05.05.2024
17:30

Osób online 1069

Zwycięstwo na zakończenie roku

Choć the Reds nie powiększyli rozmiaru swojego zwycięstwa nad Queens Park Rangers podczas drugich 45 minut dzisiejszego meczu, nie pozwolili rywalom na zdobycie honorowego trafienia, kończąc rok 2012 wygraną 3:0. Jedynym niepokojącym wydarzeniem był uraz Jose Enrique, który zmusił Hiszpana do opuszczenia boiska przed końcowym gwizdkiem.

Już wkrótce statystyki, pomeczowe wypowiedzi, podsumowanie i multimedia. Zostańcie z nami!

Komentarze (73)

LFCinho 30.12.2012 18:50 #
Reina, wreście bronisz jak klasowy bramkarz !!! :d
SebaC 30.12.2012 18:50 #
Najlepszy moment drugiej połowy to wślizg Steviego na Fabio - poczuł nasz kapitan MUła w pobliżu i go przejechał :D
Piotrek7LFC 30.12.2012 18:50 #
I gitez
krzych144 30.12.2012 18:50 #
Reina dziś bardzo pewny :) Życzę The Reds samych zwycięstw w 2013 roku :) YNWA!
Noodles 30.12.2012 18:50 #
Znawcy, którzy już przewidują porażkę w kolejnym meczu tylko dlatego, że tutaj wygralismy wysoko, mogą swoją opinie wsadzic sobie wiadomo gdzie. Nie wiedziałem, ze lepiej jest wygrywac 1-0 niż 3/4/5-0, no ale przeciwnicy Brendana znajdą każdy powód żeby go zwolnić. A.. i jeszcze jedno, bo zauważyłem w komentarzach po po pierwsej połowie, że gra naszych co niektórych nudzi. JA SIĘ CHCĘ TAK NUDZIĆ CO TYDZIEŃ. YNWA.
Ja pierdo***

Do 30 minuty graliśmy zajebiście - nie oglądałem meczu. W 30 minucie włączyłem TV i już nic nie strzeliliśmy i graliśmy tak sobie, ale lipa :(

Następnego meczu nie oglądam, to znów wygramy! :)

Szkoda, że Suarez nie wbił hattricka ;/
Alexandre 30.12.2012 18:51 #
Liczyłem że w drugiej połowie podwoimy wynik. Szkoda że obraliśmy inną taktykę.

tasty 30.12.2012 18:53 #
Widać było, że się chłopcy oszczędzali - bardzo dobrze.
Pawcio99 30.12.2012 18:53 #
nawet jak wygramy te idioty bendą pisac BR out-,-
AdasLFC7 30.12.2012 18:53 #
Szkoda, że Luis nie strzelił 3 bramke .. 3pkt bardzo cieszą dziękuje Cześć!
xMariuszx 30.12.2012 18:53 #
Żeby każdy gral tak jak Gerrard w kazdym meczu :)
silver7 30.12.2012 18:53 #
A cienki jak dupa węża Sterling znów cały mecz zaliczył heh
suarez777 30.12.2012 18:54 #
Lfciorek wlaczyles TV widze ze jestes najwierniejszym fanem nie ma takiego juz na swiecie
ddc17 30.12.2012 18:54 #
Gra się 90 a nie 45 minut ...
RedPlum96 30.12.2012 18:54 #
Suarez tu jest i tańczy dla nas! :D
CieszonLFC 30.12.2012 18:55 #
Brawo The Reds ! Takich zwycięstw prosimy więcej w Nowym Roku ! YNWA !
Lfciorek 30.12.2012 18:55 #
suarez777

Nie czaje o co Ci chodzi.... Po prostu początku meczu nie mogłem oglądać z przyczyn osobistych, takie to dziwne?

Napisałem po prostu, że jak włączyłem TV to zaczeli słabo grać, więc może jak następnego meczu nie obejrze to znów wygramy! Kpw? ;)
sijdn 30.12.2012 18:55 #
Dziękujemy. Tyle mam do powiedzenia. YNWA
kokso 30.12.2012 18:56 #
Co Gerrard.. : O
silene 30.12.2012 18:57 #
To co, jaki ostatni mecz, taki cały rok?
DiabeleK 30.12.2012 18:58 #
Wreszcie pewny nasz goalkeeper no i wreszcie spłaca sie Downing, kolejny naprawdę dobry mecz !! W przyszłym roku z nowymi mozliwosciami w ataku (Borini, Sturridge) mamy naprawdę realne szanse na sukces w tym sezonie. Come On The Reds !!!
JAJOLFC 30.12.2012 18:58 #
Szczerze? Zagraliśmy dzisiaj słabo, na szczęście QPR zagrało jeszcze gorzej. Wynik nie odzwierciedla naszej gry, z Sunderlandem będą męki, a z ManU lanie :( Tak to widzę w najbliższych meczach, chyba że chłopaki zaszaleją w sylwestra i w skutek tego zaczną grać na miarę naszych oczekiwań! LFC !!
NazwaUżytkownika 30.12.2012 18:59 #
Graliśmy przez 45min, taka prawda, ale mimo wszystko 3 pkt i czyste konto cieszą.
macko2608 30.12.2012 19:00 #
Suarez jak zobaczył Fabio to sie zaczoł śmiać hahah ;d
Michal91 30.12.2012 19:01 #
Szkoda, że Carragher tak krótko grywa, ja bym chciał go widzieć w podstawowej 11.
Wynik oczywiście cieszy, a szczególnie 2 gole Suareza.
wygrana 3:0 -źle bo w drugiej połowie nic nie strzelili

Rodgers dobrze mówił że istnieje grupa "kibiców", którym w żaden sposób dogodzić sie nie da....
mayro78 30.12.2012 19:05 #
NazwaUżytkownika
"Graliśmy przez 45min, taka prawda"
Przepraszam bardzo, a po co mieliśmy grać drugie 45 min jak w środę nstp mecz?
Slony92 30.12.2012 19:10 #
Reina, Johnson, Agger, Henderson, Downing, Gerrard, Suarez - ładna gra. Ładny mecz i zasłużone zwycięstwo.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku wszystkim kibicom!!
PS. Lubie jak realizator pokazuje bulwersującego się z byle czego Suareza hahahah :)
Pozdrawiam :)
macko2608 30.12.2012 19:11 #
Luis po prostu cie kochamy !!! <3
Lfc-FreaK 30.12.2012 19:11 #
Też nie rozumiem tego "tylko 3:0". To przyzwoity wynik, co z tego, że z ostatnią drużyną? Grunt, żeby teraz nie dać dupy z Sunderlandem, bo szczerze obawiam się, że możemy przegrać :/
radoLFC 30.12.2012 19:22 #
Mecz wygrany minimalnym nakładem sił , rozumiem że trzeba się oszczędzać, ale patrzeć na to (przy 0:3) było ciężko. Oby na Nowy Rok była petarda. Pozdrawiam zadowolonych i tych trochę mniej.
DudekLFC21 30.12.2012 19:27 #
Ale jakbyśmy walczyli i szarpali w drugiej połowie i mecz z Sunderlandem byłby bez walki to były by wielkie pretensje, że bezsensownie cisneliśmy cały mecz z QPR nie biorąc pod uwagę meczu za 3 dni.

Jak Boris jesteś taki pewny tej przegranej 3:0 to obstaw jakiś zakład na dobrą kasę, wygraj i przekaż to na spektakularny transfer, co Ty na to? Napastnik się przyda a i Ty będziesz zadowolony, że przegraliśmy bo tak powiedziałeś a nikt Ci nie wierzył, same pozytywy...
MiloszLFC 30.12.2012 19:30 #
Panowie teraz proszę tylko o stabilizacje i o świetne rozpoczęcie nowego roku :) Dziś najbardziej podobała mi się gra naszego Kapitana :D
TheGunner18860 30.12.2012 19:31 #
Witam i gratuluję zwycięstwa :).Bardzo dobry mecz, zapraszam do filmiku o waszej legendzie :).Jestem fanem Arsenalu, ale do Gerrarda trzeba mieć SZACUNEK! :) zapraszam (proszę o opinie fanów LFC :)

TheGunner18860
Fajnie że wpadłeś, ale jeśli Cazorla i Podolski są naszymi legendami to polecam wyłączyć fifę czy w co tam grasz :)

@Boris
Jasne że pamiętam, jak strzelił głową po długim rogu, pamietam jak machał rękami żeby kibice dali im jeszcze wsparcie, pamiętam jak Smicer z 30m strzelił w drugi róg bramki, pamietam jak Gerrard wywalczył karnego, którego Alonso strzelał na raty. Pamietam co wyprawiał wtedy Dudek, jak wybronił strzał z 3m Szewy i dobitke z 1m, jak obronił ostatni rzut karny Szewy. Wszystko doskonale pamietam, nie rozumiem tylko skąd takie pytanie?:P Co moja wiedza ma do meczu z QPR.

Pragniesz stabilizacji i mówisz o finale LM z 2005? Czy to nie tam pierwszą połowę przespaliśmy? To właśnie po tej połowie miałem łzy w oczach, tak graliśmy. W drugiej połowie za to wyszedł inny zespół, odrobione 3 bramki w 20min(?-dokładnie nie pamietam). W dogrywce też gra w kratke i gdyby nie Dudek to nie wygralibyśmy tego pucharu. Nie wmówisz mi że to była stabilizacja:)

Co do ostatniego pytania ile kibicuje LFC, to szczerze nawet nie pamietam, dlatego pewnie że byłem jeszcze gówniarzem. Wiem że gdy zdobywaliśmy puchar UEFA w 2001 to już przed finałem kibicowałem LFC, a co było wczesniej nie wiem:P podczas finału miałem 8 lat.

Ja też chce stabilizacji, ale nie mozna wciąż narzekać, trzeba sie cieszyc z wygranej, za kilka dni mecz z Sunderlandem, w ktorym tez trzeba wygrać i nie czepiajmy sie że gralismy asekuracyjnie 2 połowę, nie ma co sie przemeczac.
YNWA
silver7 30.12.2012 19:53 #
nie róbmy problemów,że "tylko" 3:0, po prostu nasi zagrali po niemiecku,oszczędzając siły. Pewna wygrana i dziękuję, po co się męczyć dalej. Nie mamy przecież za szerokiej kadry, skoro cieńki jak dupa węża, ostatnimi czassy Sterling zalicza znowu pełne 90 min. Jak słabi muszą być pozostali, jak ich ( w obecnej formie) Raheem wygryza
konriqe 30.12.2012 19:56 #
po zwyciestwie ponad 70 komentarzy, po porazce 250, niektorzy "kibice" umieją tylko narzekać widze;) no to oby się znowu nie rozlooźnili i gonimy:) YNWA
Lyzwa7 30.12.2012 20:02 #
Boris- wszystko fajnie, pięknie, ale w środę gramy mecz, a przy naszej wąskiej kadrze to troszkę nierozważnie byłoby forsować tempo.
My nie mamy rozstrzeliwać cieniasów jak leci, mamy w końcu zaliczyć jakąś serię zwycięstw i ustabilizować formę.
Jak zwykle piszesz na wyrost, a ten cienki, rezerwowy Allen rozegrał bardzo dobry mecz(co tam, że po prostu odpoczywał, dwa mecze na ławce=słaby).
I tak źle, i tak niedobrze.
Sim0nSs 30.12.2012 20:07 #
@Boris
Przypominam mecz z WHU, kiedy byliśmy w naprawdę trudnej sytuacji.
Lyzwa7 30.12.2012 20:10 #
Boris- Rodgers po raz PIERWSZY spieprzył zmiany i źle zareagował podczas meczu. Zapomniało się jak swoimi świetnymi decyzjami zmieniał oblicze meczów? ;)
FerroLFC 30.12.2012 20:13 #
Czy Suarez się goli? :P
silver7 30.12.2012 20:14 #
@Boris.Rodgers jeszcze młody,ważne by uczył się na błędach i w przyszłości takowych nie popełniał. Co do chwil, które wspominałeś,to niestety obecny Liverpool nie jest tak silny i musimy go odbudować
Batigol 30.12.2012 20:15 #
Brawo za pewne i przekonujące zwycięstwo, teraz mobilizacja przed nastepnym meczem, ktory koniecznie trzeba wygrać bo czołówka nam odjeżdża. Wszystkiego dobrego w nowym roku Panowie :)
Lyzwa7 30.12.2012 20:31 #
Po jednym meczu doszedłeś do tego wniosku? Spoko, trochę na wyrost ;) Bo facet, że ma bdb reakcje na wydarzenia boiskowe nie raz udowadniał ;)
damiand 30.12.2012 20:33 #
Dobra pierwsza połowa, druga słabsza. Szkoda, że nie zdobyliśmy gola w drugiej części meczu. Może to by zaowocowało większą pewnością pod bramką w następnych meczach. Dziś mieliśmy nawet sędziego po naszej stronie. 3 razy ewidętna ręka. Szczególnie ta Hendo. QPR niemalże całkowicie oddało nam pierwszą połowę. Widać, że kombinujemy w dobrym kierunku z rzutami wolnymi.
Cieszy dobra forma Steven' a!
robikq 30.12.2012 20:43 #
Brak Brendana na ławce = wygrana ;D
Tomek9 30.12.2012 21:13 #
Nie na temat, ale nie mam konta na forum. Wejdźcie sobie na manusite i zobaczcie newsa o RvP i jego dzieciach. To świadczy o poziomie kibiców ManU, skoro nawet redakcja bierze na serio ewidentnego fake'a :D
Kowal 30.12.2012 22:25 #
Udało się wygraną skończyć ten ciężki rok.
Oby następny był lepszy.
YNWA!
TomOLFC1993 30.12.2012 22:50 #
Wróciłem z pracy, pierwsze co zrobiłem na komputerze to wszedłem na lfc.pl, piękny duży news z tytułem: "Zwycięstwo na zakończenie roku" na dodatek mam wolne do końca roku (WOW aż jedeń dzień!). Piękne podsumowanie 2012 roku. :)
Ruszyła7maszynka 30.12.2012 23:00 #
Ruszyła Maszynka hahahah You'll never fuck alone!
trustme 30.12.2012 23:09 #
Nie wierzę! Wchodzę na stronę i widzę więcej jęków odnośnie wygranej The Reds,aniżeli pochwał za piękną pierwszą połowę. Ludzie,zlitujcie się.

Suarez niekwestonowanym MOTM, Hendo pokazał się z bardzo dobrej strony dzisiaj,mógłby już tak zawsze :) Wiadomo,że szkoda tych wielu niewykorzystanych sytuacji bramkowych,ale na prawdę wynik 0:3 na stadionie przeciwnika to świetny rezultat. Wiem,że piszę tu o oczywistych sprawach,jednakże z tego co widzę,niekażdy to wie(?). Sterling niestety coraz słabiej,za to Nasz golkiper - dobra robota :)

Oby Nasz pierwszy mecz w 2013r zakończył się jak ten ostatni z 2012 - SOLIDNĄ WYGRANĄ.
DanielAgger 30.12.2012 23:42 #
nie wiem jak was, ale mnie cieszy fakt, że Gero łapie formę. prawdziwą formę. taką do której nas przywzyczajał przez lata. YNWA!
MaZet 31.12.2012 00:16 #
DanielAgger
Ja z tego powodu jestem cały zapłakany i spać nie mogę po nocach.
silver7 31.12.2012 00:22 #
Tak poza tym chłopaki sprawili mi doskonały prezent imieninowy ( co prawda dzisiejszy) :)YNWA!!
LivingforLFC 31.12.2012 03:00 #
Kiedy przegramy TOP4 bilansem bramkowym, Suarez i reszta przypomną sobie 2 połowę z QPR.
Lyzwa7 31.12.2012 11:53 #
A Ty będziesz to wypominał o każdej porze dnia ;)
Nie ma to jak narzekać po spokojnej, gładkiej wygranej, noż kuźwa nigdy niektórym się nie dogodzi.

Wieść, na którą John W. Henry czeka od lat  (3)