lyzwa7 08.11.2012 18:55 #
Gramy 3 składem na pierwszy Anży, czy ktoś się spodziewał naszej dominacji? I tak nieźle sobie radzimy. ładnie Morgan.
Downing odwraca się dupą do akcji i poprawia getry jak dostaje podanie, ten człowiek niszczy mi mózg, podobnie Henderson... myślałem, że tylko Marouane Chamakh podaje w sytuacji sam na sam, ale spoko.
snuffer135 08.11.2012 18:55 #
A komentatorzy bija mnie na glowe ;D "Kołts" :D
RickRoss 08.11.2012 18:56 #
Najwieksze osiągniecie liverpoolu w tym meczu to rzut wolny w 42minucie. DRAMAT.. Dawać osame i suso
FerroLFC 08.11.2012 18:56 #
Koczoł, Kołdi.... Lol świetni komentorzy ;)
mc72 08.11.2012 19:01 #
Mecz z cyklu - obejrzeć, wkurwić się , zapomnieć...Nie ma co podniecać się meczem rezerw LFC.
cichyy 08.11.2012 19:01 #
Czego wy się dziwicie? Bo mnie ten wynik nie dziwi wcale
Eric5 08.11.2012 19:04 #
cichyy - wynik nie dziwi patrząc na składy ale patrząc na grę czerwonych w 1 połowie może być lekko frustrujący bo gospodarze w cale nie byli lepsi.
Choto 08.11.2012 19:04 #