05.05.2024
17:30

Osób online 1129

Czerwoni górą w Londynie

Po dramatycznej walce, the Reds udało się pokonać West Ham 3:2. Wyrównanie dał w 76. minucie Joe Cole, a przy jego golu asystował Raheem Sterling. Kilka minut później padło kolejne w dniu dzisiejszym trafienie samobójcze, tym razem Jamesa Collinsa.

Już wkrótce statystyki, pomeczowe wypowiedzi, podsumowanie i multimedia. Zostańcie z nami!

Komentarze (112)

burmanek8 09.12.2012 18:58 #
Wreszcie jakieś pozytywne zaskoczenie! BRAWO!
mikes92 09.12.2012 18:58 #
Downing chyba widział swoją byłą z chłopakiem na trybunach, że tak tam napierdalał.
MichalCalifornia 09.12.2012 18:58 #
A sędziowie dalej to samo!
radoLFC 09.12.2012 18:58 #
Malkontenci 25 pompek!!!
YNWAYUDI 09.12.2012 18:58 #
Jeden z najlepszych weekendow w tym roku :)

YNWA ! :)
Lucqifq 09.12.2012 18:58 #
Ale zeszło ze mnie ciśnienie! Cole wcale nie taki zły jak ostatnio, a do tego z bramką! Panowie nie serwujcie nastepnym razem takich thrillerów!
LivingforLFC 09.12.2012 18:58 #
Gratulacje Panie Rodgers. Pierwsze zwycięstwo z zespołem z TOP16.
tyska21 09.12.2012 18:58 #
Samobój za samobój i 3 punkty u nas ;)
krzych144 09.12.2012 18:58 #
Brawo Liverpool ! Tylko 4 punkty do top 4! Hendo, musisz zostać!

kamyk 09.12.2012 18:59 #
4 punkty do top 4, zatem do roboty The Reds :))
xMariuszx 09.12.2012 18:59 #
Kto by pomyslal, ze Joe Cole i Stewart Downing po lewej stronie moga rozstrzygnac mecz
Dalomor 09.12.2012 18:59 #
Lfciorek
Czekam na twój komentarz :))
luCash 09.12.2012 18:59 #
3 bramki byłych graczy młotów... eh.. :p
Kuki14 09.12.2012 18:59 #
Dobre mecze Cola i Downiga i świetne wejście Hendersona, dobre zminay Rodgersa. Pokazaliśmy charakter ale wkońcu jestes Liverpool !!
robsonLFC 09.12.2012 18:59 #
JONJO mistrz dryblingu!!!
YNWA1892LFC 09.12.2012 18:59 #
odrazu mi sie stambuł przypomniał w sumie TO TAKI MAŁY BYŁ ważna 3 pnkciki:)
konriqe 09.12.2012 18:59 #
jako ciekawostkę mogę dodać, że Johnson, Cole i Jonjo, ktory ma fajna przyspiewkę grali w West Hamie:) brawo za walkę!
Izzy 09.12.2012 18:59 #
Od zejścia Enrique gramy… nadal w 11 ;D
Ja wam mówie, Ci sędziowe to jakaś mafia jest.
AdasLFC7 09.12.2012 18:59 #
Gonimy top4! TYLKO LIVERPOOL!
zakulfc 09.12.2012 18:59 #
Brawo Hendo :)
CieszonLFC 09.12.2012 18:59 #
BRawo the reds ! :D powrót jak za starych dobrych czasów! Ale ze cole bramke strzeli to sie nie spodziewałem ! :D YOU NEVER WALK ALONE !
pinki 09.12.2012 18:59 #
W 14 minut odrobić dwa gole straty?Czegoś takiego w wykonaniu naszych piłkarzy już dawno nie widzieliśmy!Brawo!
saviola998 09.12.2012 18:59 #
pokazaliśmy charakter , to nas może cieszyć, YNWA !!! zacznijcie wierzyć w Liv'pool do konca a nie w polowie wylanczac mecz
bydgoszczlfc 09.12.2012 19:00 #
w koncu zmiany przyniosly wzmocnienia na boisku ! brawo panowie ! TYLKO LIVERPOOL 4 pkt do LM straty ! wierzyc i jeszcze raz wierzyc !
faanka 09.12.2012 19:00 #
Cole ! :)
Beol 09.12.2012 19:00 #
Pokonaliśmy sędziego ;)
Lfciorek 09.12.2012 19:00 #
Nareszcie wygraliśmy mecz, w którym nam nie szło... Nareszcie mieliśmy szczęście w postaci samobója i zejścia Diamie, nareszcie zainkasowaliśmy ważne trzy oczka.

Chociaż karnego na Shelveyu i tak nie podyktował.
kubekkk 09.12.2012 19:00 #
bramki Cola zadziwiaja mnie jak bramki torresa ;d
trustme 09.12.2012 19:00 #
WIEDZIAŁAM! Przecież oni by Nam tego nie zrobili :D Cole,Shelvey - niewiarygodne. Magia Świąt wyczuwalna - nawet cuda się zdarzają. To gdzie teraz wielcy pesymiści się podzieją? :)
Kuki14 09.12.2012 19:00 #
Dobre mecze Cola i Downiga i świetne wejście Hendersona, dobre zminay Rodgersa. Pokazaliśmy charakter ale wkońcu jestesmy Liverpool !!
ManiacK 09.12.2012 19:01 #
Jak zawsze sędzia przeciwko Nam.. ale i jego pokonaliśmy !
YNWA90 09.12.2012 19:01 #
Cieszą 3 punkty zwłaszcza że West Ham postawił twarde warunki, graliśmy bez Suareza, bylismy po meczu w czwartek i jeszcze przegrywaliśmy. Jeszcze tylko 4 punkty! GO GO THE REDS!!!
1imperator 09.12.2012 19:01 #
Zajebiście cenne zwycięstwo, na trudnym terenie, bez Suareza, po trudnej walce, zespół pokazał charakter. Jestem z nich dumny.
BobMarleyLFC 09.12.2012 19:01 #
Wygrana po męczarniach. Ciekawi mnie tylko i jednocześnie irytuje ile strat zaliczył w tym meczu Sterling, jak dla mnie za dużo próbuje sam zamiast podawać. Najważniejsze jednak 3 punkty i oby tak dalej! YNWA
hrust 09.12.2012 19:01 #
Do wszystkich narzekających! - Pamiętaj mecz nie kończy się na jednej połowie ! To jest Liverpool YNWA !
Lyzwa7 09.12.2012 19:01 #
I widzisz Lfciorek- ocenia się po zakończeniu spotkania, a nie wypisuje głupie osądy.
mcllfc1892 09.12.2012 19:01 #
myśle że Allen kolejny mecz powinien zacząć na ławce.
Hendo jest teraz w znacznie lepszej dyspozycji co widać po jego grze.
Lucqifq 09.12.2012 19:01 #
Kurde, tak w stylu United, tylko bez karnego dla nas i czerwieni dla przeciwnika.
marcins 09.12.2012 19:01 #
2 zwyciąstwa z rzędu tego jeszcze nie było.
AdasLFC7 09.12.2012 19:02 #
To jest pewne Luis był z nami duchowo :)
MastersFromAnfield 09.12.2012 19:02 #
Downing, Cole, Henderson.
Nie wiem co powiedzieć. Świetny mecz ! :D
PawcioZ 09.12.2012 19:03 #
Za tę bramkę macie szlaban na wyzywanie Joe od drewien :)
ololfc 09.12.2012 19:03 #
Mecz świetny, wynik jeszcze lepszy. Tylko denerwujące sędziowanie, dość kontrowersyjny karny dla WHU - odgwizdany, ewidentny dla Liverpoolu - nie odgwizdany, to już na prawdę zaczyna strasznie irytować.
Jezior94 09.12.2012 19:03 #
Hmm ale mecz najlepszy w tym sezonie gra po straconych bramach slaba ale udalo sie wyrownac i zaczol sie nowy mecz Brawo The Reds takie zwyciestwa buduja druzyne .Diame schodzi i strzelamy bramki dziwine ?Z Suarezem strzelamy malo bramek a bez 3 odrazu dziwne
Noodles 09.12.2012 19:03 #
Teraz już wiem co fani United przeżywają co drugi mecz.
gardanawszystko 09.12.2012 19:03 #
Brawo The Reds!!! Bardzo dobry mecz Downinga
redsik 09.12.2012 19:04 #
A ja tak nagadałem w przerwie na Cola a tym czasem on taką ładną brameczke sztrzelił i ogólnie był wszędzię zdecydowanie w drugiej połowie najbardziej mu zależało i za to dla mnie MOTM
Bonsky 09.12.2012 19:04 #
4 punty do top 4, a nasze następne mecze to: Aston Villa(H), Fulham(H),Stoke(A), QPR(A),, Sunderland(H). Jedziemy z tym koksem :)
Peter1892 09.12.2012 19:04 #
Teraz pomyślcie co by było gdybyśmy nie wygrali. :D Chodzi mi tu o ewidentny rzut karny na Shelvey'u...
Kauou500 09.12.2012 19:04 #
Kiedyś padnę nerowo przez ten Liverpool dosłownie
fryz 09.12.2012 19:04 #
Zagraliśmy najgorszy pod względem optycznym mecz a wygraliśmy . Dziwne to było dziś pluliśmy sobie w brodę za brak napadziora . Wygrana cieszyy najbardziej .Fajne zakończenie tego weekendu .YNWA
bananowyjoe 09.12.2012 19:05 #
Moim zdaniem świetny mecz ,wyrównany i zwrotny ... Emocji nadmiar jak na dziś :D
redsik 09.12.2012 19:05 #
Co ja patrze 4 ptk. do top 4 jest dobrze
Grzesiek3 09.12.2012 19:05 #
Noodles, Szop, szostie, a w szczególności Lfciorek...wynocha kibicować innym, "lepszym"...Macie czelność nazywać się kibicami tak wielkiego klubu jakim jest Liverpool FC? Wierzyłem do końca w wygraną dzisiaj i wiara się opłaciła. YNWA LFC i prawdziwi kibice, a nie wyżej wymienieni...Dobranoc!
Dalomor 09.12.2012 19:05 #
Najlepsze było to, że przy stanie 2-1 wyłączyło mi neta na 3 minuty. Włączam i widze 2-3.
klosinho 09.12.2012 19:05 #
Liverpool FC made my day ! Dzięki !
sijdn 09.12.2012 19:06 #
ZOBACZCIE CO BRENDAN ZROBIŁ Z LIVERPOOLEM JAKO POCZĄTKOWY TRENER !! ZOBACZCIE JAKI PROGRES !! AVE LFC, AVE... YNWA ♥♥
John 09.12.2012 19:06 #
Tak naprawdę przez długie momenty byliśmy żenująco słabi, ale w końcu cała masa szczęścia i nam się dostała.
NorbertYNWA 09.12.2012 19:07 #
Brawo ! Ale ja sie pytam sie, gdzie jest karny za faul na Jonjo ?!Co do kadry, moze by tak Jonjo na napstnika przerobic ?;D

We Love you Liverpool we do. We Love you Liverpool we do.
We Love you Liverpool we do. Oh Liverpool we love you.
MakaJ 09.12.2012 19:07 #
Z całym szacunkiem, ale ja nie długo skończę z zawałem xdd
Kocham ten klub!
YNWA for ever !!!
kajko11 09.12.2012 19:08 #
Haha ale zajebiście się ogląda komentarze po 45 minutach i te, które zostały zamieszczone po końcowym gwizdku. Nastawienie i poglądy zmieniają się natychmiastowo... co za ludzie
donte5 09.12.2012 19:09 #
Henderson zagrał bardzo dobrze - w końcu przełamał się, nie bał się podejmować ważnych decyzji! Brawo! Ponad to widać jedną zależność w linii pomocy - Allen dubluje pozycje z Lucasem gdy on jest na boisku. Allen nie umie się znaleźć z przodu, z tyłu gra wybornie co pokazał po zejściu Lucasa. Za to Lucas też z tyłu jest świetny...
takasobiefaza 09.12.2012 19:09 #
4pkt do top4!
popo18 09.12.2012 19:10 #
Jest nad czym pracować, ale nie ma co psuć sobie humoru. Są chociAŻ 3 pkt:)
cichyy 09.12.2012 19:10 #
I znowu nie ma dla nas karnego...
Piotrek7LFC 09.12.2012 19:11 #
@Czarodziej

Czekaj, zaraz coś wymyślimy, czekaj... O, COATES SIĘ NIE POKAZYWAŁ. TEN LIVERPOOL POD BRENDANEM TO PORASZKA :( :P

Ale comeback masakra, nie spodziewałem się, że mamy aż tak duże jądra. Sam chyba dzisiaj pójdzie spać bez 3. kolacji (tfu tfu!).
Luukka 09.12.2012 19:12 #
Otwieram szampana.
BuryZenoslaw 09.12.2012 19:12 #
Wreście pokazaliśmy charakter brawo THE REDS! :)
mayro78 09.12.2012 19:13 #
Qemists!!!!
Jaki ku...a ewidentny rzut karny dla WHU? Czy ty człowieku zanasz podstawy tego sportu?
JarisWojnarez 09.12.2012 19:13 #
Mistrzowskie zmiany;D
NorbertYNWA 09.12.2012 19:14 #
@szybsson, wyluzuj człowieku, podaj mi przykład klubu, który od 3 lat dołuje i ma sezonowów.
Ogarnijcie sie ludzie, kazdy moze na forum wyrazic swoje zdanie po 45 minutach dawania dupy przez naszych ulubiencow, ale wygralismy i to sie liczy !

YNWA
Lyzwa7 09.12.2012 19:15 #
To, ze Lfciorek pisze jak pisze, nie upoważnia was do obrażania Jego osoby.
cwirek90 09.12.2012 19:15 #
brawo ! umiemy wstawać z kolan :) i ten strzal Glena, który w końcu nie wylądowal na poprzeczce a tam gdzie trzeba - klasa ! :)

jak na zwycięstwo to i tak dużo komentarzy - a no tak przecież jest do czego się przyczepić :) gorące pozdrowienia dla hejterów ! ;)
Luukka 09.12.2012 19:16 #
@LFCtheBest
Jest okazja, to i browar może być :D
fryz 09.12.2012 19:17 #
kajko11
Oj tam czepianie się zawsze się trzeba wyżyć na kimś bo było by za pięknie a tak po za tym pierwsza połowa była bez życia więc nie ma się
czemu dziwić .
mayro78 09.12.2012 19:20 #
BR brawo za zmiany w odp momencie. Tego mi brakowało za KD.
iRED 09.12.2012 19:24 #
Brawo! Piękny comeback!
krystianYNWA 09.12.2012 19:28 #
Masakra, jak się czuje dziwnie - dzisiaj miałem szkole do późna, oglądałem mecz od początku i akurat zajęcia skończyłem w 74' przy stanie 2:1, wchodzę do domu a tu 2:3, chyba pierwszy udany "Come back" w tym sezonie mnie ominął, :D
MaZet 09.12.2012 19:29 #
Tak btw, ile asyst ma już Raheem na koncie?
onedarkness 09.12.2012 19:29 #
Taki mecz a ja go nie oglądałem :( za jakie grzeczy ?? :I
cherstvy95 09.12.2012 19:30 #
The Reds nigdy się nie poddaje!
Czarodziej 09.12.2012 19:31 #
@MaZet
O ile się nie myę, to Raheem ma 5 asyst.
lfc1964tl 09.12.2012 19:33 #
Widzę, że komentarze do przerwy były trochę inne od tych po zakończeniu meczu. A my po prostu idziemy w dobrym kierunku , kontynuujemy serię zwycięstw i nic więcej.
gardanawszystko 09.12.2012 19:34 #
DAWAĆ MI TU VILLE!!!!!!!!
OlaYNWA 09.12.2012 19:35 #
Wreszcie Liverpool wygrał zasłużenie, bo do tej pory wiele razy grali naprawdę dobrze a był zazwyczaj tylko remis. Brawo chłopcy!! I muszę szczególnie pochwalić Downinga!! Gra wreszcie na poziomie ;)
Whiren 09.12.2012 20:21 #
Fajnie tak wreszcie pochwalić Downinga ;).Dla mnie najlepszy gracz meczu odbierał,podłączał się do akcji ofensywnych,asekurował,dobrze się ustawiał,był wszędzie,dobrze dośrodkowywał i rozprowadzał akcje.Może dać mu szanse za tydzień,może sie przełamał i razem z Enrique będą tworzyć dobry duet na lewej stronie gdzie każdy może bronić i każdy atakować :D
Redman 09.12.2012 20:32 #
z niedowierzaniem oglądałem dziś swój ukochany Liverpool! Zasłużone zwycięstwo po wielkiej walce cieszy chyba każdego fana! Musimy walczyć jak dziś, w każdym meczu!
Batigol 09.12.2012 20:55 #
Szczęście bylo tym razem po naszej stronie, brawo The Reds..
kokso 09.12.2012 22:46 #