05.05.2024
17:30

Osób online 1108

Pewne prowadzenie the Reds

Liverpool nie dał szans QPR w pierwszej połowie spotkania na Loftus Road, trafiając do bramki Londyńczyków trzy razy. Wynik spotkania otworzył w 10. minucie Luis Suarez, który sześć minut później zdobył kolejną bramkę. W 28. minucie po strzale głową Julio Cesara pokonał Daniel Agger.

takasobiefaza 30.12.2012 17:47 #
Brendan od teraz oglądasz mecze na sopcascie ;)
Sim0nSs 30.12.2012 17:47 #
Pascoe na menadżera!
Alexandre 30.12.2012 17:48 #
Gramy bardzo dobrze , ale nie zapominajmy że gramy z czerwoną latarnią ligi.
HyppiaYNWA 30.12.2012 17:49 #
ale Gerrard posłał zajebistą piłke do Johnsona, obyśmy wreszcie utrzymali formę, zdrowia Brendan!!
Bozno1892 30.12.2012 17:49 #
Nie wiem co jest ze Sterlingiem , za pewnie się poczuł chyba i dlatego gra tak słabo.Powinniśmy prowadzić tak z 4-0 ale i tak jest ok.
Noodles 30.12.2012 17:49 #
NO BEZ JAJ, TYLKO TRZY GOLE?! GRAMY FATALNIE W OFENSYWIE. RODGERS OUT!

Tak na poważnie... kopnijcie się w głowę.
Pawcio99 30.12.2012 17:49 #
BR może być z was dumny chłopaki:)!
Raayoo 30.12.2012 17:49 #
Nie no ludziska, nie wypadało by przegrać z ostatnią drużyną w tabeli :))

Ale itak można pochwalic, tylko Sterling cos dzisiaj nie w sosie czyżby za duża pensja :D?
saviola998 30.12.2012 17:50 #
nie mozemy powiedziec ze Pascoe w miejsce BR dlatego m in że Rodgers też miał wpływ na ustawienie itp na pewno nie hejtujcie juz tego Rodgersa bo dobra gra Liv to też jego zasługa
tasebo 30.12.2012 17:50 #
Jakie Hendo do zmiany? Chłopak wybiegał normę długości biegu w 45 minut! Gerrard jakoś miał tyle samo niedokładnych podań, ale ratuje go fajna asysta.
alexrulez 30.12.2012 17:50 #
Czemu nikt nie pisze BRENDAN OUT? przecież bez niego gramy lepiej :)
suarez777 30.12.2012 17:50 #
pascoe podpiera slup ta noga chroni naszych zawodnikow
Beol 30.12.2012 17:50 #
Hendo do zmiany ? Chyba inny mecz oglądam...(-.-) Dobrze utrzymuje się przy piłce , nie popełnia błędów , przyspiesza lub zwalnia gre wtedy kiedy trzeba . Tego się od niego wymaga na tej pozycji
Piotrek7LFC 30.12.2012 17:50 #
Mecz meczem, ale Cisse ma lisa przyklejonego do głowy. :D

Rudzki rozpieprzył :DD
pspgor 30.12.2012 17:50 #
silver7: Hendo wg mnie gra bardzo dobrze, dużo odbiorów, dużo biega, podaje również dobrze
july599 30.12.2012 17:51 #
Ależ Allen nam wiele daje w środku pomocy ;]
BartekLfc1993 30.12.2012 17:51 #
To nie Gerrard tylko Skrtel podał przez całe boisko do Johnsona.
Teraz żeby tylko nie zwalniali tempa ! Jedziemy do końca ! 0-10 ma być !
LewikLFC 30.12.2012 17:51 #
Sterling znowu dno...
BobMarleyLFC 30.12.2012 17:51 #
To rozumiem...:D
Alexandre 30.12.2012 17:51 #
Hendo jest jednym z najlepszych na boisku, a wy go chcecie zmienić.Widać jesteście do niego uprzedzeni.
dymos 30.12.2012 17:52 #
a idzcie Wy, co poniektorzy! jest 3:0 a Wy tylko bledy wytykacie! Brendan przygotowuje zespol na ten mecz od tygodnia, nie - PESCOE jest BOGIEM NAD BOGOW! Ludzie opamietajcie sie, bo czytac sie tego nie da! trzeba sie cieszyc, a poszczegolne bledy zdarzaja sie w kazdej druzynie, tych zwycieskich tez! az wkurw bierze!
Toto8Sagres 30.12.2012 17:53 #
Daj Bóg żeby teraz Assaidi wszedł, tzn w II połowie. Osobiście w takim meczu dałbym mu te min 30 min, w końcu LE to nie to samo co Premier League, a tutaj Ousama za dużo sobie póki co nie pograł. Myślę, że za Rahema mógłby wejść, młody Anglik na razie mało widoczny....
Hulus 30.12.2012 17:56 #
1. Pascoe mógł przed meczem wypożyczyć jakiś frak.
2. Assaidi w miejsce Sterlinga po tym jak w końcu młody coś strzeli.
3. Henderson to najbardziej niedoceniany obecnie piłkarz Liverpoolu
4. Od kiedy w PL drużyny z dołu tabeli nie walczą o życie w każdym meczu?
5. Wcale jeszcze nie wygraliśmy.
6. Transfery w styczniu poprawią ławkę, Downing nie do ruszenia obecnie a Sterlingowi szkoda odbierać minut.
7. Rodgers mógłby w końcu zrozumieć, że granie w kratkę działa bardzo destabilizująco na tutejsze forum.
8. Napis na murze okazał się przepowiednią. Rodgers out przez chorobę.
raczyslaw 30.12.2012 17:57 #
@saviola998 przecież wszyscy w ramach ironii z Pascoem. Oczywiste jest, że przed meczem przygotowania były takie jak zawsze i decyzje normalnie podejmował BR, w przerwie też pewnie jakaś komunikacja będzie.

Tak btw. oczywiście gramy z bardzo bardzo słabym zespołem, ale dzisiaj chłopaki taka motywacja jakiej nie widać było chyba z 2 miesiące. Praktycznie każdy gryzł trawe aż do strzelenia trzeciej bramki i dobrze, bo nie ma co ryzykować kontuzjami i męczyć się nadto.
Swiader92 30.12.2012 17:59 #
Sterling jest słaby jak żarty Strasburgera.
gozdzik 30.12.2012 18:00 #
aaa, myślałem, że gramy o 17.30, tak jakoś mi w pamięci utkwiło, zanim włączyłem było już 3:0. Mam nadzieję, że w drugiej połowie coś jeszcze dołożą :)
sadsey 30.12.2012 18:03 #
Jeśli Hendo był do zmiany to do czego był Jonjo w poprzednim meczu?
silver7 30.12.2012 18:03 #
Hendo ma jeden podstawowy problem nie potrafi podać porządnej piłki w decydującym momencie,zawsze mu czegoś zabraknie
silver7 30.12.2012 18:06 #