05.05.2024
17:30

Osób online 1035

Liverpool bezlitosny na Anfield

Podopieczni Brendana Rodgersa nie okazali się dziś gościnni dla Wigan, pokonując the Latics 3:0. Jako pierwszy w 48. minucie do bramki trafił Luis Suarez, a już dziesięć minut później podwyższył wynik. Ostateczny rezultat spotkania ustalił w 65. minucie Jose Enrique, który dobił piłkę do bramki, po strzale Sterlinga.

Już wkrótce pomeczowe wypowiedzi, statystyki, podsumowanie i multimedia. Zostańcie z nami!

1010Arx 17.11.2012 17:57 #
No i brawo, wreszcie pewne trzy punkty:)
takasobiefaza 17.11.2012 17:57 #
Pachnie przełomem
AdasLFC7 17.11.2012 17:57 #
Jest zajebiscie ! Everton traci punktu i Chelsea ! Do BOJU LIVERPOOL !!!
klosiek 17.11.2012 17:57 #
BRAWO! Pierwsza połowa napawała mnie małą obawą ,ale w końcu pokazaliśmy że na Anfiled to my rozdajemy karty! YNWA
r3df4n 17.11.2012 17:57 #
To jest TO !!!
Noodles 17.11.2012 17:57 #
Na taką formę Suareza czekał każdy fan Liverpoolu. Proszę Brendan, kup mu kogoś do pomocy i gumożujki robią w spodnie. Przy okazji - pozdrowienia dla płaczków, którzy po pierwszej połowie zwalniali Rodgersa ;)
cantaloupe 17.11.2012 17:57 #
A mogło być więcej :)
Dejv 17.11.2012 17:57 #
I dalej zwalniacie Brendana? ;>
zakulfc 17.11.2012 17:57 #
Pierwsza połowa - ZAPOMNIEĆ. Druga połowa- zapamiętać i powtarzać!
Guru 17.11.2012 17:57 #
Gratulacje dla tych którzy skreślali nasze szanse na wygranie tego meczu po pierwszej połowie ! Super z Was kibice !
Thisu9 17.11.2012 17:58 #
Jeb*ć hejterów co nazywają siebie fanami LFC! YNWA!
Mefiuu 17.11.2012 17:58 #
"W górę ręce kto jest z nami! " :)
TomOLFC1993 17.11.2012 17:58 #
Ten łysy co gra u nas z numerem 3 to napewno Jose Enrique?? ;D
Brave 17.11.2012 17:58 #
Suarez <3 Ale brawa dla całego zespołu, każdy zagrał świetnie, szczególnie nasza trójka w ofensywie ;)
BasistaJB 17.11.2012 17:58 #
Cholernie mi brakowało tych przekonywujących zwycięstw na Anfield dzięki panowie!
Zubol89 17.11.2012 17:58 #
Łysy z trójką zwariował. No koleś normalnie zwariował!
BuryZenoslaw 17.11.2012 17:58 #
Odbudowe twierdzy czas rozpocząć ^^
Sim0nSs 17.11.2012 17:58 #
Brendan mówił, że w końcu przyjdą wyniki no i chyba nadszedł ten czas. Enrique rozj*buje system i wszystko wyjaśnia.
witu 17.11.2012 17:58 #
Ahh... Luis <3
raczyslaw 17.11.2012 17:58 #
No i tak powinien wyglądać prawie każdy mecz z przeciwnikami o takiej reputacji. Podoba mi się niesamowicie to, że to już nie po raz pierwszy Brendan odmienia oblicze spotkania w połowie. Wie chłop co robi :)
jon 17.11.2012 17:58 #
Henderson zmienił oblicze Liverpoolu..
raczyslaw 17.11.2012 17:59 #
saviola998 17.11.2012 17:59 #
do tych co nie wierzyli w naszych po pierwszej połowie : SURPRISE MADAFAKA
RedFulBad 17.11.2012 17:59 #
Ile razy czytałem tu że Suarez jest beznadziejny!
raffal 17.11.2012 17:59 #
ale beznadziejnie, nuda , piach prawie zasypialem, co oni graja -.-

Sterling - Suarez mistrzowie.
Seba 17.11.2012 17:59 #
Luis idzie na króla :)
Endless 17.11.2012 17:59 #
To był najlepszy Liverpool od czasu sezonu 08/09!
wisnia_pisz 17.11.2012 17:59 #
Właśnie takiego zawodnika jak Enrique w takiej formie nam brakowało!! Oby był to przełom i w końcu zaczniemy wygrywać. :)
tyska21 17.11.2012 17:59 #
Opierdol w czasie przerwy kluczowy dla rozwoju spotkania :)
sijdn 17.11.2012 17:59 #
Miło widzieć taki wynik.
jędras09 17.11.2012 17:59 #
El Toro and El Pistolero Show ! :)
KubiaszLFC 17.11.2012 17:59 #
I teraz macie hejty Enrique, co go nie chcą, bo "zaliczył 1 dobry mecz"..
RedFulBad 17.11.2012 18:00 #
Hendo, wielkie brawa!!!
MiloszLFC 17.11.2012 18:00 #
Co dziś Jose wyprawiał to bania mała to podanie do Suareza na 2:0 palce lizać :D YNWA !!!
mayro78 17.11.2012 18:00 #
Downing powinien zostawać po treningu i trenować z Jose
TomOLFC1993 17.11.2012 18:00 #
El Pistolero znów wystrzelił :)
Alexandre 17.11.2012 18:00 #
Druga połowa znacznie lepsza! Luis idzie na króla strzelców i oby nim został.
1010Arx 17.11.2012 18:01 #
We're going to have a party... When Suarez get's a pen!!
tyska21 17.11.2012 18:01 #
Suarez i spółka lepszy niż wiagry pigułka :D
KubiaszLFC 17.11.2012 18:01 #
Judasze, Przeszczepy, Agłery, Tevezy, Batmany i inne gówna mogą Luisowi buty czyścić po meczu :P
konriqe 17.11.2012 18:01 #
Carrafan- Ince, Hammill chociażby;p Enrique jak przecinak wleciał w obronę Wigan i odegrał Suarezowi:) w końcu udany footballowo weekend:) YNWA -8 do WBA
kokso 17.11.2012 18:02 #
i tak Reina wkręcił tego typa niczym Assaidi :D wkońcu jakiś wynik przy którym można cieszyć jape :P teraz Carola , Downinga sprzedać w pizdu i kupić jakiegoś pomocnika do Suarezka i będzie git :DD
Level 17.11.2012 18:02 #
Wypiłem 3 piwa i wpadły 3 gole przypadek ?? :)
krystianYNWA 17.11.2012 18:02 #
Taki Liverpool chce się oglądać!
Skuteczność! Suarez kochany :)

YNWA!
7luis7 17.11.2012 18:03 #
El Pistolero pokazał klasę! Korona dla niego a nie dla V. Persiego.

Bozno1892 17.11.2012 18:06 #
Mam nadzieje że Aggerowi nic sie nie stało i zmiana była tylko dla tego by Carra śrubował ilość meczów
RedFulBad 17.11.2012 18:06 #
Niestety prawda brzmi tak : gra Carrolla przeszkadzała grę Suareza!!!
Thomas_LFC 17.11.2012 18:08 #
O Sterlinga będą się zapewne niedługo biły najlepsze kluby świata (słyszałem o zainteresowaniu Arsenalu) i będą dawać grube miliony, ale my go nie sprzedamy i będziemy mieli gigantyczną gwiazdę! YNWA!
LfcForever 17.11.2012 18:10 #
Żebyśmy grali wszystkie mecze tak, jak w drugiej połowie dziś ;] YNWA!
Batigol 17.11.2012 18:11 #
Ja jak tęskniłęm za takimi prostopadłymi piłkami do napastniów, miód....
1imperator 17.11.2012 18:17 #
Cieszę się z wygranej ogromnie, ale jescze bardziej z tego, że Luis wykorzystuje wszystko lub prawie wszystko to co ma, to duża odmiana po poprzednim sezonie, ma już prawie tyle samo bramek co w zeszłym sezonie właśnie, a to dopiero 12 kolejka! W najbliższym czasie w lidze czekają nas dwa wyjazdy jeśli dobrze spojrzałem na terminarz, gramy z "Łabędziami' i 'Kogutami", rywalami bliskimi nam w tabeli, w ogóle zacznie się straszny maraton, wierzę że będzie dobrze.
Eric5 17.11.2012 18:20 #
Wypiszę kilka pozytywów i negatywów z tego meczu i z tego wyniku. Jakby ktoś nie zauważył albo nie wiedział:
Pozytywne:
- Wychodzimy na plus z bramkami
- Wyprzedzamy Newcastle i tracimy tylko 2pkt do Kogutów,4 pkt do AFC i 5pkt do Evertonu.
- Suarez aktualnie królem strzelców
- Rodgers znowu jest w stanie wpłynąć na zespół.
- Premierowy gol Enrique
- Dobra postawa bocznych obrońców i skrzydłowych.
- Czyste konto Reiny i Obrońców.
- Dobry występ "zapomnianego" Hendersona
- Tracimy tylko 5pkt do 5 miejsca.
- Zaczynamy strzelać bramki większości z gry.
- Dobra atmosfera w drużynie przed meczem z YB.
- Dobra postawa kibiców w 2 połowie

Negatywne:
- pierwsza połowa + kibicowanie w niej.
- słaba forma SG

Pozdrawiam i YNWA
Sagittarius 17.11.2012 18:25 #
Level - nie waz sie byc trzezwym do konca sezonu.

Brawo Luis, chlopaki i Brendan! LFC!
Czarnyolek 17.11.2012 18:26 #
Hurrra - wygralismy ligę!!!..., a nie, to tylko wygrana z zajmującym 14. miejsce Wigan na Anfield.
Cieszy jednak dobry mecz, wróć, dobre 45 minut i najlepsi na boisku pasujący do filozofi Rodgersa - Suarez, Enrique i Sterling - transfery Beniteza i Dalglisha ;)
Sagittarius 17.11.2012 18:26 #

Blaskowitzz 17.11.2012 18:29 #
Kocham Oleńkę za ładny tytuł !
Greenzone 17.11.2012 18:38 #
Tak jak myślałem, Liverpool wgyrywa fano zle, LFC przegrywa fanom jeszcze gorzej, Ludzie ogarnijcie sie :)
Dla mnie akutalnie najwazniejszy jest zawsze komplekt pkt, i wbijam w to jak bedziemy wtedy grali - sa 3 pkt jest dobrze. ;)
Gra przyjdzie z czasem, sklad sie rozegra, Brendan wszystko i m wytlumaczy i na pewno zaczniemy grac lepiej, a kiedy zdobywac 3pkt niz nie teraz?

YNWA
GABS 17.11.2012 18:49 #
cieszę się że Hendo wszedł. Trochę za mało szans wciąż dostaje a naprawdę dobrze się patrzy na jego długie piłki których miał podajże 3 w tym meczu. Wpuszczenie Shelveya na boisko mnie zastanawia, bo równie dobrze można było tyczkę w pole karne wbić a nie wykluczone że byłby większy pożytek, wciąż uważam że Jonjo nie pasuje. Bardzo mi się podobała nasza gra między 45 a 85 minutą, pierwsza połowa mogła być lepsza ale najważniejsze że do przodu i oby tak dalej.
PawcioZ 17.11.2012 18:52 #
No Panowie i Panie maszyna ruszyła :D
LeCock 17.11.2012 18:56 #
dzis zasiade na sofie i bede z lekkim poddenerwowaniem czekal na Match Of The Day :P:P:P
greglive22 17.11.2012 19:02 #
Piekna druga polowa oby takich wieciej.trzeba nam kogos do napisci i srodkowego pomocnka by dogrywali piłki tak jak dzisaj Jose bravo chłopcy :)
kiroll 17.11.2012 19:23 #
Panie i Panowie spokojnie bez hurraoptymizmu. Po meczu z Norwich też było mówienie, że ruszamy i teraz zaczniemy wygrywać wszystko. 3 pkt. są, jest super. Ale na trzeźwo (nie tyczy się Levela) trzeba podejść do kolnego spotkania z łabędziami. Jeśli będzie 6 pkt. w najbliższych 2 kolejkach będzie można zacząć się cieszyć.
Jose3Enrique3 17.11.2012 19:48 #
Wielkie brava dla Jose <3 Myślę,że teraz będzie jeszcze lepiej grał ,gdyż nie będzie na nim ciążyć myśl,że jeszcze nie zdobył dla Liverpool"u gola.Luis klasa sama w sobie :) Choć jednak bardziej cieszy mnie gra Jose ,którego uwielbiam i dzisiaj swoją grą przede wszystkim w drugiej połowie i ta asysta....*___* najwyższa klasa :) Oby tak dalej :D
Lyzwa7 17.11.2012 20:12 #
Czarnyolek- od kiedy transfery decydują o trenerze? A świetne zmiany taktyczne, myślenie i reakcja na wydarzenia boiskowe to już nie ważne?
maz78 17.11.2012 20:14 #
Za dwa tygodnie zobacze naszych na Anfield :)
jaszyn 17.11.2012 20:23 #
HAHAHAHAHAH - Kury przegrały, Sroki przegrały, Tofiki przegrały , Smerfy przegrały i MUFA przegrała. Dobra kolejka:)
lfc1964tl 17.11.2012 20:27 #
Dla mnie ważniejsze byłoby 4 miejsce niż tytuł króla strzelców dla Suareza, ale widzę, że jest wielu zwolenników tej drugiej opcji.
Jezior94 17.11.2012 20:35 #
to jest Enrique z tamtego sezonu
DudekLFC21 17.11.2012 20:35 #
@lfc1964tl
Suarez jest królem strzelców=dużo bramek dla LFC=więcej zwycięstw. Jeśli Suarez będzie królem strzelców do top 4 będzie blisko.
radoLFC 17.11.2012 20:39 #
Ej ludzie nie narzekajcie, dziś się po prostu cieszmy, od jutra się martwmy następnymi meczami, dziś jest święto a w dodatku drużyny dalekie memu sercu przegrały.
cwirek90 17.11.2012 20:40 #
była skuteczność ! :) nie graliśmy może najlepiej - w pierwszej połowie mi się przysypiało :p - ale wygraliśmy zasłużenie !

ynwa !

kibice wierzą dalej a reszta została podsumowana przez Tsiu9 !
waclaf7 17.11.2012 21:06 #
Anfield narodzenie twierdzy nie do zdobycia !!:)
thereds8 17.11.2012 21:55 #
Luis JESTEŚ BOGIEM! kochamy Cię
adiczny 17.11.2012 22:44 #
Z Enrique może być jeszcze świetny skrzydłowy. Rewelacyjny mecz w jego wykonaniu - dobrze w ataku i dobrze w obronie (w końcu to obrońca;)) Suarez kolejny raz zachwycił. Mecz niezły, ale wpłynęła na to głównie bardzo dobra druga połowa Liverpoolu. Oby dalsza część sezonu wyglądała tak jak dzisiejsza druga część spotkania!
lfc1964tl 17.11.2012 23:05 #
DudekLFC21
Widzę, że z matematyki jesteś dobry. Oby Twoje obliczenia się sprawdziły.
serek91 17.11.2012 23:27 #
powoli wszystko wraca do normy , widać efekty Brendana, będzie tylko lepiej ;) i Czerwoni w LM, znów ich zobaczyć, coś wspaniałego to będzie
Szmuggi 17.11.2012 23:32 #
Szczerze... to ten mecz nic nie znaczy. Takie "boskie" mecze mają miejsce co sezon, kilka razy w sezonie. Dziś mieliśmy nóż na gardle i nie było wyjścia tylko zagrać na 150%. O jakimkolwiek progresie naszej gry będzie można powiedzieć, jeżeli utrzymamy grę na takim poziomie przynajmniej w 2-3 kolejnych meczach.

Jak zawszę mam nadzieję...
Daniel_LFC 18.11.2012 00:13 #
@Szmuggi w pełni się zgadzam z Twoja opinia.
bananowyjoe 18.11.2012 00:19 #
Tak jest, oby tak dalej :)
Qba10 18.11.2012 00:38 #
hendersona strzal byl piekny <3 z 4 metrow w kosmos :D
TheRedsOne 18.11.2012 08:07 #
czuje ze to bedzie jakis moment przelomowy a lidze. oni musza zaczac wygrywac. widzialem luisa jak z polska gral, i widac bylo ze chce strzelac, on poprostu musial to pokazac w klubie z wigan i to zrobil. widac jaka przepasc miedzy Luisem a Lewandowskim, Lewy w klubie strzela a w reprezentacji nic, Luis robi to co ma robic wszedzie, strzela!!!
Albert 18.11.2012 08:11 #
Piękny mecz dobrze się oglądało, i co dziwne transmisja mi się niecieła.

Van Dijk może nie zagać z Tottenhamem  (8)