05.05.2024
17:30

Osób online 911

Shelvey w pierwszym składzie

Jonjo Shelvey wystąpi od pierwszej minuty w dzisiejszym spotkaniu Premier League ze Stoke City. Pierwszy gwizdek na Britannia Stadium o godzinie 20:45.

Reina - Johnson, Skrtel, Agger, Enrique - Lucas, Gerrard, Shelvey - Suso, Downing, Suarez.

Rezerwowi: Jones, Carragher, Coates, Henderson, Allen, Cole, Sterling.

Komentarze (32)

tasty 26.12.2012 19:48 #
przynajmniej mamy dobrych zmienników, a ten skład dobrze funkcjonuje. C'mon REDS!
Lfciorek 26.12.2012 19:48 #
Suso vs Shawcross, Huth itd. brawo!
videlchan 26.12.2012 19:49 #
Czyli powtórka z Fullham. POWODZENIA!!!!
julma 26.12.2012 19:49 #
Super
ATB 26.12.2012 19:51 #
@Lfciorek
O Suso jestem dziwnie spokojny.
Jak go oglądam to zawsze mam wrażenie, że jego nie da się wywrócić. Stoi zawsze twardo na nogach, taka nasza ва́нька-вста́нька :D
Gall 26.12.2012 19:54 #
Jonjo jest po to na boisku, że jak ktoś znowu będzie chciał pochodzić po Suarezie, to on się ładnie zrewanżuje ;)
pspgor 26.12.2012 19:56 #
byle bez kontuzji
pspgor 26.12.2012 19:57 #
z drewnem nie ma żartów
marcins 26.12.2012 19:58 #
Musimy zdobyć tą twierdze, przepaść do czołówki jest zbyt duża.
MojNick 26.12.2012 19:59 #
Dobrze, że jest Jonjo. Potrafi on polecieć bardzo ostrym wślizgiem po nogach przeciwnika, tak więc jak ktoś ze Stoke będzie przeginał to Jonjo zrobi z nim porządek :-)
Matheoo 26.12.2012 20:00 #
Bardzo dobry skład ;)
suarez777 26.12.2012 20:00 #
Czy tylko ja mysle ze downing cos dzis ustrzeli ?
Qba10 26.12.2012 20:01 #
zwycieskiego skladu sie nie zmienia jak to sie mawia :)
konriqe 26.12.2012 20:02 #
zwycięskiego składu się nie zmienia:)
NaImieMiAdaś 26.12.2012 20:04 #
fajnie -ino sterlinga szkoda bo by tam drwali wymeczyl swoja szybkoscia i zwinnoscia na wespol z suarezem
Lyzwa7 26.12.2012 20:06 #
No tak Lfciorek, bo lepiej dać jeszcze mniejszego Sterlinga, albo Cole'a :D
Eric5 26.12.2012 20:06 #
Skład chyba możliwie najlepszy na tego typu przeciwnika ale obawiam się że tutaj możemy być światkami remisu lub porażki The Reds. Drwale zawsze ale to zawsze będą niewygodnym rywalem. Liczę na remis który notabene brałbym w ciemno. Na zero z tyłu i będę szczęśliwy.
YNWA
julma 26.12.2012 20:08 #
A wie ktoś jak wyjdzie składem Stoke?
Koornel 26.12.2012 20:08 #
no to znowu Sahin pograł...
Milten 26.12.2012 20:08 #
Mimo, że mam 21 lat prosiłem mikołaja o 3 pkt The Reds w dzisiejszy meczu. Wiem, że on nie istnieje. Jednak... mikołajem może być każdym z Nas. Proszę chłopaki, spełnijcie moje małe marzenie i wielu innych kibiców z czerwonymi sercami.
żółtoczerwony 26.12.2012 20:13 #
Znów ten hurraoptymizm, a jak się to ostatnio kończyło?
marcins 26.12.2012 20:15 #
LivingforLFC 26.12.2012 20:16 #
Ostatnie 3 mecze ze Stoke to najbardziej nieprawdopodobne i frustrujące mecze Liverpoolu jakie widziałem w ostatnich latach.

1.wrzesień 2011 - wygrywają 1-0 po niesłusznym rzucie karnym, Live nie dostaje 2 rzutów karnych (jedno po bezczelnym zagraniu ręką), w 65 minucie Henderson marnuje setkę, w 70 Live oddaje 6 strzałow w 10 sekund, wszystkie zablokowane, jedno wybite z linii bramkowej przez obrońcę, ostatnie niecelne. W 94 minucie Suarez nie trafia do pustej bramki.

2.styczeń 2012 - Stoke przyjeżdza na Anfield. Ustawia autobus i taktykę 9-0-1 modląc się o 0-0 i wybijając dalekie podania na Croucha. Reakcją Dalglisha jest wystawienie ustawienia 5-5-0 z 3 środkowymi obrońcami i żadnym napastnikiem (Coates+Carragher+Skrtel w środku, Kuyt i Carrol na ławce, Suarez zawieszony). Mimo że wydarzenia boiskowe wskazują na oczywiste 0-0 Dalglish trzyma się swojej taktyki przez całe 90 minut. Ta taktyczna kompromitacja to coś czego nie zapomnę do końca swojego życia. Wtedy już byłem pewien że Kenny jako trener Liverpoolu to jedno wielkie nieporozumienie.

3.wrzesień 2012 - 0-0 na Anfield po 4 słupkach. Nic dodać, nic ująć.

A niestety seria 8 meczów bez porażki i 0 porażek u siebie Stoke nie nastrajają mnie optymistycznie. Pesymistyczny scenariusz to 0-1, optymistyczny = 0-0.
julma 26.12.2012 20:17 #
Dzięki marcins za link.
Redman 26.12.2012 20:19 #
Tutaj macie skład Stoke:
Begovic; Wilkinson, Shawcross, Huth, Cameron; Shotton, N'Zonzi, Whelan, Etherington; Jones, Walters
Liverpoolmichalfc 26.12.2012 20:20 #
Może się wszystko zdarzyć zobaczymy, skład silny .Stoke to Stoke tym bardziej u siebie są groźni remis niby dobry ale ucieka nam czołówka Everton o 8 pkt i WBA też no i Tottenham trzeba gonić, ale mogą nam dziś napsuć krwi , oby nie.
klosiek 26.12.2012 20:24 #
Oj żeby nasz łysol się dzisiaj w kibola nie bawił ,bo nie widzimy mi się forsowanie tego autobusu bez jednego zawodnika z środka pola.
SteveHarrisOwen 26.12.2012 20:36 #
Co do meczu, to niestety pachnie remisem. Stoke przegrało tylko 3 mecze w tym sezonie.
Lfc-FreaK 26.12.2012 20:38 #
no to po 3 pkt !
ivers 26.12.2012 20:45 #
Trzeba wygrać ten mecz chociaż patrząc na ostatnie poczynania Aston Villi zachodzę w głowę jak mogliśmy z takimi ogórami przegrać na Anfield.
Lfc-FreaK 26.12.2012 20:48 #