05.05.2024
17:30

Osób online 783

Remis na Stamford Bridge

Po zaciętej walce w ostatnich minutach meczu, Liverpool zdołał wywieźć z Londynu jeden punkt. Wyrównanie dał the Reds Luis Suarez, który w 72. minucie znakomicie wykorzystał podanie Jamiego Carraghera po rzucie rożnym, pokonując Petra Cecha strzałem głową.

Już wkrótce statystyki, pomeczowe wypowiedzi, podsumowanie i multimedia. Zostańcie z nami!

matmieczLFC 11.11.2012 18:58 #
Czy w sondzie na gracza meczu będzie możliwość wybrania naszych kibiców?
bartulek 11.11.2012 18:58 #
po co Assaidi jest w tym zespole ?
NoleLFC 11.11.2012 18:58 #
Była szansa na wygraną, można powiedzieć, że piłkę meczową miał Enrique!
BuryZenoslaw 11.11.2012 18:58 #
No niedowiarki czekamy na was :)
AndyLFC 11.11.2012 18:58 #
Repertuar sędziów jak przeszkodzić LFC jest niesamowity...

suarez777 11.11.2012 18:58 #
Moja mama chciala mnie wziąsc do psychatryka po tym co robilem jak suarez nie trafil setki
pinki 11.11.2012 18:58 #
Na remisach do TOP4 to my nie dojedziemy...
mateusz95lfc 11.11.2012 18:58 #
Zagraliśmy naprawdę słabo, jeśli remis to ze wskazaniem na CFC.
tyska21 11.11.2012 18:58 #
Enrique, Jones, Suarez na wieeelki +
Greenzone 11.11.2012 18:58 #
Od 72 minuty chce oglądać cały czas taki LIverpool. Szybki, zdecydowany i widowiskowy. Ladne dwie ostatnie akcje, podanie do suareza i strzal Enrique. Zdecydowanie najlepszy dzis na boisku, nakrecal ataki ofensywne jak i w defensywie byl nie do przejscia. Cieszy jeden pkt, choc po bramce liczylem juz na 3 pkt.
CieszonLFC 11.11.2012 18:59 #
Dobra druga połowa ! Brawo Suarez :) Szkoda że Enrique nie trafił w ostatniej minucie.. YNWA !
DiabeleK 11.11.2012 18:59 #
Niesamowity występ Johnsona i Enrique !! Brawo chłopaki
1imperator 11.11.2012 18:59 #
Druga połowa nasza i zasłużony remis.
scouser1892 11.11.2012 18:59 #
Sprawieliwy wynik. Teraz czekamy na krytykę Sahina...
hardkorowykoksu 11.11.2012 18:59 #
lol Enrique byl imo jednym z najslabszych graczy biegl z pilka i pozniej ja tracil, ze 4 razy byl na spalonym, ogolnie kiepsko nie wiem o co chodzi z tym motm.
w0rst 11.11.2012 18:59 #
We love you Liverpool, we do!

Fajny mecz. Wywieziony punkt z trudnego terenu, cieszy kolejna bramka Suareza!
YNWA!
Lfciorek 11.11.2012 18:59 #
Ktoś jeszcze jakieś, ale co do Enrique? Może ktoś napisze, że Wisdom jest lepzy? Pewnie, Brendan sprzedaj Jose, i weź jakiegoś przydupasa ze Swansea. Jose jesteś świetny, o mały włos nie wygrałeś nam meczu.

Suarez, Sterling bardzo dobrze, Suso niezła zmiana. Allen, Gerrard, Sahin tragedia. Brawo Jamie!

Mogliśmy wygrać, gdyby Suarez lepiej kiwnął Cecha....
pspgor 11.11.2012 18:59 #
Jose MOTM!!!
Najlepszy mecz w tym sezonie tego zawodnika wg mnie ;)
NazwaUżytkownika 11.11.2012 18:59 #
Jakby tak grali całe 90min, a nie 45...
bananowyjoe 11.11.2012 18:59 #
Niesamowite co wyczyniał Cech ,ah.... gdyby nie on byłoby świetnie :)
kuna 11.11.2012 18:59 #
Rodgers chyba zapomniał że miał jeszcze 2 zmiany, a byli zawodnicy którzy ewidetnie sobie nie radziali
AdasLFC7 11.11.2012 18:59 #
Enrique świetny mecz BRAWO. Ten 1 pkt bardzo cieszy : ) YNWA !
luCash 11.11.2012 18:59 #
i może być:) YNWA!!!
MiloszLFC 11.11.2012 18:59 #
Gdzie są Ci co przed meczem skazywali nas na porażkę ?? To jest Liverpool , Klub który zawsze walczy i gra do końca niezależnie od sytuacji na boisku !!! YNWA

nir 11.11.2012 18:59 #
W końcu mamy trenera, który w przerwie robi coś więcej poza odmawianiem paciorków. Inna sprawa, że za pierwszą połowę należy się naszym solidna bura.
RedFulBad 11.11.2012 18:59 #
Jose dzisiaj to Shrek!
Miłosz8 11.11.2012 18:59 #
Ach te remisy...:/ Ale druga połowa niebo a ziemia w porównaniu do pierwszej.
M4teO 11.11.2012 18:59 #
Znów Suarez ratuje dupe .. słaba zmiana suso .. Enrique dzis najlepszy. :) YNWA
Noodles 11.11.2012 19:00 #
Jeżeli ktoś uważa, że nawet dzisiaj Enrique był słaby... niech się uderzy w łeb i to kilkakrotnie. MOTM.
Alexandre 11.11.2012 19:00 #
Brawo za wole walki . Już za to u mnie macie +
wisnia_pisz 11.11.2012 19:00 #
Enrique gracz meczu!! Co on wyprawiał w ofensywie, wielki szacun. Szkoda sytuacji Suareza. Powinny być 3 pkt.! Musimy zacząć grać taką piłkę jak pod koniec meczu!!
robsonLFC 11.11.2012 19:00 #
LFCnumber7!!!
Peter1892 11.11.2012 19:00 #
Wiem że nazwą mnie nie którzy pesymistą ale boli że do 4. Evertonu tracimy już 8pkt:(
MaroT 11.11.2012 19:00 #
Dziękuje Luis
AdasLFC7 11.11.2012 19:01 #
8pkt do Evertonu damy rade ! za tydzień Wigan myśle ze 3pkt bd :)
pawel741 11.11.2012 19:01 #
ufff choć jeden punkt ale top4 w tym sezonie nie nasze ojj jak maja do nas przychodzic wielcy piłkarze jak my nie bedziemy grac w LM ;(
Czarodziej 11.11.2012 19:01 #
Dla mnie Jones jest cichym bohaterem tego spotkania. Bez niego ten remis nie byłby możliwy.
kokso 11.11.2012 19:01 #
wszystko idzie w dobrą strone.. :D teraz czas na zwycięstwa , bo czuje w kościach , choć przyznam że po 20 minutach chciałem wyjebać telewizor przez okno :D
Alexandre 11.11.2012 19:02 #
Najlepsi zawodnic to według mnie Johnson , Enrique i Carragher ,ale głosuję na Jose.
Piotrek7LFC 11.11.2012 19:02 #
Hehe ktoś na forum napisał, że United wygrało, to i my mamy szansę na wygraną, bo sędziowie będą chcieli urwać punkty Chelsea (żeby wyrobić przewagę MU). A tu sędziowie znaleźli taki sposób, żeby i Chelsea urwać punkty, i Liverpoolowi urwać punkty i żeby United było z przodu. GUD DŻAB ŁEB!
Whiteboy 11.11.2012 19:02 #
Dobry rezultat na trudnym terenie z mocnym przeciwnikiem. Niech mi ktoś jeszcze powie złe słowo na Enrique.
Miensol 11.11.2012 19:02 #
Dlaczego myslicie ze Gerro zagrał słaby mecz? Ok, przeciętny, ale i tak był lepszy od walijczyka i turka
Batigol 11.11.2012 19:02 #
Możemy sięcieszyć z tego remisu, ale jakby Surez to lepeiej zrobił w sytuacji sam na sam z Cehem było by pięknie..
AdasLFC7 11.11.2012 19:02 #
Gargamel i smerfy są juz na 3 miejscu uhuhu. :]
AllHailbeforeDalglish 11.11.2012 19:02 #
Wy sie cieszycie ???. 13 miejsce w tabeli to dla was osiagniecie. W sumie z taka gra to i tak sukces. My nie mamy pomyslu na gre w ofensywie wszystko to indiwidualne proby pojedynczych zawodnikow. W obronie tez kiepsko gdyby nie slaba skutecznosc Chelsea w pierwszej polowie to by juz bylo dawno po meczu.
JarisWojnarez 11.11.2012 19:03 #
Gracz meczu do Jones, nie raz ratował dupe ;)
liverpoolczyk1001 11.11.2012 19:03 #
Allen zagrał fatalnie, Enrique świetnie, Suarez każdy wie choć szkoda setki z Czechem. Sprawiedliwy wynik i....dobre sedziowanie.
Choto 11.11.2012 19:03 #
Brawo za ambicje i walke do końca, gdyby się do nas uśmiechnęło szczescie moglismy wygrac.
sijdn 11.11.2012 19:03 #
Torres - głupio ci nie ?
OskLFC 11.11.2012 19:03 #
co my byśmy zrobili bez Suareza..
Wilshere19 11.11.2012 19:03 #
Torres już wie, że odszedł do słabszego klubu :)
Brawo Liverpool!
tyska21 11.11.2012 19:03 #
I just can't get enough Luis Suarez !!!
szyszu2909 11.11.2012 19:04 #
Nikt nie powinien mieć pretensji do Suareza bo gdyby nie on bysmy nawet nie mieli 5 pkt
klosiek 11.11.2012 19:04 #
Mateczko bosko Widsom z meczu na mecz coraz gorszy. Aż boje się spytać jak będzie grać z Wigan za tydzień .
Level 11.11.2012 19:05 #
Nie ma tak źle najtrudniejsze mecze za nami Newcastle , Arsenal , CFC , MU ,MC , Everton mamy z tych meczów 4 pkt teraz zostały mecze z drużynami z którymi powiniśmy wygrać no będzie trudno z Spurs ale są bez formy i połowe sezonu skończymy pewnie na 6 lub 7 miejscu
Orzeł 11.11.2012 19:05 #
Carrager 34 lata i rozegrane 90 minut na wyskoim poziomie plus cudowna asysta mój mistrz.
Sim0nSs 11.11.2012 19:05 #
Chcę Assaidiego w wyjściowej, :* panie Torres
tabasko 11.11.2012 19:05 #
Będzie dobrze. Zimą sprowadzimy dobrych ofensywnych zawodników. Będziemy grać obydwie połowy taką jak ta druga. Będzie ok
Miensol 11.11.2012 19:06 #
Ale bądzmy dobrej mysli, niedlugo LUCAS wraca
diablinadali 11.11.2012 19:06 #
Dobrze! Teraz już z górki i do przodu!
Sagittarius 11.11.2012 19:06 #
Ta mina Luisa jak polamal J. Terryego... takie typowe, ''znowu ja?'' bo jak nie afera z Evra, to dziesiatki ludzi wypowiadajacych sie o jego nurkowaniu itp itd.

Jak najlepiej uciszyc krytykow i znacznie poprawic humor kibicom? Strzelajac zaj**ista brame z glowy po asyscie Jamiego, ktory nie asystowal od 2009 roku :D

Nasz klub jest dziwny ale i tak go kocham. LIVERPOOL!!!
wisnia_pisz 11.11.2012 19:06 #
Gadu, gadu a tu już 8 pkt. do 4 Evertonu. Kto by pomyślał jeszcze 2-3 lata temu, że to oni będą walczyć o LM.
fanatykLFC 11.11.2012 19:08 #
Popatrzcie z innej strony na ten mecz. Zawsze to My mamy tyle setek i nie wykorzystujemy a teraz było na odwrót , nie mówię że Smerfy nas rozgromiły swoją grą ale napewno miała więcej setek :D Moim zdanie z logicznego punktu myślenia to LFC była drużyną która pokazała swoją dojrzałą gre u młodych jak i u tych starszym wojowników The Reds : ) Dla mnie ten mecz na plus :P

krzych144 11.11.2012 19:10 #
Piękny widok - Suarez królem strzelców PL !
suarez777 11.11.2012 19:11 #
suarez brawo !!
mayro78 11.11.2012 19:12 #
Wisdom tragedia, a Gerrard jest cieniem samego siebie. Zawodnik meczu Enrique, to co wyprawiał hiszpan to poezja.
Jose3Enrique3 11.11.2012 19:14 #
Mecz w naszym wykonaniu na +,ale największą klasę pokazał Jose :) Dzisiaj to on był motorem napędowym,walczył,przepychał się,gryz trawę,szedł na maska i zasłużył na MOTM :)I oto w ten sposób zapewnił sobie świetlaną przyszłość na Anfield,bo raczej Rodgers może wybić sobie z głowy jego sprzedaż :D Ale wiecie zawsze wiedziałem,że Jose to świetny zawodnik :D
suarez777 11.11.2012 19:16 #
mina torresa gdy zobaczyl na tabilcy swoj numer bezcenna
MAtIS 11.11.2012 19:19 #
Jak Dla mnie in minus to Allen Wisdom Sahin i Gerro niestety a na plus oczywiście Enrique no i Carra bo jak zobaczyłem go w składzie to strach było co kolwiek myśleć .Teraz 3 pkt z Wigan i jazdaa do TOP 4
tyska21 11.11.2012 19:19 #
A w ogóle wiadomo co z Terrym ? Nie że mnie to obchodzi, ale jestem ciekawa czy to coś poważnego.
Beol 11.11.2012 19:21 #
radek1737 Do trudnych rywali dorzuciłbym jeszcze wyjazd ze Swansea , więc do końca roku zostały w teorii .. w 2 trudne mecze
kewo2000 11.11.2012 19:21 #
Gdybyśmy mieli drugiego takiego napastnika co by strzela przynajmiej połowe goli Luisa...
joeallen24 11.11.2012 19:24 #
pospinajmy jeszcze tyłki w tym głosowaniu na stronie canal+. Brakuje kilkanaście procent. Dzisiaj chyba już ostatni dzień
mayro78 11.11.2012 19:26 #
Gdyby Suarez strzelił na 1;2 było by to nie sprawiedliwe. Trzeba cieszyć się remisem bo nie zasłużyliśmy na więcej. Dla mnie ta drużyna gra i tak ponad swoje możliwości.
Lfc-FreaK 11.11.2012 19:33 #
Jednak wystawienie Carry wyszło nam na dobre.
Martwi mnie to, że gdyby nie gole Suareza to mielibyśmy 2 pkt i ostatnie miejsce w tabeli. Musimy coś zrobić zeby miał partnera.
KubiaszLFC 11.11.2012 19:34 #
@Gagarin

"Jeśli nie wykorzystasz pięciu okazji, a później uda ci się ten raz, zostajesz bohaterem. Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą."

Nie wiem czy ta piłka by wpadła. Gdyby Suarez by jej nie dotknął, a ona by nie wpadła, wtedy by wielu na niego jechało :)
videlchan 11.11.2012 19:36 #
Czemu Luis sam celebrował swojego gola?? :(
KubiaszLFC 11.11.2012 19:36 #
@videlchan

może śmierdzi?
Koniczyynka 11.11.2012 19:43 #
Co do meczu to cieszy mnie jeden pkt. ponieważ trzeba przyznać że nie była to Chelsea z autobusem w polu karnym jak ostatnio ( chociaż ostatnie 10-15 min grali piach ). Dziwi mnie czemu Brendan nie zmienił Allena ? Miał nie potrzebne straty które narażały nas na kontratak rywali no i stratę bramki. No i bardzo słaba gra naszych 3 środkowych pomocników. Sahin gra już 3 mecz na poziomie, który nie porywa. Myślę że w takim meczu kto by nie wszedł z ławki zrobił by dobrą zmianę. Dobry przykład to Suso początek trochę gorszy, ale potem chłopak się rozkręcił
alexrulez 11.11.2012 19:46 #
też macie wrażenie że Allen grał dziś dla niebieskich?
Redman 11.11.2012 19:50 #
ciągle to powtarzam, powtórzę i teraz - Gdybyśmy mieli jeszcze jednego napastnika takiej klasy jak Suarez, top4 gwarantowane.
lukasz406 11.11.2012 19:52 #
Suaraz miał partnera, ale on jest teraz w West Ham
jaszyn 11.11.2012 20:00 #
Pomoc dzisiaj zagrała tragicznie. Allen chyba zaczyna czuć zmeczenie ,Gerrard chował sie żeby czegoś nie zepsuć a Sahina równie dobrze mogło by nie być. Generalnie powinniśmy sie cieszyc z 1 pkt.
mayro78 11.11.2012 20:02 #
Koniczyynka? A kogo miał wpuścić za Joe? Dziwi mnie postawa niektórych, krytykują Alena i Sahina a o naszym kapitanie cisza.
miśted 11.11.2012 20:16 #
Allen miał dziś kilka niewybaczalnych strat, które na tym poziomie i w takim meczu nie mogą mieć miejsca! Wypada się tylko cieszyć że Chelsea tego nie wykorzystała. Pozytywnie Enrique, Sterling, Johnson, i oczywiście Suarez. Gerrard się starał, ale widać że nie ma formy. Brakuje Nam 3-4 graczy którzy prezentują wysoki poziom, to widać. Młodymi zawodnikami możemy skład uzupełniać, ale nie na Nich go opierać. Jeden punkt cieszy, ale wiadomo że każdy kibic LFC ma niedosty...
trustme 11.11.2012 20:20 #
Niedosyt pozostaje,tymbardziej po końcowej akcji Enrique. Ale graliśmy dzisiaj z niedawnym Liderem PL - GRALIŚMY,a nie staralismy się grać. Druga połowa w wykonaniu The Reds była bardzo dobra,niestety w pierwszej daliśmy Chelsea dyktować warunki co skończyło się utratą gola. Gramy tak dalej,nie lekceważymy przeciwnika i będzie już tylko lepiej,najgorsze na razie za nami.

Enrique zdecydowanie najlepszy,aż miło się patrzyło na jego grę,naprawdę genialna robota :) Na wyróżnienie zasługuje również Johnson,który zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie był tam gdzie powinien o czasie. Suarez,jak to Suarez dobra gra i piękna bramka :) Młodzież również załsuguje na pochwałę - Suso,Sterling i Wisdom pokazali się z dobrej strony. Agger bardzo średnio,Allen także,za to dobre spotkanie Carraghera. Jones parę razy uratował The Reds od utraty 3 pkt. Gdyby nie Cech i jego obrony zobaczylibyśmy co najmniej 2 piękne bramki,szkoda trochę.
Mecz dobry,bardzo emocjonujący(jak dla mnie to trochę za bardzo,miękkie kolana i roztrzęsienie,ale kobietom wypada :D) wynik zadowalający. HOWARD WEBB również bez zastrzeżeń.
trustme 11.11.2012 20:29 #
można usunąć moje powtarzające się posty? problemy ze stroną mialam :)
Peprock 11.11.2012 21:18 #
dobry mecz. brakuje jeszcze kolejnego napastnika i co jak co ale wisdom slabo sobie radzil. ale jest ok. mam nadzieje ze uda sie zakontraktowac Cavaniego, a wtedy ekipa w Liverpoolu bedzie naprawde konkretna.
RedPlum96 11.11.2012 21:47 #
Bez Suarez'a nie ma Liverpool FC.
XTommy 11.11.2012 21:50 #
Ej A Może Weba Wykupimy z Chelsea :P? dzisiaj nawet asystę zaliczył, to i może suarezowi bdzie pomagać ;P?
cantaloupe 11.11.2012 21:52 #
Dlaczego najpewniejszy środkowy pomocnik Joe Allen od meczu ze Swansea zaczął tracić piłki i niedokładnie podawać?
Koniczyynka 11.11.2012 21:54 #
Mayro78 - Pisałem wcześniej że gra naszych 3 środkowych pomocników była słaba więc Gerrarda też to się tyczyło. No i może zaprzeczysz że jak Suso zmienił Sahina to nasza gra się nie ożywiła i wyglądała o niebo lepiej ? Myślę że jak ma się na ławce takiego kogoś jak Shelvey czy Assaidi, którzy liczą na chociaż parę minut żeby pokazać się z dobrej strony warto wpuścić na boisko.
ManiacK 11.11.2012 21:57 #
WHU z Carollem są 6. w tabeli. My bez Napadu 13. miejsce.
Mimo jego słabszej grze i dużej gaży, przydałby się bardzo..

Styczeń - NAPASTNIK ! Inaczej stracę wiarę w zarząd. Musi wyłożyć grubą kasę na kogoś klasowego.. do tego środek pola WZMOCNIĆ ! Allen gra seriami, raz świetne, raz fatalne. Gerrard i Sahin nic fenomalnego. Eriksen z Ajaxu by sie przydał lub ktoś pokroju Xabi'ego, ale o kogoś takiego.. b. trudno :/
liverpool4ever 11.11.2012 22:01 #
czemu z Suarezem nikt sie nie cieszyl ;o tak jakos lipnie
Arvedui 11.11.2012 22:15 #
1. Do momentu strzelenia 2. bramki Liverpool grał bardzo słabo. Nie ma co się oszukiwać. Szczęście w tym, że nie padły jeszcze 3 bramki dla Chelsea, bo spokojnie mogły. Do 60 minuty oddaliśmy chyba dwa strzały: Sahina obok bramki i Sterlinga zablokowany. Tak więc nie ma co się podniecać remisem.

2. Dużo niedokładności w pomocy, bardzo słabiutko dziś Allen. Co piszę z przykrością.

3. Posiadanie piłki nie przekłada się nie tylko na bramki, ale nawet na sytuacje bramkowe. Podanie, podanie, podanie, wycofanie do bramkarza, podanie, podanie, podanie, bramkarz, podanie... W lidze po ataku pozycyjnym LFC strzelił chyba ze dwie bramki. Góra.
Koniczyynka 11.11.2012 22:41 #
lawkalfc- nikt z nas nie zapomniał że Liverpool to wielki klub ponieważ on taki był, jest i będzie ! ;)
stambul2005 11.11.2012 23:25 #
Szkoda tylko, że nawet z cieszeniem się z bramki nikt za Suarezem nie nadąża ;]
kendzior7 12.11.2012 09:36 #
tak szczeze strzelilismy ta bramke z dupy z gry nic nie wychodzilo wy sie zachwalacie Enrique a co chwile mial strate widac brak drugiego napastnika ja nie rozumiem byl za darmo Berbatow trzeba bylo brac jestem przekonany ze strzelibym z 15 gol ale Brendan niz patrzec kogo mozna kupic to zapatrzyl sie na Depmseya i sie dopatrzyl go w tottenhamie :) wiec z zime musza byc wielkie nazwiska i wielcy pilkaze a nie duzo wydanych pieniedzy mala jakosc i skutecznosc :)