05.05.2024
17:30

Osób online 1012

Suarez musi zagrać w czwartek

Liverpool chce pokonać Young Boys i awansować do dalszej fazy Ligi Europy, więc to oczywiste, że Luis Suarez powinien wystąpić od pierwszych minut w tej rywalizacji.

Mimo, iż pokonaliśmy ich 5-3 we wrześniu, Szwajcarzy od tego momentu dwukrotnie pokonali Udinese, dzięki czemu wciąż liczą się w walce o awans.

Jeżeli Suarez nie zagra, kto zapewni Liverpoolowi bramki?

Idealnym rozwiązaniem byłby jego występ od początku, zapewnienie The Reds prowadzenie i zmiana Urugwajczyka w drugiej odsłonie.

Możemy dać odpocząć Gerrardowi, gdyż mamy opcje w środku pola, podobnie jest z obroną wobec posiadania takich zawodników jak Carra, czy Coates.

Później czeka nas niedzielna wyprawa do Swansea i wszyscy zdają sobie sprawę, jak bardzo będzie chciał zrewanżować się im Rodgers za niedawną porażkę w Pucharze Ligi.