05.05.2024
17:30

Osób online 1079

Liverpool deklasuje rywala

Młodzi zawodnicy Liverpoolu mocno zaznaczyli dzisiejszego wieczoru swój udział w FA Youth Cup, gromiąc 5:0 Swindon Town. The Reds zaprezentowali się świetnie w grze ofensywnej i nie pozostawili żadnych złudzeń rywalom.

Czerwoni objęli prowadzenie po 9 minutach, kiedy Jerome Sinclair minął dwóch obrońców i uderzył w kierunku bramki. Piłka po odbiciu się od słupka trafiła pechowo w bramkarza Josha Helma i wpadła do siatki.

Jordon Ibe dał w 23. minucie prowadzenie 2:0, po kandydacie na gola miesiąca, kiedy posłał potężną bombę z 18 metrów w kierunku bramki gospodarzy.

3 minuty później Ibe posłał świetne podanie w kierunku Jacka Dunna, który podwyższył rezultat.

W 41. minucie Dunn wykorzystał dwójkową akcję Sinclaira i Krisa Petersona zmieniając prowadzenie Liverpoolu na 4-bramkowe.

6 minut po rozpoczęciu drugiej połowy ostatniego gola w meczu strzelił Sinclair.

Skład: Fulton, McLaughlin, Maguire, Jones, Heaton, Biao (Randall), Peterson (Ojo), Lussey, Sinclair (Gainford), Dunn, Ibe.